Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית נהיגה רכב חשמלי-יונדאי איוניק 5 וקונה חשמלית

saharmen
שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתמונה האחרונה האיוניק 5 נראה כמו GMC SAFARI 2021

File:GMC Safari AWD.JPG - Wikimedia Commons

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. אמרו לכם מתי יתחילו השיווק והמסירות ומה המחיר?

האם נראה לך שהם באמת רציניים לגבי  הרכבים האלה ומתכננים למכור כמויות גדולות, או להמשיך למכור כמויות קטנות כמו שעשו שעד עכשיו עם הרכבים החשמליים?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הטווח של האיוניק 5 הוא 480 ק"מ ולא 450 ק"מ.

יופי של רכבים, אבל אם כלמוביל רוצים להצליח הם צריכים לפרוס עמדות טעינה כמו הסופרצ'רג'רים של טסלה וגם עמדות סופר מהירות של 350 kw שמתאימות לאיוניק 5.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, wonderd כתב:

לא חכמה לכתוב כמה נשאר באיוניק בלי לכתוב כמה קמ נסעתם באותו יום...

מענין לדעת מה הטווח האמיתי לעומת המוצהר.

רשמתי את המסלול, אם תרצה אחשב את הקמ ואעדכן את הפוסט

לפני 7 שעות, evc כתב:

למיטב זכרוני הטווח של האיוניק 5 הוא 480 ק"מ ולא 450 ק"מ.

יופי של רכבים, אבל אם כלמוביל רוצים להצליח הם צריכים לפרוס עמדות טעינה כמו הסופרצ'רג'רים של טסלה וגם עמדות סופר מהירות של 350 kw שמתאימות לאיוניק 5.

בסוללה הגדולה הטווח הוא 450/480 תלוי ברמת הגימור עצמה.

לגבי עמדות הטעינה זה לא נושא שדיברו איתנו עליו אז לא יכול להגיד משהו בנושא.

לפני 8 שעות, bobi כתב:

מדהים. אמרו לכם מתי יתחילו השיווק והמסירות ומה המחיר?

האם נראה לך שהם באמת רציניים לגבי  הרכבים האלה ומתכננים למכור כמויות גדולות, או להמשיך למכור כמויות קטנות כמו שעשו שעד עכשיו עם הרכבים החשמליים?

ההשקה של הרכבים תהיה סוף החודש ואז גם יפרסמו את המחירים והכל, לגבי הכמויות, אני יודע שמהקונה היבואן יקבל יותר מאשר מהאיוניק, כמה יותר אני עדיין לא יודע, נחכה לסוף החודש ואז גם אני אדע קצת יותר פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם שעון באתר שסופר שניות עד ההשקה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@saharmen, מה הפריע לך ברכב? הרי מושלם הוא לא.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, shellcase כתב:

@saharmen, מה הפריע לך ברכב? הרי מושלם הוא לא.

לא אמרתי שהוא מושלם, מצד שני אני נוסע על פאביה 2012 ידנית ככה שהאיוניק 5 יכול להצטייר בעיניי כמושלם.

אם תשאל אותי לגבי החסרונות שלו אז ביחס לרכב מודרני חסר לי התצוגה העילית, אפל קאר פליי אלחוטי, מערכת שמע ״ממותגת״, ולטעמי הצמיגים שמגיעים איתו מוגזמים לרכב(255/45/20).

סך הכל הצגתי את הרכב מנקודת מבט שלי וההתרשמות שלי מהרכב היא שהוא מאוד מהנה לנהיגה, עם טווח נסיעה שמתאים למרבית האנשים, שקט ומרווח ועם תפעול נוח של מרבית הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה טקסט ותמונות, תודה על השיתוף. 

לא רק שהכל כתוב מאוזן (יחסית, עד כמה שאפשר ע"י מישהו שהוא גם עובד החברה וגם - אני מניח - לא נהג על כל אוטו שנמכר כחדש, אז הפרספקטיבה שלו לא מושלמת) אלא שטרחת לפתוח בגילוי נאות. 

אני מציע ליבואנים האחרים או העובדים שלהם שגולשים פה (אנחנו יודעים שאתם פה, אין צורך להכחיש) על איך אפשר להעביר רשמים מבלי שזה ישמע כמו "חוות דעת" על ה"חברה הלגיטימית לחלוטין" של שני "כוכבי רשת" ידועים.

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן לדעת עד כמה שימוש במזגן מקצר את טווח הנסיעה המוצהר או אם טווח זה כולל שימוש במזגן.

לגבי רוב רובם של נהגי ישראל, שימוש אינטנסיבי במזגן הוא הכרח והמזגן הרי עובד אצלנו קשה מאד..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, spidrman כתב:

אני סקרן לדעת עד כמה שימוש במזגן מקצר את טווח הנסיעה המוצהר או אם טווח זה כולל שימוש במזגן.

לגבי רוב רובם של נהגי ישראל, שימוש אינטנסיבי במזגן הוא הכרח והמזגן הרי עובד אצלנו קשה מאד..

ההפרשים בטווח בעיקר מושפעים בין הבדלי הטמפרטורות של הטמפרטורה החיצונית לבין זו שמוגדרת ברכב, הרכב מציג לך את הטווח עם המזגן שהגדרת ומה הטווח יהיה במידה ואתה מכבה את המזגן.
בנוסף קיימת יכולת להגדיר להפעיל את המזגן שהוא עוד בטעינה לפני שאתה נכנס לרכב ככה שהרכב מתקרר/מתחמם מבלי "לבזבז" מהסוללה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 20.7.2021 בשעה 13:05, saharmen כתב:

אם תשאל אותי לגבי החסרונות שלו אז ביחס לרכב מודרני חסר לי התצוגה העילית, אפל קאר פליי אלחוטי, מערכת שמע ״ממותגת״, ולטעמי הצמיגים שמגיעים איתו מוגזמים לרכב(255/45/20).

היי, לפי מידות הצמיגים נהגת בגרסת "עלית" (?) - האם היא לא כוללת מערכת שמע משודרגת פלוס תצוגה עילית על השמשה? תודה רבה!

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...