Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב הגרוע /הטוב ביותר אי פעם - לדעתכם

PASHUT
שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי לרשום - המזגן מאוד חזק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, המחליף כתב:

מצחיק אבל בן דודי השאיל סובארו לאונה DL מחבר ופתח באותו המפתח -בטעות-רכב של שכן אחר! (לפני כ 15 שנה).

קרה לי משהו דומה. סובארו DL לבנה חונה ליד בית של ידידיה בבת ים, אומרים אולי נצא לבר לאיזה שעה

יורדים לרכב בחשיחה ואני פותח עם המפתח שלי רכב שהיה באותה שורה שלי - רק לאחר שאני רואה את הבלגן 

והחוסר ניקיון בפנים, אני קולט שהוא לא שלי.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאמת מפתחות? יום אחד אני נכנס לרנו 14 הלבנה, מתיישב בה ואז שם לב שהדאשבורד חום, כשאני רגיל לשחור. זה היה הרכב של השכנה.

לנושא השרשור - זה שד"מ שאין דרך לצאת ממנו. כל אחד עם טעמו וניסיונו האישי.

דרך אגב, לגבי שני דגמים שהוזכרו - אז הבאלנו 1996 דווקא לא סבל מחולשה, ונושא ציון ה-NCAP שלו כבר נדון כאן אינספור פעמים. סה"כ היה די אופייני לתקופתו. ולסוזוקי אלטו היה ערך מוסף גדול - בארץ היה חלוץ של קטגוריית רכבי המיני הזולים. גם אם בעצמו לא היה שיא הטכנולוגיה הרי שבלעדיו לא היו מגיעים דגמים נחשבים יותר.

איזה רכב היה הגרוע ביותר בו נהגתי? כנראה הסובארו גרנד ליאונה (אימפרזה) 1994. אמנם היה נוח והרגשתי אתו טוב על הכביש, אבל המוסכניק הרגיש אתו עוד יותר טוב, עלות התיקונים במהלך 3 שנים היתה מספיקה להחלפתו בחדש. ולא, זו לא היתה גרוטאה. הרכב נמכר עם 94,000 ק"מ על האודומטר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכלל כלי הרכב שנהגתי בהם אני חושב שיש שניים שזוכים לתואר הכי גרועים אי פעם והם FSO פולונז טנדר
Daewoo FSO Polonez Truck | Andrew~Henderson | Flickr

וקיה סרס טנדר
image.jpeg.e23cd2faf42cf05807aeaaf02cb716be.jpeg

שניהם פשוט פח אשפה. עגלת אבטיחים מורכבת גרוע עם מנוע מחורבן, רועש, שתיין וחלש. אפס הנדסת אנוש. נוחות ?  מה זה ?
אפילו בסטנדרטים של עולם שלישי זה בושה של דבר, הכל היה מתפרק מהמקום, מתקלקל וגם נורא לא נוח. הקלאץ' של הפולונז עושה לי פלאשבקים של כאבי גב עד עכשיו.

הכי טוב ?
נהניתי לנהוג בלנצ'ה דלתא טורבו דיזל, רנגלר JK סהרה טורבו, אפילו סילברדו בנזין V8 יש בו משהו כיפי.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, viper83 כתב:

לא קראתי את כל הפוסט אבל הרכב הכי טוב, הוא רכב שכל שנה מעלה את ערכו נקודה . סוף פסוק 😇

הכי טוב זה רכב שכל שנה מעלה את ערכו, אבל גם יכול לשמש אותך כרכב דיילי בלי שגרת אחזקה מסורבלת.

אבל לא נראה לי שקיים דבר כזה בטבע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ronrcz כתב:

אתה מתכוון לערך כספי?

כן.

איזה ערך אובייקטיבי עוד יכול להיות לרכב, שיכול לעלות ולרדת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, vadim6385 כתב:

הימים הכי שמחים בחיי בעל רכב הם היום שהוא קונה את הרכב, והיום שהוא מוכר את הרכב.

מכיר את המשפט הזה ולא מבין אותו.

אף פעם לא שמחתי למכור שום רכב ששירת אותי. (אולי למעט אחד, הרכב הראשון שקניתי בחיי, עבור ההורים שלי).

באופן כללי אני מנסה להימנע ממכירת כלי רכב ומעדיף להחזיק אותם כמה שיותר שנים.

הכי גרוע שנהגתי בו בעידן המודרני - פיזו 301 עם גיר רובוטי. כאילו תכננו אותו מאוסף החלקים הכי גרועים שיכולים להיות. אחרי שעה החזרתי אותו לחברת ההשכרה.

לגבי הבלנו הראשונה, היא הייתה מסוכנת גם ביחס לתקופתה. הכרתי מישהי שנהרגה בכזאת.

הכי טוב קשה לומר, אני נוהג במה שהכי טוב לי אבל זה לא יתאים לפרמטרים של כל אחד.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

מכיר את המשפט הזה ולא מבין אותו.

אף פעם לא שמחתי למכור שום רכב ששירת אותי

אם הוא משרת אותך היטב (מבחינת החבילה הכוללת, גם עלויות וגם ישימות שימוש*), למה למכור?

*הכוונה למקרים שבהם עברת לחו"ל/קיבלת שלילה

לפני כשעה, zvigolden כתב:

מה כוונת השרשור ?

טוב / רע מבחינת אמינות או חווית משתמש ? 

אין קשר בין נקודות אלו

מבחינתי זה מאוד פשוט:

רכב אמין עדיין יכול להיות רכב גרוע, אבל רכב לא אמין הוא בהכרח רכב גרוע.

מבחינתי אמינות היא הבסיס של הפירמידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, vadim6385 כתב:

אם הוא משרת אותך היטב (מבחינת החבילה הכוללת, גם עלויות וגם ישימות שימוש*), למה למכור?

אתה רווק לכן אתה לא מכיר שינויים בגודל המשפחה.

במקרה שלי מכרתי רכב טוב כשנולד ילד רביעי, קניתי רכב 7 מקומות יקר, ובהמשך מכרתי אותו כי האחזקה שלו היתה יקרה וראיתי שכמעט לא נוסעים בתפוסה מלאה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500 גיר רובוטי. מצטער על היום שבו כף רגלי נדחפה לרכב המצ'וקמק הזה. גרוטאה על גלגלים שרק מחכה להתפרק. פלסטיקה נמסה נשברת מתפרקת אחרי שנה שנתיים על הכביש, הדשבורד שמתנפח מהחום או סתם בגלל חומרים פח זבל, נזילות מכל עבר ופלסטיקה שנשברת גם בתא המנוע כי ככה בא לרכב. נראה שהרכיבו אותו מחומרים שבונים איתם בתי בובות לילדים.

• אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...