Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מסך מחשב - עדיף לקנות מעליאקספרס או מישראל?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה בכלל הפרשי המחירים ששווה להתעסק בזה? אני לא רואה סיבה להזמין ציוד מחשוב מחו"ל אלא אם;

1. הפרשי המחירים משמעותיים (ושכל אחד יקבע לעצמו מה זה "משמעותיים" בשביל להחליט).

2. יש רצון במשהו ספציפי, שלא ניתן למצוא בישראל (או ששוב, יקר מדי בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פעם היה מס קניה ומעמ על מסכי מחשב מעל 25" שהגיע ל 35% . זה בוטל בשלהי 2018 וע"פ אתר רשות המסים יחול מע''מ בלבד. נכון להיום. עד לבחירות.
גם אם תקנה את המסך 6K של אפל ב 5000$ עדיין תשלם רק מע''מ.
יש עליו עכשיו מבצע ב B&H ב 4800$ לפני שילוח ובלי הבסיס למסך.
למעשה, אם אני סורק את הרשימה, בגלל מדיניות תמחור בחלק החברות,יש מסכים יותר זולים פה מאשר בארה"ב .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.3.2021 בשעה 12:20, anonport כתב:

המסך הקודם שלי ללא HDMI. אפשרי בכל זאת לחבר אותו או שעדיף לקנות מסך חדש כי במילא המחירים בימינו לא גבוהים?

אם יש לך כניסת DVI במסך יש מתאמי  HDMI->DVI שעושים המרה דיגיטלית ללא אובדן איכות.

מתאם DVI to HDMI ADAPTER | אלדין - ייבוא שיווק והפצה

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא שום היגיון בקניית מסכים מחו"ל, חוץ מאשר המסכים היקרים במיוחד. גם אז ההפרש לא שווה את הסיכון. מדובר במוצר בעל נפח גדול ועלות שילוח בהתאם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.3.2021 בשעה 10:39, yohai71 כתב:

מה בכלל הפרשי המחירים ששווה להתעסק בזה? אני לא רואה סיבה להזמין ציוד מחשוב מחו"ל אלא אם;

1. הפרשי המחירים משמעותיים (ושכל אחד יקבע לעצמו מה זה "משמעותיים" בשביל להחליט).

2. יש רצון במשהו ספציפי, שלא ניתן למצוא בישראל (או ששוב, יקר מדי בארץ).

ויש גם מבצעים בסיגנון 1+1.

מהניסיון שלי בשנים האחרונות האמינות של מוצרי מחשב הנשלחים מחו"ל מספיק גבוהה כך שגם עבור חסכון לא גדול מאוד עדיין שווה להזמין מחו"ל. המחשב האחרון שלי הוזמן כמעט כולו (ספק היה לי וקניתי מארז משומש) מאמזון ואם הייתי רוכש את החלקים כאן הייתי משלם 50% יותר. (בכל זאת מפלצת: לוח אם+i7 מואץ עם שני SSD ב RAID0 בגודל 1TB 64 ג'יגה זיכרון + קירור מים 240 מ"מ) אכלתי אותה עם לוח האם של אסוס (פעם ראשונה שאני מתאכזב מהם) שפשוט לא עבד, חשבתי איזה סרטים אני הולך לעבור בשביל החלפה (בארץ כשמנסים להחליף מוצר כזה בחנות לא תקבל אחד על אחד אלא ישלחו אותו ליבואן שאולי ישלח ליצרן כדי שיאשר כי אכן החלק לא תקין ובנתיים לך תחפש....) אולם אמזון שלחו לי מייד לוח חדש בלי ציוץ.

דיסקים קשיחים ו/או SSD כדאי לקנות מחו"ל במבצעים, אפשר למצוא מציאות לא רעות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמזכיר לי.

חבר שאל אותי על הזמנה של מחשבים ניידים מאליאקספרס.

אם לא מתעמקים המחירים טובים.

https://www.aliexpress.com/item/1005001469650443.html?

i5 ב 1721 ש"ח

המעבד הוא 5257U , זה מעבד מ 2015

זה לא רע, מעבד מ 2019, במחיר שאפשר לקנות עם מעבד חדש ב B&H

https://www.aliexpress.com/item/1005001304610312.html

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...