Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפץ ביתך בעצמך. הפרוייקט החדש שלי (שרשור מתעדכן בתקווה שלא אתייאש)

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי BG40 יותר מתאים מBG22 למטרה הזו. (מבחינת ייעוד השימוש להדבקה על ריצוף קיים)

הוא עלה לי אז 40 ש"ח לשק.

דבקים של חברות אחרות אני לא מכיר. אבל איציק נתן כאן סקירה מורחבת....

ולחתוך פנאלים עם מכונה טובה (אני חתכתי עם סיגמא 1.2 של חבר) זה קלי קלות.

עם מכונה בסיסית דורש אימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הכבוד.

שאלה קריטית - צנרת מים  החלפת? צנרת בת 20 - במיוחד אם אינה מודרנית - היא מקור לתקלות, חבל להתחיל לפרק את החיפויים והריצוף בעוד חצי שנה בגלל איזו דליפת מים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הפרויקט הענק שלקחת בשתי ידיים, בהצלחה, מקווה שאתה מקבל מסאג' מכובד בסוף כל יום עבודה 😍

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה ואני אישית הייתי מפרק את הפאנלים!! כוסומו אתה עושה כבר את כל העבודה הזאת, הלוק של הדאבל פאנל ומריחה של חומר כדי כאילו להעלים את זה מה זה לא יפה. חבל שתתבאס אחרי כל העבודה שלך (אם זה מפריע לך)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

כל הכבוד.

שאלה קריטית - צנרת מים  החלפת? צנרת בת 20 - במיוחד אם אינה מודרנית - היא מקור לתקלות, חבל להתחיל לפרק את החיפויים והריצוף בעוד חצי שנה בגלל איזו דליפת מים.

הצנרת פלסטית אבל אני לא מפרק את הריצוף הקיים לכן זה לא רלוונטי.

לפני 25 דקות, yotams4 כתב:

נראה מעולה ואני אישית הייתי מפרק את הפאנלים!! כוסומו אתה עושה כבר את כל העבודה הזאת, הלוק של הדאבל פאנל ומריחה של חומר כדי כאילו להעלים את זה מה זה לא יפה. חבל שתתבאס אחרי כל העבודה שלך (אם זה מפריע לך)

אני משתמש בפאנל פולימרי עם שקע פנימי כדי לכסות את הפאנל הקיים. התוצאה היא עובי זהה לפאנל רגיל.

image.thumb.jpeg.8fbf29b1b8973d921c9a2ff3e5a20963.jpeg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, מעריך אנשים שלא מפחדים לנסות.

לי אישית יש את הידע, (עבדתי בבינוי מ"ס שנים בצעירותי) וגם עשיתי קצת פרויקטים במיזוג אויר ואינסטלציה.

אבל צבע ושיפוצים זו השנאה שלי. תמיד מביא בעלי מקצוע.

בזמני הפנוי, אני מעדיף לפרק ולהרכיב מכוניות 😀.

בלי קשר, מאחל לך שתמצא עבודה במהרה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, איציק נ. כתב:

תזכור שאני תמיד כאן בשבילך גם לייעוץ טלפוני

שיחכה בתור בסבלנות. אנשים עומדים כאן בתור לייעוץ, לא כי בא להם תשתית לעמדת טעינה לרכב חשמלי סתם. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כל הכבוד! אני מעריך מאוד DIY ולקחת על עצמך אתגר לא פשוט.

עבודות בית אני שונא להתחיל, אבל כשאני בתוך זה אני עף.

זה קשה, אבל כשתשב בסלון ותסתכל על מה שעשית, זה יפצה על כל כאב שרירים.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

אישית מעדיף בעל מקצוע כדי שאשתי תעזוב אותי בשקט ותבוא אליו בטענות.

כדאי לשקול לקחת איזה סיני מהצומת הקרוב שיעזור בשביל כמה שקלים. זה יכול להאיץ משמעותית את העבודה ולחסוך כל הזמן לקום ולחזור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברזים הם מוצר רגיש, כדאי לקנות בארץ עם אחריות. בשנים האחרונות הייתי מרוצה מהשירות של הנס גרוהה (החליפו בלי שאלות צינור גמיש בברז מטבח) וממדגל (החליפו מנגנון שדלף). אלה שניים מבין למעלה מ-10 ברזים ואינטרפוצים שיש לי בבית (לא כולל נילים, מקלחות ושאר ירקות) שהגיעו משני יצרנים אלה וכן "חמחת", והיו היחידים שנזקקו לשירות משך למעלה מ-7 שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שאפשר להתייעץ כאן😁

אז אני מחפש דבק שיכיל גם פריימר או שניתן יהיה לערבב בו פריימר

כנראה bg40 אם פריימר bg17

או bg63  שאולי כולל בתוכו.

נעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח טיפ קטן. BG40 לבד לא נורא אם הוא מלכלך ויורד מאוד בקלות.

כשהוא מעורב עם BG17 זה כבר נהיה מאתגר זה דבק שקשה מאוד להסיר כתמים שהוא יוצר כשהוא מתייבש, אז צריך לעבור איתו יותר בזהירות.

מניח שהתכונות זהות בשאר הפרמיירים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כל הבית אריחי דמוי עץ מגוטשטיין בגודל כמו שלך,הודבקו עם 116 על קרמיקה ישנה (5 שנים ותפוסים חזק)

לטובת עבודות קטנות שעשיתי בעבר קניתי חותך קרמיקה פשוט מEBAY בגרושים עם משלוח חינם - עשה א העבודה נהדר.

https://www.ebay.com/itm/Amtech-400mm-Heavy-Duty-Tile-Saw-Hand-Floor-Wall-Tile-Cutter-Cutting-Machine/264968304898?hash=item3db1577902:g:TFIAAOSwkylfBCSU

הזכיר לי פרוייקטון שעשיתי על האמבטיה בבית הישן..סיפוק מטורף.

aUCFAc3-BtZOai3E9i_lfirdj2MGFC1FeXLrbB2HzcULHxsTIhBFH7-NjAYSS2bYlF_qKUtnMy1NjXHKvVJpc5oKjTYn5noAM-pKjEUFZmUobYonEKK0dnW5Zqntc2s-QG04aKHPewp4rhxKlc6y6DcZhLVnaIGGEWQmOHlKCeY3iTAjDj_GPgDkeXlmTEXt_TPfCmnxauOT_K0pEIU8pxFBX9HzI9dkZf5mjPdT4FnJ9FsAmIhYab4UNR6fDQkRNjdRrFa8W8Y3Elfp37k8qtw-hPG65g3tAuYnsd_Kib4DUb8_woFco8CYIktGQRYUjinDc-aT8KnaoZe2tNjTYZLQKOgGxdRcU6slTEmJB_IkkISitZyK2CdkTLuNLCluvYCZT8SaU4YiR5ZX49kGP4hBXWjRLblObHwwoN3bOWh6ONsu_utumTAmfgBG_RvYrS7IWipaEJOX47jqJliUMvb7rrWGFJfieNITZFCEUGBIM1dMnmY1dbY6_UwNKsDTMGo_ODgviglmMizsHS0fa3Yh7JSyafeBvcOifvAFqqH57dJ5ki_aGwV93DAj8ZucXhjshOi06YcF5JI6C4Em4xlWdbCRedHeTKJ0357uegPJcgNmPxNiX3EYYSs1qXRgUcy24HCi3yemTTNblKNEByb5Mygb_r32S51mU7UmI06v_Z58WvbgVs2j2bvowG0=w1250-h937-no?authuser=0

image.thumb.png.12e94ec0a1465f8b93f3129ac7d6a41a.png

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar
  • רעיון טוב! 2

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו שיפוצים.

נניח ומאסתי באמבטייה ואני אהיה מעוניין להחליף אותה ביום אחד למקלחת עם מקלחון.

האם זו עבודה מורכבת/מסובכת?

האם זה יחסוך לי סכום משמעותי (סתם לדוג') אם אפרק את האמבטיה בכוחות עצמי ואפנה אותה לבד?  

ואינסטלטור/איש שיפוצים ידאג לכל היתר? 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...