Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בוקסות למשולשים או החלפת כל המשולשים?

UdiCapt
שימו לב! השרשור הזה בן 983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי קפטיבה מודל 2009. בטסט הורו לי להחליף בוקסות למשולשים וגומיה לציריה. המוסכניק רוצה להחליף את שני המשולשים המקוריים למשולשים חליפיים במקום להתעסק עם החלפת בוקסות.  אני הייתי מעדיף לשמור על המשולש המקורי ולהחליף רק את הבוקסה. האם זה אפשרי ומקובל? האם אפשר שהמשולש ישאר מקורי והבוקסה תיהיה חליפית?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להחליף רק את הבוקסות ולדעתי האישית אפילו מומלץ.

השאלה מי מבצע לך את העבודה?

אם אתה מתכנן לקנות את הבוקסות לפרק לבד את המשולשים ולקחת לחרט להחלפה אז לך על זה.

אם אתה מתכנן ללכת למוסך אז תשכח מזה, 99% שמוסך לא יתעסק עם זה ויחליף משולש קומפלט

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות. אני לא מתכוון לפרק לבד.  יש מוסך שהציע לי החלפת בוקסות ב1200 ש"ח פלוס מע"מ כולל כיוון פרונט. לפי המוסך- בוקסה חליפית תעלה 350 ש"ח לפני עבודה.  או לחילופין - החלפת משולשים ב1700 פלוס מע"מ -  משולש חליפי יעלה אז 600 ש"ח לפני עבודה.   האם המחיר סביר?  

אגב, אני לא בטוח שהמוסכניק מבין כמה קשה להחליף רק את הבוקסות. 

עריכה אחרונה על ידי UdiCapt
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פרס למוסך אז החלפת הבוקסות לא אמורה להיות בעיה.

ההמלצה שלי היא לקנות בוקסות בנפרד, ככה אתה יודע שקנית חברה טובה ולא שמו לך בוקסות מחורבנות שיקרעו אחרי שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...