Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על גריל גז מקצועי.

shay2828
שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 15.3.2021 בשעה 12:16, GTאי כתב:

יש 20% הנחה החל ממחר ולמשך כמה ימים על כמה דגמים של כרמל בקבוצת פייסבוק של אבא פגום.

אגב, "מקצועי" (לפחות לדעתי) זה גריל נירוסטה כמו של שאולי/ויקטור/שדר.

תודה, אבל זה לא עוזר לי. אני מחפש המלצה ספציפית לגריל ב 4000 ש"ח פלוס. עם כל הכבוד למבצעים שיש, אם אין שם דגם ספציפי איכותי העניין בעייתי עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, locus כתב:

עוד יותר טוב כמובן.

יש כירת צד בנוסף (אישית אין לי צורך אבל נחמד שיש).

מראש מקבל את המוצר עם הרוטיסרי (אצלי יש רק הכנה לאחד) + עם המבער האחורי עבור הרוטיסרי.

אולי החשוב מכל, על בערך אותו שטח צליה כמו אצלי יש לך מבער רביעי = פיזור חום אחיד יותר ורב יותר.

לא סתם הוא עולה 30% יותר.

תודה. כנראה שאלך על הברון. לדעתי במחירים של 4000-4300 ש"ח זה או ברויל קינג או נפוליאון. בנפוליאון רוג' 420 או 425  הבנתי שיש בעיית התלקחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.3.2021 בשעה 20:17, locus כתב:

יש לי ברויל קינג סיגנט 320 כבר מעל 6 שנים.

סוס עבודה ואני מרוצה ממנו. 

המבערים מנירוסטה כפולה (צינור בתוך צינור) עובדים היום כמו ביום הראשון, חלק.

גוף הגריל בעל יציקת אלומניום עבה, שומר חום המון זמן.

משתמש בו גם ״כמעשנה״, הוספתי קופסת עישון וזה עושה את העבודה לעישונים קצרים.

תקלה יחידה הייתה אחרי 5 שנים, התקלקל המצת החשמלי, וקניתי חדש מאמישראגז בכמה עשרות שקלים והחלפתי לבד.

אגב אין לי שום בעיה עם הרשתות (יציקה).

בגדול מוצר איכותי ומאוד אמין ואני ממליץ עליו.

מקווה שעזר במשהו

האם יש בעיית התלקחות בגרילים של ברויל קינג?

הייתי באמשיראגז ושאלתי אותם לגבי התלקחות של ברון 420 או דגם 490. אמרו לי שכל גריל מתלקח. לא קיבלתי תשובה מספקת. לי חשוב מלבד האיכות, גם נושא התלקחות הבשרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גריל שיהיה חם מספיק ובשילוב בשר שומני עלול לגרום להתלקחות מקומית של הבשר.

גם לי זה קרה, בעיקר עם בשר כבש.

מומלץ לעבוד על אש נמוכה כשיש בשר שומני ולהגביה את הבשר לרשת העליונה עם באמת יש התלקחות.

בכל מקרה לא מומלץ לעזוב גריל עובד מהסיבה הזו.

הפעם היחידה שאני עוזב אותו לבד זה שאני מעשן בשרים.

אישית לא רואה בזה בעיה.

אם זה מאוד מטריד אותך, קולמן רבולושן מפרסמים שיש להם פטנט נגד התלקחויות (לא בדקתי).

בנוסף, מי שכנראה יהיה אצלו הכי פחות התלקחויות הוא char broil professional, 

הוא בנוי אחרת לגמרי, המבערים מחממים פלטה גלית שהיא מקרינה חום לרשת שעליה מונח הבשר. העניין הוא שזה כבר הכי רחוק שיש מ״על האש״, זה יותר חימום ובישול של בשר ובנוסף, מייצר עשן בכמות גדולה מאוד מהרגיל (אישית לא אוהב את הטכנולוגיה הזו ולא ממליץ עליו).

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, locus כתב:

בנוסף, מי שכנראה יהיה אצלו הכי פחות התלקחויות הוא char broil professional, 

הוא בנוי אחרת לגמרי, המבערים מחממים פלטה גלית שהיא מקרינה חום לרשת שעליה מונח הבשר. העניין הוא שזה כבר הכי רחוק שיש מ״על האש״, זה יותר חימום ובישול של בשר ובנוסף, מייצר עשן בכמות גדולה מאוד מהרגיל (אישית לא אוהב את הטכנולוגיה הזו ולא ממליץ עליו).

שמתי עין על הדגם הזה, האם הביקורת שלך מנסיון אישי ? הגריל מיועד להיות במרפסת, עד כמה "עשן בכמות גדולה מהרגיל" באמת חריג ביחס לגריל רגיל ? ומדוע הוא מייצר יותר עשן - נחיתת שומן על פלטת הנירוסטה הרותחת ?

כמו כן, ראיתי שהמליצו הרבה על הקולמן 600 - האם המבצע הנ"ל אטרקטיבי ? https://www.grilltown.co.il/product/גריל-גז-coleman-platinum-600--חבילת-premium----רב-המכר-של-גרילי-הגז-בישראל----gourmetb600-0

עריכה אחרונה על ידי khc

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, shay2828 כתב:

תודה רבה. אבדוק את קולמן רבולושן. איך הוא מבחינת איכות לעומת הקינג ברויל?

אתה מבין שזה לא שחור ולבן ואין אמת אבסולוטית? אם כן, התשובה שלי היא שהברויל קינג (לא קינג ברויל), היא חברה קנדית בעלת מוצרים מאוד איכותיים ואמינים המיוצרים באמריקה. לא שמעתי מעולם טענות על המוצר (בטוח שיש, אבל לא טענות רבות). על קולמן שמעתי הלל וגם שיימינג (רב) על שירות מזעזע של היבואן בארץ. בגדול קולמן היא חברה אמריקאית בת מעל 100 שנה, הגרילים שלהם מיוצרים בסין (לא שזה בהכרך מעיד על בעיה, רק מציין עובדה) ויש להם פירסום מאוד אגרסיבי. לא חושב שזו טעות לקנות קולמן, זה תלוי הרבה בצרכים וציפיות. לדעתי הוא ברמה נמוכה מהברויל קינג.

לפני 51 דקות, khc כתב:

שמתי עין על הדגם הזה, האם הביקורת שלך מנסיון אישי ? הגריל מיועד להיות במרפסת, עד כמה "עשן בכמות גדולה מהרגיל" באמת חריג ביחס לגריל רגיל ? ומדוע הוא מייצר יותר עשן - נחיתת שומן על פלטת הנירוסטה הרותחת ?

כמו כן, ראיתי שהמליצו הרבה על הקולמן 600 - האם המבצע הנ"ל אטרקטיבי ? https://www.grilltown.co.il/product/גריל-גז-coleman-platinum-600--חבילת-premium----רב-המכר-של-גרילי-הגז-בישראל----gourmetb600-0

הביקורת שלי לא מניסיון, רק משיתוף המון חומר שקראתי כי זה מעניין אותי.

לא קראתי משתמש אחד שלא הודה שכמות העשן בגריל הזה חריגה ביחס לכל גריל...לדעתי כן, העשן החריג הוא מהסיבה שתיארת.

המבצע שתיארת טוב וזה גריל ממש נחמד, שים לב שהוא לא כולל את הפטנט של קולמן למניעת התלקחויות (זה קיים רק ברבולושן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרילים שנקראים 'קולמן' לא ממש קשורים לחברת קולמן האמריקאית. חברה סינית בשם WINNER PRODUCTS ENGINEERING משלמת להם על שם המותג וזהו, זה הקשר היחידי ביניהם.

הגרילים שלהם נמכרים בעיקר בקנדה וקצת בארה"ב. אין עליהם הרבה מידע ברשת, קצת ביקורות בקנדה, והרבה בארץ.

שים לב שבאתר הרשמי של קולמן אין זכר לגרילים האלה :

https://www.coleman.com/

ובאתר נפרד - רק של הגרילים, למטה אפשר לראות את זה :

image.png.464c64b69af77da5d1ff10f27e7be26b.png

https://www.colemanbbqs.com/en/revolution_grills.php

מצטרף להמלצות על כרמל דיירקט, וספציפית על נפוליאון (לי יש נפוליאון מדגם ישן יותר שכבר לא נמכר ונחשב פחות טוב ממה שיש היום, ואני מאד מרוצה ממנו כבר 6-7 שנים).

עוד אופציה טובה וזולה יחסית - הרוביקון של כרמל דיירקט (מותג שלהם שמייצרים לפי דרישה ותכנון שלהם). יש עליו ביקורות טובות, עולה סביב 2200 ל-3 מבערים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, locus כתב:

אתה מבין שזה לא שחור ולבן ואין אמת אבסולוטית? אם כן, התשובה שלי היא שהברויל קינג (לא קינג ברויל), היא חברה קנדית בעלת מוצרים מאוד איכותיים ואמינים המיוצרים באמריקה. לא שמעתי מעולם טענות על המוצר (בטוח שיש, אבל לא טענות רבות). על קולמן שמעתי הלל וגם שיימינג (רב) על שירות מזעזע של היבואן בארץ. בגדול קולמן היא חברה אמריקאית בת מעל 100 שנה, הגרילים שלהם מיוצרים בסין (לא שזה בהכרך מעיד על בעיה, רק מציין עובדה) ויש להם פירסום מאוד אגרסיבי. לא חושב שזו טעות לקנות קולמן, זה תלוי הרבה בצרכים וציפיות. לדעתי הוא ברמה נמוכה מהברויל קינג.

הביקורת שלי לא מניסיון, רק משיתוף המון חומר שקראתי כי זה מעניין אותי.

לא קראתי משתמש אחד שלא הודה שכמות העשן בגריל הזה חריגה ביחס לכל גריל...לדעתי כן, העשן החריג הוא מהסיבה שתיארת.

המבצע שתיארת טוב וזה גריל ממש נחמד, שים לב שהוא לא כולל את הפטנט של קולמן למניעת התלקחויות (זה קיים רק ברבולושן).

תודה רבה. הזמנתי את הברון 420.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי לבד אבל זה היה לפני שנים והגריל לא משוכלל מידי. 

השאלה בגריל שאתה קונה האם זה משנה משהו לגבי האחריות.

בסוף זה כן מכשיר שעובד עם גז ויש מקום לטעויות, יש בהחלט לשקול להזמין הרכבה על ידי היבואן.

אם הייתי קונה כיום גריל הוא היה גדול יותר ומשוכלל יותר והייתי מעדיף שמתקין מטעם החברה ירכיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...