Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להיט המכירות הבא של כלמוביל מגיע: יונדאי אלנטרה הברידית

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מה ארץ המוצא של האלנטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 47 דקות, TZR84 כתב:

לטעמי המחיר יקר מאוד, ספק גדול אם ההצלחה תהיה דומה לאיוניק לפחות בשוק הפרטי. אם אני לא טועה כ6000 יותר מקורולה או 9000 מאוקטביה לא רואה סיבה שיעדיפו אותה עם כל הכבוד.

מחירן יעלה בתחילת 2022.

@EliC25  האלנטרה מיוצרת בקוריאה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TZR84 כתב:

לטעמי המחיר יקר מאוד, ספק גדול אם ההצלחה תהיה דומה לאיוניק לפחות בשוק הפרטי. אם אני לא טועה כ6000 יותר מקורולה או 9000 מאוקטביה לא רואה סיבה שיעדיפו אותה עם כל הכבוד.

המחיר כידוע אצל יבואני קיה \ יונדאי אינו מכוון לשוק הפרטי אלא לליסינג בלבד.

עם הטבת מס על רכב היברידי בסך של 500 שקל המחיר למשתמש הליסינג יהיה דומה מאוד לזה של הקורולה \ אוקטביה.

ולגבי השוק הפרטי, אני לא מכיר קונה אשר הגיע לסוכנות של יונדאי \ קיה ושילם מחירון מלא על הרכב.

כאשר במסלולי יד 2 \ 0ק"מ \ חבר \ הוט \ הסתדרות המורים ועוד.... הרכבים נמכרו ב 15-30 אלף ש"ח פחות ממחיר היבואן , ברור לכולם שהמחירון של קיה \ יונדאי מנופח פיקטיבית לטובת שוק הליסינג. 

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, CX25GTI כתב:

המחיר כידוע אצל יבואני קיה \ יונדאי אינו מכוון לשוק הפרטי אלא לליסינג בלבד.

עם הטבת מס על רכב היברידי בסך של 500 שקל המחיר למשתמש הליסינג יהיה דומה מאוד לזה של הקורולה \ אוקטביה.

ולגבי השוק הפרטי, אני לא מכיר קונה אשר הגיע לסוכנות של יונדאי \ קיה ושילם מחירון מלא על הרכב.

כאשר במסלולי יד 2 \ 0ק"מ \ חבר \ הוט \ הסתדרות המורים ועוד.... הרכבים נמכרו ב 15-30 אלף ש"ח פחות ממחיר היבואן , ברור לכולם שהמחירון של קיה \ יונדאי מנופח פיקטיבית לטובת שוק הליסינג. 

והלקוח הפרטי ישלם טסט לפי המחירון היקר.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, calmride כתב:

והלקוח הפרטי ישלם טסט לפי המחירון היקר.

הלקוח הפרטי צריך לעשות את החשבון שלו באם הוא מוכן לעיסקה הזו.

היתרון היחיד שיש לתוצרת יונדאי \ קיה היום הם רכבים היברידים \ פלאג אין אשר קורצים הן לליסינג והן ללקוח הפרטי.

באופן אישי רכבי בנזין כבר אינם אופציה עבורי , הפלאג אין אופציה לטווח בינוני , אבל ב 2022 יגיעו אופציות חשמליות נוספות בטווח של 130-150 א"ש , לטעמי בטווח המחירים הנ"ל אין שום סיבה שלא לקנות רכב חשמלי בלבד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אומרים שייבוא האיוניק יופסק בגלל החלטה עולמית להפסיק לייצר את הרכב.

מצד שני קיה חשפה דור חדש לנירו שכידוע מבוסס על אותה פלטפורמה.

לדעתי ייתכן מאוד שמותג איוניק יישמר מעכשיו לחשמליות החדשות ויונדאי תחשוף גרסה משלה לקיה נירו תחת שם אחר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2021 בשעה 08:26, itsik170 כתב:

לדעתי ייתכן מאוד שמותג איוניק יישמר מעכשיו לחשמליות החדשות ויונדאי תחשוף גרסה משלה לקיה נירו תחת שם אחר.

זכור לי במעומעם שבדיוק על זה דובר איפשהו, איוניק תהיה "מותג" נפרד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראיתי היום לראשונה את האלנטרה ההיברידית (חונה ליד סוכנות יונדאי).  לטעמי נראית במציאות מכוערת כמו בתמונות, אבל פתאום הבנתי שהעיצוב שלה מזכיר את העיצוב של הפריוס (שגם היא מכוערת לטעמי)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזוויות מסויימות היא נראית נחמד, פשוט החיבור בין החזית לזנב לא מוצלח ומשהו בדופן יוצא כבד, אולי עם הזמן העין תתרגל לזה כמו שקרה לי עם מאזדה 3 סדאן, ובמקרה של היונדאי סביר להניח שבכמויות שנראה אותה על הכביש היא תהפוך ל-"שקופה" דיי מהר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...