Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מסך מחשב - עדיף לקנות מעליאקספרס או מישראל?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן .
אין ממש מכס עד 500$ למסך מחשב אבל מע''מ בהחלט כן.
הבעיה לדעתי היא לא המכס. היא הפיקסלים .
פיקסל שרוף זה מעצבן . זה יכול לקרות במסכים יקרים או זולים. בארץ יש לפחות קצת אחריות (תלוי מדיניות יבואן ).

נקודה שנייה , מסכי מחשב עממיים בארץ לא כל כך יקרים לעומת חו"ל.
במסכים מקצועיים כבר יש הפרש אבל הם כבר חורגים מ 500$.
במקרה כזה עדיף לרוב לקנות ממקום עם רמת שירות בינלאומית גבוהה כמו אמזון רק לוודא שעלויות המשלוח לא מקזזות את כל הרווח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

👍

אולי תוכלו לעזור לי להחליט - יש לי מסך ישן (22 אינטש) שאני לא משתמש בו כי בשנים האחרונות החלפתי מחשב (נייח) ושידרגתי גם את המסך לגדול יותר. 

אני רוצה לחבר שני מסכים לאותו מחשב ומכאן אני מסתבך. איך עושים את זה?

בעיה 1: אני רואה רק כניסה אחת של HDMI.

בעיה 2: אני מתלבט בין קניית מסך חדש לבין לחבר את המסך הישן אבל הבעיה שאין לו חיבור HDMI. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שיש לך מסך וכרטיס מסך עם חיבור displayPort,
קנה מסך עם יציאת displayPort בנוסף לכניסת displayPort שכבר אמור להיות שם .
ניתן לשרשר ככה עד 4 מסכים . נקרא בלעז MST.לא נתמך במערכת הפעלה של אפל . זה הפיתרון הכי נקי וחזק.

לחלופין קנה רכזת ( hub) עם מספר יציאות HDMI אבל רק אם יש לך תמיכה במחשב ל displayPort או usb-C 3.1

או לקנות כרטיס מסך עם כמה יציאות HDMI.
צלם את האחוריים של המחשב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה את החיבור הקטן מימין עם ברק ? דרכו תוכל לחבר רכזת או מחבר נוסף ל displayPort או HDMI
זה מחבר שעולה כמה דולרים בודדים.

סתם לדוגמא מחבר מתרגם :
https://www.ebay.com/itm/USB-C-Type-C-to-HDMI-HDTV-Adapter-Cable-4K-60Hz-Samsung-S9-S8-Note-8-Macbook-Pro-/323528177246?_trksid=p2349624.m46890.l49292

https://www.ebay.com/itm/Type-C-Hub-Adapter-To-HDMI-VGA-USB-USB-C-4-in-1-4K-Audio-Converter-For-Macbook-/402522955046?_trksid=p2349624.m46890.l49292

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטייפ C שלך אמור לשמש גם בתור יציאה של DP, במידה ולא..

אין לך אפשרות להוסיף כרטיס מסך עם עוד יציאות, במקרה כזה הייתי הולך על ultrawide (איזור ה2000 ש"ח למשהו טוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלות שלי. אם אני הבנתי נכון החיבור הקטן מימין עם ברק זה בעצם TYPE-C? דרכו אפשר לחבר מכשירים חיצוניים למחשב?

אז אני אקנה רכזת (ראיתי שזה בסביבות 10$) אוכל לחבר מסך נוסף?

המסך הקודם שלי ללא HDMI. אפשרי בכל זאת לחבר אותו או שעדיף לקנות מסך חדש כי במילא המחירים בימינו לא גבוהים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבור vga הוא חיבור אנלוגי , כמו טלפון החוגה הישן של בזק. לכן אינו מדוייק וחד כמו חיבור hdmi או חיבור דיגיטלי אחר.
בנוסף יש פה המרה שצריך לבצע מדיגטלי לאנלוגי. זה לא יוצא מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ציוד מחשבים אין מיסים, רק מע"מ.

ממש קשה למצוא מחשבים ומסכים שיהיה יותר זול לשלוח לארץ ולשלם מע"מ, שיצא בסוף יוצר זול.

אולי מ b&h בניו יורק, מחיר המשלוח שלהם סביר

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול אם להזמין בימים אלה מחול או בארץ זו שאלה שמעסיקה אותי תקופה ארוכה, בגדול מאז שהקורונה נפלה עלינו הגבלתי עצמי רק לפריטים קטנים וזולים בהזמנות בחול . לא הזמנתי מעולם מסך בחול, תמיד נראה לי ריסקי מידי  בגלל שבר , פיק סל או סתם מסך דפוק, פלוס עיכובים בלתי צפויים בתקופת הקורונה. בקיצור  כל אלה מביאים לדעתי  שאת הרכישה פות"ש רצוי מאוד  שיבצע בארץ.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...