Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות בכביש הערבה - דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 1029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הדפסתי ושמרתי, לא זו הבעיה, מכיוון שזה התפרסם על ידם הם יגררו אותי לפחות פעמיים או שלוש לבית המשפט באילת ולא יודו בטעות ויסגרו סיפור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויהיה משפט והנהג מנצח במשפט.

האם ישולמו פיצויים בגין יום עבודה מבוזבז ועל הדלק לאילת?

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פס"ד זיכוי אתה יכול לבקש החזר הוצאות (כולל עו"ד), לא בטוח שתקבל את כל ההוצאות או את כל הסכום שאתה מבקש.

אם הם מבטלים את האישום לפני כן אני לא בטוח שתקבל, ובטוח לא באותם סכומים

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ניתן להגיע לישיבת משפט אחת היא ישיבת ההוכחות ולדלג על ישיבה פרונטאלית בנושא ישיבת ההקראה בה אתה נשאל מודה לא מודה.

אולי לערוך אותה בזום. מקובל בימים אלה בבתי המשפט.

לגרור נאשם לאילת לישיבת הקראה ל15 שניות , בלתי מידתי 

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shay_u כתב:

מה שהכי הכעיס אותי בכתבה המגלומנית הזאת, מלבד הצפצוף המוחלט על נהלים- העובדה שהשוטר בניידת לוזר על רכב שנוסע מאחורי ניידת משטרה גלויה, שבבירור רב נוסעת באותה מהירות- אבל נגדה העבירה לא נאכפת!

רכב בטחון רשאי לעבור על חוקי תעבורה

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לשם מילוי תפקידו 

לא לשם נסיעה מהירה למכולת להביא לאשתו מצרכי מזון

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, ישה כתב:

מתוך נוהל 02.205.54 סעיף 5 סעיף קטן ח'

"העמדת הניידת תהיה בשול הימני במקביל לכביש ועם כיוון התנועה"

וואללה. לא יודע כמה פעמים כבר עברתי על נוהל הבטיחות, איכשהו חמק מעיני אותו סעיף 5-ח.

תודה!

לפני 10 שעות, Electron כתב:

במידה ויהיה משפט והנהג מנצח במשפט.

האם ישולמו פיצויים בגין יום עבודה מבוזבז ועל הדלק לאילת?

ישולמו או לא ישולמו נתון להחלטת השופט.

אבל בהחלט ניתן לבקש זאת מהשופט, על פי סעיף 80 לחוק העונשין.

לציין - ההחלטה היא שרירותית ולפי ראות עניו של השופט.

ברם, העובדה שנפסקו לטובת פלוני פיצויים על פי סעיף 80 כאמור, לא חוסמת בפניו את הדלת בפני הגשת תביעת נזיקין רגילה. 

רוצה לומר, לדוגמא:

הואשם אדם לחינם ונמצא זכאי. בידיו הוכחות לנזק הממוני שנגרם לו כתוצאה ישירה מן האישום (תלוש המראה  שווי יום עבודה, והוצאות הנסיעה לטובת ההתייצבות לדיון). נניח - 1000 ש"ח, מגובה בקבלות ואסמכתאות אחרות.

במשפט נגדו (בו יצא זכאי), נפסקו לטובתו פיצויים על פי סעיף 80 לחוק העונשין בגובה של 250 ש"ח.

הוא רשאי להגיש תביעת נזיקין על סך 750 השח הנותרים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שגם תביעה זו צריכה להתברר באילת. נכנסים לתביעות רקורסיביות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמרה השופטת פוזננסקי-כץ?

תעשו פרצוף מופתע, לא קראו שום דבר ממה שכתבתי ונתנו תשובה גנרית לחלוטין שמתעלמת מכל מה שכתוב במכתב הביטול

image.thumb.png.639336126c8351845b78e3ab0d91c725.png

ואחרי זה יספרו לנו על זה שהמשטרה זה גוף שנוא בגלל פוליטיקאים :brickwall: או שזה טעויות של שוטרים וכשיש ספק אז אין ספק ולא נותנים דו"ח.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כפי שאמרתי. עכשיו אתה צריך להחליט האם לבקש להשפט. בשביל הקייס תצטרך להראות סרטון לתובע/שופט. מה רואים בסרטון ? מהרגע שאתה עוקף את המשאית (שניה 42 -43) ועד ל1:00, יש קו ראייה נקי בין רכבך לבין הניידת. בהנחה שנסעת במהירות 100 קמ"ש =יותר מ500 מטר (עפי הסרטון נסעת מהר יותר). בנוגע לקשר עין -מהסרטון נובע שלא הייתה לשוטר כל מניעה/הפרעה לצאת מיד אחרייך, ולמעשה לנסוע צמוד אלייך עד שתוכל לעצור את הרכב במקום עם שול רחב (רואים בסרטון שלאורך הדרך שאחרי הצומת אין שול רחב דייו).מה בכל זאת יכול לעמוד לזכותך ? עניין אכיפה מהצומת /הניידת אינה במקביל לכביש (בהנחה שהנהלים לא השתנו מ2017). אישור/חוסר אישור נקודת לזירה -גורם די זניח במשפט מהירות. 

מנסיוני -סיכוי רב שמצלמת גוף הופעלה עם תחילת הלזירה - קרי ישמעו בסרטון את צליל הנעילה של הממלז ויראו קו ראייה נקי מהניידת עד לרכבך.וכמובן את הנסיעה של השוטר אחרייך.

בעיה עיקרית כאן, שלצורך נסיון להוריד את גובה הקנס (קשה לי להאמין שיבוטל האישום לגמרי ) תצטרך ככ"הנ להגיע לאילת לפחות פעם אחת על מנת לדבר עם התובע.

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לו להראות את הסרטון!
הטענה העיקרית שלו היא שהוא אינו הרכב הנמדד, ואין לו קשר למדידה שביצע השוטר. הסרטון מאשר את תיאור הנסיבות של השוטר לגבי המשאית והרכב הפרטי שמאחוריו ומחזקות את הטענה שהוא עבר במקום בזמן המדידה.

שלא לדבר על זה שניתן ממנו להסיק את מהירותו.

כל הטענות שלו צריכות להתמקד בנסיבות שתיאר השוטר וחוסר ההגיון שבטענתו ששמר על קשר עין רציף לאורך מרחק רב, ואי עמידה בנהלי המשטרה עצמה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע

פעם היית הולך לדואר יורק על בול מדביק על מעטפה שולח ברשום מחכה חודשים מקבל תשובה

וכאן שלחת ב 29.6 דרך האינטרנט קיבלת תשובה למחרת 30.6

כמאמר הגשש

פלאי פלאות.

התשובה ממש לא הפתיעה ועכשיו נשאר לך להחליט

מה אתה רוצה לעשות לבקש להישפט לנהל מו"מ טלפוני עם התובע להפחתה לאחר בקשה להישפט או ללכת להוכחות ולצאת זכאי אולי. 

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי עדיין תוכנית.

אם תפנה קצת מהתיבת הודעות שלך אתייעץ בפרטי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיניתי

לפני 6 שעות, fatboy1340 כתב:

בדיוק כפי שאמרתי. עכשיו אתה צריך להחליט האם לבקש להשפט. בשביל הקייס תצטרך להראות סרטון לתובע/שופט. מה רואים בסרטון ? מהרגע שאתה עוקף את המשאית (שניה 42 -43) ועד ל1:00, יש קו ראייה נקי בין רכבך לבין הניידת.

כנראה ראינו שני סרטונים שונים

הוא מסיים את עקיפת המשאית בשניה 50 ואז מתחיל לחזור לנתיב ימין בו מציין השוטר שהוא היה בעת הלזירה

בהנחה שנסעת במהירות 100 קמ"ש =יותר מ500 מטר (עפי הסרטון נסעת מהר יותר). בנוגע לקשר עין -מהסרטון נובע שלא הייתה לשוטר כל מניעה/הפרעה לצאת מיד אחרייך, ולמעשה לנסוע צמוד אלייך עד שתוכל לעצור את הרכב במקום עם שול רחב (רואים בסרטון שלאורך הדרך שאחרי הצומת אין שול רחב דייו).

שוב כנראה ראינו שני סרטונים שונים

אם לא טעיתי בספירה היו לפחות 3 מפרצי חירום בו יכול היה השוטר להורות למקס לחנות ונראה לי שהרביעי נמצא עוד 100 מטר אחרי המקום בו מקס ירד ל"שול" הבלתי בטוח בעליל. וזה פשלה נוספת של אדון שוטר

לפני 6 שעות, fatboy1340 כתב:

מה בכל זאת יכול לעמוד לזכותך ? עניין אכיפה מהצומת /הניידת אינה במקביל לכביש (בהנחה שהנהלים לא השתנו מ2017). אישור/חוסר אישור נקודת לזירה -גורם די זניח במשפט מהירות. 

מנסיוני -סיכוי רב שמצלמת גוף הופעלה עם תחילת הלזירה - קרי ישמעו בסרטון את צליל הנעילה של הממלז ויראו קו ראייה נקי מהניידת עד לרכבך.וכמובן את הנסיעה של השוטר אחרייך.

בעיה עיקרית כאן, שלצורך נסיון להוריד את גובה הקנס (קשה לי להאמין שיבוטל האישום לגמרי ) תצטרך ככ"הנ להגיע לאילת לפחות פעם אחת על מנת לדבר עם התובע.

היכן נמצאת מצלמת הגוף על הגוף של השוטר שהיא יכולה לצם את כל מה שאתה טוען שהיא יכולה לצלם?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...