Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפ - אמיתי (כמעט) - עד 400K

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

דווקא חשבתי על הרקסטון - אבל הוא לא עונה על הדרישות הבטיחותיות, אני פאנט של בקרת שיוט אדפטיבית, לא רואה איך חוזרים אחורה.

מה גם שהחברה בסוג של פשיטת רגל ואמור לצאת דגם חדש שנה הבאה ואני לא יכול לחכות עד אז.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

עוד עידכון - עשיתי נסיעות מבחן - כמובן שבכבישים עירוניים ופקקים אבל שם הם יחיו ב90% מהזמן וזה גם קריטי.

לנדקרוזר - הגעתי לסוכנות, קיבלתי מפתחות ואמרו לי תהנה אבל תשתדל לחזור תוך שעה.

• לא הצלחתי למצוא תנוחת נהיגה נוחה.. כל הזמן הרגליים נתקעו בזרוע הגה ( - זה המונח הנכון?), אני רגיל משנים במסלול לשבת קרוב יחסית, הייתי צריך לקחת את המושב ממש אחורה בשביל לשבת סביר.
  • נסיעה - אונייה, מתנדנד בפניות/בלימות/התעטשויות, המנוע לא מאכזב ומושך היטב (לא GTI כן?), והנסיעה נעימה.
  • מערכת מולטימדיה ארכאית ומאכזבת ואותו הדבר הלוח שעונים - שינמוך רציני מה3008 והGTI.
  • פאקינג 400K על זה? שומר על הערך וזה אבל פאקינג 400K??? השאלה איך כל הדבר הזה מתנהג בשטח.

טריילהוק

• נוח כמו פרייבט.. היה חלום לעבור אליו מהלנדקרוזר
  • מאיץ מעולה, מרגישים את הכוח, מתלי האוויר מאפשרים משחק אם רוצים תחושת אונייה או רכב פרטי אמריקאי רך.
  • איבזור מפה ועד הודעה חדשה - מערכת מדהימה (של אלפיין נדמה לי) - למרות שהדגם מוחלף בקרוב הוא לא מרגיש לי יותר מדי ותיק.
  • מרגיש הרבה יותר FINE מהלנדקרוזר.

קפצתי על הדרך לראות גם את הפורסטר - פעם ראשונה שלי ברכב הזה ומאוד התרשמתי, יש מצב שנעשה PIVOT ועל הדרך נחסוך חצי מהסכום, ואם נידבק חזק בחיידק נשדרג לדגמים החדשים של שניי הקודמים שאמורים לצאת בשנה הבאה.

שורה תחתונה - אשתי לא מוכנה לוותר על הלנדקרוזר, פעם ראשונה אי פעם היא קבעה לעצמה גם נסיעות מבחן על שניהם ונעדכן אחרי..

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נהנה מפורסטר חדש על הכביש, לשטח עוד לא ירדתי. ברור שבשטח לנדקרוזר זה ליגה אחרת, אבל גם מחיר יותר מכפול. שאלה לאיזה סוג טיולים אתה מתכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה דיברתי השבוע עם שכן שעבר מלנד קרוזר לרוביקון והוא פשוט לא מפסיק להלל את הרכב, הוא מטייל המון בשטח ויתכן שזו בעיקר הסיבה שהוא מעריץ את הדגם. 

לאחרונה הרכב שלו נכנס למוסך לצורך החלפת חלק שנפגע בשטח וכחלופי הוא קיבל פורסטר, הוא מאוד הופתע מהתמורה שהרכב מספק במחיר יחסית נמוך כולל בשטח. 

ולגבי איפה לרכוש הוא מספר שסמלת נתנו לו הצעה עדיפה מכל היבואנים מקבילים.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

עידכון נוסף - עשינו עוד סיבוב עם האישה, היא נעולה על הלנדקרוזר..  בוצעה הזמנה, בצבע כחול כהה כמו רכב המבחן, יגיע לקראת סוף שנה.

אולי עד אז יהיו מועמדים נוספים.

WhatsApp Image 2021-04-05 at 14.28.04.jpeg

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 52 דקות, ronrcz כתב:

חבל ,כי אני מסכים איתך לגבי הלנדקרוזר,בזבוז של הרבה כסף.

ביזבוז כנראה לא.. כי הפסד הערך שלו הוא מהנמוכים בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אם כבר קנית,

אם שאלת את דעתי, בסכום כזה הייתי קונה שני רכבים - 1 מנהלים מפנק ליום יום וטיולים רגילים 2. רכב שטח אמיתי שלא אכפת לי משריטה פה ושם, ושיפורים שמיועדים לשטח.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזמנתי.. יכול לבטל עד שאקבל אותו.

ואני לא כ״כ מסכים - דבר ראשון יש לי את הgti, מחפשים רכב לאשתי.

דבר שני, לשניי רכבים בסכומים שתיארת יש עלויות הרבה יותר גבוהות מאשר לטויוטה לבד, איבוד ערך/שניי ביטוחים/טיפולים כפולים וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם דוגמא https://www.yad2.co.il/s/c/kunarz5y 57,000 שח.

יישור קו תביא אותו ל 100K

תביא עוד וולבו חדשה. משהוא מפנק עם מנוע היברידי/פלאג אין חסכוני.

תבדוק את החישוב שוב

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי איפה זה עונה לי על הדרישות?

אני לא קונה רכב בלי אביזרי בטיחות, בטח ג׳יפ שאמור לחרוש את כל הארץ, ואין לי זמן להתעסק עם מוסכים (יש לי חבר עם נבלה כזו, יכול להתקע שבועיים במוסך בלי התראה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ronrcz כתב:

חבל ,כי אני מסכים איתך לגבי הלנדקרוזר,בזבוז של הרבה כסף.

האמינות של הלנדקרוזר הוכיחה את עצמה לאורך השנים, הוא מצויין בשטח והסחירות שלו משוגעת לחלוטין (עשרות אלפים מעל מחירון בקלילות רבה) - עסקה נהדרת ו"בטוחה". זו ללא ספק הקנייה שאני הייתי מבצע, אם הייתי חובב שטח 😅

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, RS כתב:

האמינות של הלנדקרוזר הוכיחה את עצמה לאורך השנים, הוא מצויין בשטח והסחירות שלו משוגעת לחלוטין (עשרות אלפים מעל מחירון בקלילות רבה) - עסקה נהדרת ו"בטוחה". זו ללא ספק הקנייה שאני הייתי מבצע, אם הייתי חובב שטח 😅

אתה כותב מניסיון? בין המחיר שהרכבים מפורסמים למכירה בפועל יש פער מאוד גדול. 

חבר ביקש ממני לפני מס' שנים לעזור לו למכור את הלנד קרוזר, לקח כמעט חודש לקבל מחירון והרכב עם קמ סביר לשנה מטופל בחברה. 

אגב, בטרייד אין הציעו 15,000 שח מתחת למחירון.

אני כן מסכים שקיבלנו מאות טלפונים בעיקר מבני דודים מכל הארץ, מה יצא מזה? כלום. זורקים מחיר ריצפה ומחפשים פראייר.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה והאישה מחליטה... 🤣 

אבל ברצינות? בחירה מצויינת, אתה לאט לאט תתאהב בו.

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 דקות, hans כתב:

מבקש המלצה והאישה מחליטה... 🤣 

אבל ברצינות? בחירה מצויינת, אתה לאט לאט תתאהב בו.

😅 חשבתי לקבל פה איזה וטו נגד.. או הצעה טובה יותר

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...