Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית שלט מזגן אלקטרה RC-3

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

מזגן מיני מרכזי אלקטרה דגם EMD 50T.

השלא כנראה נדפק, אני מדליק את המיזוג וכשאני מכבה דרך השלט, מדחס המזגן מפסיק אבל לוח הבקרה על הקיר לא נכבה, הלוח שמציג טמפרטורה.

דרך האפליקציה בטלפון הכל עובד בסדר.

בדקתי עם שלט של שכן, עובד בסדר.

ניסיתי לרסט מזגן, הוצאתי סוללות לשלט, לא עבד כלום.

יש דרך נוספת לרסט את השלט?

אם לא, חוץ מאלקטרה שרוצים 180₪ על שלט יש אופציות נוספות?

שלט חליפי עולה כ 50₪ אך נראה לי שאין בו חיישן טמפרטורה עבור ifeel.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצידו האחורי של השלט יש מספר דגם. הרץ אותו האיביי/עליאקספרס/גיקבאיאינג/באנגוד - קרוב לודאי שתמצא אותו ב-10 ש"ח. קנה כזה, אפילו כדי שיהיה ספייר בבית.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברה.

ראיתי את השלטים האלה באליאקספרס אבל אנשים רשמו שאין לו חיישן טמפרטורה ולכן נראה לי ש i feel לא יעבוד.

אלא אם כן אני טועה ויש חיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שלט בלי חיישן על פני אין שלט. אני הייתי מוציא 10 ש"ח ומחכה למשלוח. אם השלט מוצלח מזמין עוד אחד, שיהיה בבית.

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל זה לא ״אין שלט״.
פעולת הכיבוי בשלט מפסיקה על פעולת המדחס, המזגן נכבה, רק קופסת הבקרה בקיר לא נכבית וממשיכה להציג טמפרטורה, למרות שהמזגן כבוי.

יש לי את האפליקציה בטלפון שעדיין עובדת, אבל דרכה אי אפשר להפעיל i feel (כי לטלפון אין חיישן טמפרטורה).

אז השאלה, במידה ואני רוצה שלט עם חיישן טמפרטורה, יש משהו זול יותר מה 180₪ שביקשו ממני באלקטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שיש לך שתי אופציות. האחת היא להוציא כעת 180 ש"ח, האחרת להזמין את הסיני, להמתין עד שיגיע, אם הוא מספק אז להסתפק בו, אם לאו - לקנות אז באלקטרה .

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ראיתי רק תגובה אחת באלי שאמרה שאין חיישן.

כל השאר לא התלוננו.

אתה יכול לנסות לאפס את השלט שאצלך ע"י לחיצה בו זמנית על מקשי ה +- הקטנים, ביחד עם set ו clear, עד שהתצוגה תתאפס.

יכול להיות שזה יעזור.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, adidas1 כתב:

אהלן.

מזגן מיני מרכזי אלקטרה דגם EMD 50T.

השלא כנראה נדפק, אני מדליק את המיזוג וכשאני מכבה דרך השלט, מדחס המזגן מפסיק אבל לוח הבקרה על הקיר לא נכבה, הלוח שמציג טמפרטורה.

דרך האפליקציה בטלפון הכל עובד בסדר.

בדקתי עם שלט של שכן, עובד בסדר.

ניסיתי לרסט מזגן, הוצאתי סוללות לשלט, לא עבד כלום.

יש דרך נוספת לרסט את השלט?

אם לא, חוץ מאלקטרה שרוצים 180₪ על שלט יש אופציות נוספות?

שלט חליפי עולה כ 50₪ אך נראה לי שאין בו חיישן טמפרטורה עבור ifeel.

אני מציע לא לקנות מאלי אומרים מתקלקל מהר.

יש במחסני חשמל. שלט אוניברסלי של אלקטרה. אם חישן אישי וכל הדברים.

עוד דבר חפש באזור מגורחה חנונית למזגניסטים  מאמין יעלה 120 שקל.

כמו התותח ועוד אולי שולחים.

הדגם של השלט ups4008. השלט מתאים לעוד דיגמי אלקטרה.

IMG_20210113_101103815.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא מגיב לאפליקציה ולא לשלט יכול להיות גם בעיה בלוח!

לא בהכרח זה השלט... לתשומת ליבך.

• מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש ציין שבדק עם שלט של שכן ופעל.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן יש לך ב 79 במחסני חשמל.

https://www.payngo.co.il/238403.html

• מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור קיים ומדליק I FEEL על המסך אבל לא נראה לי שהוא באמת שולח מידע למזגן. אני לא משתמש בכל מקרה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...