Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תותחי וורד לצורך כתיבת קורות חיים

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבלן חברים, בימים אלה אני משפר את הקורות חיים, ראיתי קורות חיים לדוגמא וראיתי עיצוב שדי משך אותי מבחינת השליטה בשפות

64d5e7b02cb23008e8edc588cd10b705.png

ידוע למישהו איך עושים את המלבן עם הכוכבים בוורד?

(קרדיט לאתר של ניב רווח על התמונה)

רב תודות חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צריך להתאים את הקורות חיים לתחום שבו אתה מחפש עבודה.

אם אתה לא מחפש עבודה בתחום הגרפיקה, אין סיבה להתחיל להתעסק עם כל מיני עיצובים. עדיף שהכל יהיה ברור, מסודר וקריא וכמובן לא יותר מדף אחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב ממש לא מעניין - ברוב המקרים מה שקובע אם יזמינו אותך לראיון אן לא, זה אוטומט שעובד על מילות מפתח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Potato כתב:

הקורות חיים שלי נראים כמו מודעת אבל.

לא ראיתי אבל יכול לנחש על מה מדובר, וזו באמת מודעת אבל - על מצב תעשיית משאבי האנוש בארץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Potato כתב:

הקורות חיים שלי נראים כמו מודעת אבל,

מרווח ומתומצת ועושה את העבודה.

מקום עבודה שלישי בשנתיים האחרונות 😶

הכי טוב, גם שלי הכי פשוטים שיש בעיצוב בלי צבע אחד, כמי שסרק קו"ח לטובת משרות(של תפקידים טכנלוגים בתור TECH LEAD) אני יכול לתת לך נקודות חשובות שהרגשתי שמציקות לי בקו"ח של אנשים:

- מידע שלא רלוונטי למשרה, לדוגמא - מועמד למשרה טכנולוגית שכתוב שבגיל 17 הוא עשה קורס מצילים או שיש לו רישיון לאוטובוס, בזבוז של נדל"ן(או צורך למלא את הדף) ופשוט לא מעניין.

- תמונה היא מטופשת ולא רלוונטית, לא בוחר מועמד לפי מראה אלא לפי יכולות - אבל יש תפקידים יותר שיווקים שזה יהיה בהם שונה אני בטוח.

- עיצוב מצוצע ומאאאגניב של הקו"ח -  לדוגמא שימוש ב"TAG"ים בצד כדי למפות ניסיון במקום לכתוב את זה תחת איזור הניסיון(כי TAGים זה מאאגניב וטכנולוגי, רק חבל שככה אני לא יודע כמה שנות ניסיון יש לך בכל טכנולוגיה וזה ממש מציק לי), העיצובים שדוחפים את הניסיון לפינה או לצד וכו'.

- המשפטים הקבועים לגבי "יכולת בין אישית גבוהה" ו"עבודה בצוות" - כולם מעתיקים את אותם משפטי מוטיבציה ולא באמת ראיתי קו"ח אחד כזה בלי אותם 3-4 משפטים כתובים מחדש, שלא אומרים כלום תאכלס.

מה שהכי חשוב לי לתפקיד טכני בתור אחד שצריך לדעת טכנית אם עובד מתאים או לא? לדעת איזה מוצרים/שפות אתה יודע, איזה יכולות צברת מקצועית ואיפה קיבלת ניסיון בהם - את שאר העובדה אני אוהב לעשות באינטרקציה עם הבנאדם ולא לפי עיצוב של נייר.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי בעניין - דעה פרטית כמובן -

העיצוב נראה מעולה. חלוקה יפה ובהירה בין המקטעים השונים. זוג צבעים, סבבה.

מה כן מיותר? הכוכבים בסוף. מתאים לסקירות של סרטים אבל נראה מוזר בקורות חיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...