Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופת גמל להשקעה - האם ואיך?

HellCat
שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מפתה אבל לא הייתי ממליץ לך, קופות ברירת מחדל חייבות לקבל אנשים גם ללא שאלון רפואי מה שאומר שכל ה"פצועים" מגיעים לשם.
בשנים הראשונות זה לא משנה כל כך ואז מתחילות התביעות, ומשם הגירעון עולה ואתה משלם על זה, לא מטפורית - מעשית.
אני השגתי 1 ו0.1 בשתי חברות (מה שקבע  זה האיזון החיובי של אחת לעומת השלילי של שניה - כי מבחינת מסלול בחרתי מסלול זהה בשתיהן) . פשוט צריך להתמקח
ולגבי קופות גמל/קרנות השתלמות ושאר אפיקי חיסכון, הייתי אומר כפי שאמרו פה שהנתון שהכי חשוב להסתכל עליו הוא דמי ניהול(חוץ ממקרים של תשואות נמוכות מאוד לאורך תקופת זמן ארוכה).
אטלשולר שחם תמיד לקחה את דמי הניהול הגבוהים ביותר, עם 0 התגמשות אבל היא "נתנה בראש" אבל בשנה שנתיים האחרונות היא נחלשה וכלל ואחרות השיגו תשואות גבוהות.
בעצם, לכל חברה יש שנים טובות ושנים רעות, ומה שלא משתנה אלה דמי הניהול. כדאי לחפש חברה עם תשואות מעל הממוצע ודי ניהול נמוכים, לאורך זמן זה כנראה יניב את התשואות נטו הגבוהות ביותר 

עוד אגדה אורבנית…
כל חברה בינונית + מקבלת הסדר פנסיוני עם אחת החברות הוותיקות ובכולן אין צורך בשאלון רפואי.
ישקר, רפאל, אלביט, אינטל וכו׳ וכו׳ ככה שהטענה הזו פשוט ׳מיותרת׳

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה משווה מספר די מצומצם(נגיד כמה אלפים בודדים עד עשרות אלפים) של אנשים שמקבלים משכורות גבוהות ועם ביטוחי בריאות משודרגים ששווה בסופו של דבר לבריאות עדיפה ברמת סטטיסטית

מול

מיליוני עובדים בשכר מינימום שלמעסיק שלהם לא אכפת לו מהם ושיעשו מה שבראש שלהם(ומן הסתם יילכו לברירת מחדל) עם כללית פלטינום במקרה הטוב שלגמור את החודש הוא בראש מעיינם.

אני אומר הנבואה ניתנה לשוטים, ואף אחד לא יודע מה יהיה בדיוק, אבל אם אפשר להשיג אחוזים טובים בחברות שהם לא ברירות מחדל - זה עדיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...