Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות בכביש הערבה - דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רק אני או שרואים את הניידת בתנועה ממש כשאתה מתקרב לצומת?
מה לא עושים בשביל דוח מהירות....

אולי אפשר לתקוף גם את נקודת העמידה ושיטת המדידה הזו. השוטר לא תיאר בדיוק היכן עמד, ובסרטון רואים בבירור שהוא זז קדימה. נשמע לי הזוי שניידת עומדת בנתיב נסיעה. אולי הוא עומד מעט מאחור כדי שיוכלו לעקוף אותו (איזה מפגע מיותר). ואז הוא צריך להניח את האקדח בזהירות מבלי למחוק את המדידה, להתגלגל כדי תוך כדי תשומת לתנועה (יש רכב שהגיע מאותו כיוון), לנפנף לך, להשתלב ימינה שלא דרך נתיב האצה ולהשיג אותך תוך שמירת קשר עין.

בכל מקרה, לדעתי תצטרך עו״ד כדי לצאת מהדו״ח הזה. אין איזה פגם מהותי, ולנהל דיון לגבי אופן הפעלת הממל״ז ושמירת קשר עין זה לא פשוט.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתנועה בתנועה, לדעתי הוא עמד לפני כן לא בצומת עצמה, כמו שאמרת.

ואחרי זה הוא מטיף לי על זה שהמהירות שלי מסוכנת :brickwall:

הסרטון הראשון באתר אחר:

עכשיו מעלה גם את הסרטון השני לאותו אתר

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שוב את הנסיבות, הוא כתב שעמד ארבעה מטרים מהפס הלבן, כנראה התכוון לפס הצומת. הוא לא ציין שהוא התגלגל קדימה כדי לנופף לך. זה אומר שהוא היה צריך גם לשלב להילוך. פשוט הזוי שלמשיהו נראה הגיוני לאכוף ככה.

הבעיה היא שכל העובדות הללו ידועות מהסרטון, שאם תראה אותו, אתה קושר את עצמך לארוע. לא תוכל לטעון לטעות בזיהוי, כי  הסרטון מוכיח שהיית שם והוא לזר עליך. כך שנרה שזה או לתקוף את הזיהוי ולא להסגיר את הסרטון, או ללכת עם הסרטון ולתקוף את שיטת הפעולה. אבל אני לא עו״ד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הסרטון השני:

אם זה יתמצה ללגשת למשפט לאחת משתי הדרכים אני אשלם וזהו... הדו"ח עולה פחות מיום עבודה, וברור שזה ייקח יותר מיום עבודה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לא כתב שהוא יצא מהניידת וסימן לך לעצור. המשמעות - הוא נופף לך בידו תוך שהוא ישוב בניידת, עניין שלא הכחשת בדבריך על אתר.

אלא שניפוף מתוך הניידת אינו יכול להתפרש כהוראה ברורה. תנועות הידיים של השוטר יהיו מוגבלות מסיבות ברורות, דבר שחזקה שלא יובן כהלכה על ידי הנהג (אתה). לחיזוק הדברים, עדותך על אתר שעל אף שהבחנת בניפוף, לא הבנת את הסימון.

זה לעניין סיבת אי עצירתך המיידית.

הדו"ח כתוב בצורה יפה, וכולל לא מעט פרטים. אלא שישנם פרטים מהותיים שלא מצויינים בדוח.

בדוח כתוב שלא עצרת לי השוטר, וכי הוא נזקק "לרדוף" אחריך. בדוח לא מצויין שהשוטר זיהה אותך בסוג, דגם, צבע ומספר. כמו כן, לא מצויין שמיד יצא אחריך במרדף, ומכיוון שכתוב שהיו אחריך רכב פרטי ומשאית , חזקה שהוא התחיל את המרדף אחריהם. משמעות הדברים - המשאית בהכרח הסתירה לו אותך, ולא ייתכן ששמר על קשר עין רציף. וכך, ישנה אפשרות, שאינני יודע לומר אם מספיקה לעניין הספק הסביר, שהשוטר שגה והתבלבל בינך לבין הרכב הפרטי הנוסף שנסע אחריך (שחזקה שאף הוא הוסתר על ידי אותה המשאית).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לו את זה במסגרת השיח, כשהוא שאל אותי למה לא עצרתי, אמרתי לו משהו בסגנון "זה נראה לך כמו סימון תקין?!" הוא אמר לי שתמיד מבינים אותו. לך תבין 🤔

לצערי הצבע רכב דיי ייחודי בסיטואציה, ואני מאמין שהוא התכוון לעצור אותי ועצר אותי, אני רק לא מאמין שהמדידה היא שלי והיא נכונה.

אבל זה הולך ונראה כמו עניין של סיכון לגשת למשפט על זה בלי שיש לי לייזר ברכב. זה להסתמך על הבדיקות התקופתיות והבדיקה לפני משמרת ואחרי משמרת שהוא עשה או לא עשה.

וזה סיכון גבוה מדי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לצערי הצבע רכב דיי ייחודי בסיטואציה, ואני מאמין שהוא התכוון לעצור אותי ועצר אותי, אני רק לא מאמין שהמדידה היא שלי והיא נכונה.

זה אולי נכון, אבל רק אתה יודע את זה, כי השוטר לא ציין זאת.

ואתה יכול להשתמש בזה כדי להלחם אם תרצה בכך, גם אם זו לא הסיבה האמיתית לכך שאתה מאמים שהדוח אינו תקין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.6.2021 בשעה 13:30, m3x7r3m3 כתב:

לדעתי יש שם זיוף במהירות.

לא שנסעתי 90, אבל גם לא 130 שנמדד לכאורה בממל"ז.

לפי השעון המצלמה והמרחק שהרכב עובר (GPS) אתה נוסע סביבות 124-133 קמ"ש 27-29 שניות לקילומטר (אני יודע זה לא מדויק - סדר גודל...).

יש לי שאלה, אך ניראה הצג של ממל"ז? ואך יודעים שהמהירות שמופיע עליו היא שלך?

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Be roo כתב:

זה אולי נכון, אבל רק אתה יודע את זה, כי השוטר לא ציין זאת.

ואתה יכול להשתמש בזה כדי להלחם אם תרצה בכך, גם אם זו לא הסיבה האמיתית לכך שאתה מאמים שהדוח אינו תקין.

כן אבל אם אלחם זה יהיה בעזרת הוידאו, והוידאו כן מראה את זה.

לפני 17 דקות, Electron כתב:

לפי השעון המצלמה והמרחק שהרכב עובר (GPS) אתה נוסע סביבות 124-133 קמ"ש 27-29 שניות לקילומטר (אני יודע זה לא מדויק - סדר גודל...).

לא רק שלא מדויק, אלא לא אמין בכלל.

לפני 17 דקות, Electron כתב:

יש לי שאלה, אך ניראה הצג של ממל"ז? ואך יודעים שהמהירות שמופיע עליו היא שלך?

אתה לא יודע מי הנמדד, מופיעים עליו שני נתונים, מהירות נמדדת (מה שבדו"ח נמצא תחת הקוביה "מהירות שהוצגה במכשיר") ומרחק מדידה (שמופיע תחת "המרחק שהוצג במכשיר")

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כן אבל אם אלחם זה יהיה בעזרת הוידאו, והוידאו כן מראה את זה.

לא בעזרת הוידאו, אלא בעזרת המידע שכתב השוטר (שהבחין במשאית ורכב נוסף מאחוריך), המידע שהוא לא כתב (לפי מה זיהה אותך), וחישובי מהירות בסיסיים שמחזקים את הטענה שהפרידו בינכם רכבים לפחות חלק מהדרך, אם לקח לו 3 קמ להגיע אליך, היתה תנועה שמנעה ממנו לעשות זאת קודם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב שהוא הגיע במקביל אליי, אבל לא כתב אחרי איזה מרחק, ולא אחרי איזה מרחק נעצרתי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין ק"מ 35 ל-36 הוא לזר, יצא למרדף, נעצרתי בק"מ 32, כלומר 3 ומשהו ק"מ.

כשבטווח הזה הוא בהתחלה היה אחרי הרכב הפרטי והמשאית (ולפי הסרטון עוד 2 רכבים), ואז בשלב מסוים הגיע להיות מקביל אליי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביצוע eye-ball analysis  פשוט, רואים שנסעת יותר מ 25 מ' לשניה. - אם תרצה, תשאיר לי הודעה ונדון בזה

לממל"ז חזקת אמינות במיוחד לאחר שמנהלת לשעבר של מכון התקנים נשפטה על מהירות מופרזת באותו הכביש, והואשמה.

מבחינת בקרת נזקים, צדקת בבהחלטה לשלם ולזכור. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יותר מ-25 מ' לשנייה, לא טענתי שלא (וזה גם אחת מהשורות בעמודת החסרונות לגשת למשפט), אבל גם לא 36 מ' לשנייה להערכתי (כפי שנטען לפי המדידה).

אכן לממל"ז חזקת אמינות וגם זה בעמודת החסרונות.

עדיין לא התקבלה ההחלטה הסופית אבל תודה על האינפוט אבי יקירי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...