Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפץ ביתך בעצמך. הפרוייקט החדש שלי (שרשור מתעדכן בתקווה שלא אתייאש)

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאן אתה ממהר ?

תצבע, תרצף, תעשה רובה ואז תרכיב את המטבח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצבוע עכשיו זה לטפל בקירות, לעשות בונדרול לפני, שפכטל, החלקה, לשייף ובלגן וזה דורש לבד איזה יומיים שלושה.

אי אפשר להשאיר בית בלי מטבח כמה ימים. במיוחד שכל מה שהיה בארונות מתגלגל עכשיו בארגזים בסלון ואני אפילו לא זוכר באיזה ארגז שמתי את הקפה...

קניתי מחברת מטבחים בירושלים.

אורכיד.

לפני 6 דקות, איציק נ. כתב:

לאן אתה ממהר ?

תצבע, תרצף, תעשה רובה ואז תרכיב את המטבח.

איציק

לא מיהרתי בכלל וזאת היתה התוכנית אבל הפתיעו אותי עם המטבח שבועיים לפני הזמן.

אז יאללה.. זורם.

גם ככה אני לא מתכוון לרצף מתחת למטבח. הכל נסגר יפה עם צוקל אטום ומעל אני סוגר עם  פנל פלסטי וסיליקון.

רובה כבר עשיתי כמעט בכל הביתנאתה לא עוקב.😁

אחרי שיהיה גם מטבח יהיה יותר קל.

חוצמיזה הצבע של המטבח לבן ואני צובע בלבן, אז לא ישימו לב אם יתלכלך קצת😜

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יומיים תזמין להם פיצות ותארגן לעצמך פינת קפה על השולחן בסלון יחד עם הקומקום ויתר הדברים (קנה הכל חד פעמי).
תקדיש יום אחד רק לריצוף ובערב תעשה רובה. בבוקר תן יד צבע על החלק התחתון (זה נספג מהר) ותתחיל להרכיב. למעלה תצבע אחרי זה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה.

אם חס וחלילה תהיה לך נזילה קטנה, זה יצטבר מתחת לקו הריצוף של הבית (לא יגלוש החוצה) וזה לא יתייבש עד שזה ייספג בתוך הקירות או לתוך הארונות. גם אם יש לך צוקל פריק, זה יהיה סיפור מההפטרה לייבש את מה שיהיה לך שם (בריכה).

אתה עושה עבודה לבד זה יפה, אבל תעשה הכי מקצועי שאפשר. כל עוד המטבח הישן פורק ואתה שם חדש, תרצף.
אם לא היית עושה מטבח חדש אז היית מרצף עד למטבח ו"זה מה שיש". אבל כאן יש לך הזדמנות לעשות הכל BY THE BOOK, אז תעשה.

איציק

• אהבתי 3
  • מעניין 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגיע ככה מהמפעל. (או הנגריה)

בשלב התכנון כבר תוחמים את הקוביות האלו ומה שנשאר בשטח זה לחבר אותם אחד לשני ולתלות על הקיר את היחידות העליונות, ואז לחבר את הפרזול, המדפים והדלתות.

והכל כבר מסומן ומחורר לפי התוכנית.

מבחינת כסף, זה משהו כמו 2000 שח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הקשה בהרכבת המטבח הוא שבמקרים רבים הקירות לא ישרים ב100% (אני מתכוון בעיקר לזווית 90°, קשה להגיע עם בלוקים וטיח לדיוק של ארון שיוצא מנגריה)

בכל אופן, יווצר רווח בזווית וצריך לדעת להתנהל איתו בהרכבה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב בכל הסיפור, מניסיון הרכבה של כמה מטבחים, זה לפלס את החלק התחתון, אם הרצפה לא ישרה פלס. 

אם הרצפה לא מפולסת ואם לא נעשית שם עבודת פילוס טובה, הדלתות והמגירות ישבו עקום ויהיה בלתי אפשרי לכוון אותם בצורה מושלמת. 

כמובן שצריך גם ידע בסיסי בכיוון דלתות ומגירות. 

לפני 40 דקות, avargel כתב:

החלק הקשה בהרכבת המטבח הוא שבמקרים רבים הקירות לא ישרים ב100% (אני מתכוון בעיקר לזווית 90°, קשה להגיע עם בלוקים וטיח לדיוק של ארון שיוצא מנגריה)

בכל אופן, יווצר רווח בזווית וצריך לדעת להתנהל איתו בהרכבה

לא מדוייק. 

בפינה ברוב המקרים בונים "ר" של 4-6 סמ בין 2 החלקים וזה פותר גם את בעיית הזווית וגם בעיה של פתיחת מגירות או דלתות עם ידית בולטת. 

בנוגע למרחק מהקיר - אין מה להתרגש, זו לא בעיה של אייל, זה איש השיש צריך לקחת מידה מדוייקת כולל הזווית בפינה ושלום על ישראל. שיצמיד לקיר כמה שניתן וזהו. 

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

לגבי פילוס, אני עובד עם כל יחידה בנפרד ומיישר עם פלס. אפשר הרי לכוון את הרגליים המתברגות.

אחר כך כשאסיים עם כל היחידות, לפני ההברגה אעבור שוב עם פלס על הכל ואז אבריג.

את הדלתות והמגירות אני מרכיב על החורים שכבר עשו וכיוונים זה די פשוט אחרי שהרכבתי ארון😀.

ונכון, בפינות יש תוספות ליישור וסגירה במקרה של קיר עקום.

אצלי במדידה יש הבדל של 2 מעלות כמעט בין ה "ר" בשתי הפינות אבל זאת באמת הבעיה של איש השיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מאוד מעניין לקרוא. כל הכבוד על העבודה העצמית. 

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן.

הרכבת המטבח לא היתה קשה כמו שחשבתי.

פילוס, חיבור עם ברגים ויישור הדלתות.

תמונות עוד אין כי אני מחכה לשיש ולכיור שיגיעו ורק אז אצלם את הכל.

תתאפקו

בינתיים רק טיזר קטן :-D

20210114_204837-01.thumb.jpeg.b7cb7dc3dde61a35fd801e2a9a278c6c.jpeg

דבר שני

נמאס לי לחתוך אריחים עם משחזת. בשבוע האחרון אני לא יכול לעשות כלום כי פשוט קר בחוץ. לחתוך בבית זה לא מעשי.

החלטתי לקנות מכונת חיתוך ידנית. הבעיה כמו שאמרתי - המחיר המטורף שיש לדברים האלו כאן.

במיוחד כשאני צריך אורך של 120 ס"מ והקרמיקה לאמבטיה הוא 80.

המחירים נוסקים לאיזור ה 3000 שקל וזה לא משתלם.

אז ניסיתי כל מיני קומבינות עם מסורים, להבים שונים ומשונים ובסוף הבנתי שהכל שטויות.

חיפשתי מכונות יד שניה אבל גם שם המחירים גבוהים ואז נתקלתי בזה.

חותך קרמיקה של חברת KARNAF.

לא הכרתי לפני, אבל אני מבין שהם מייצרים ציוד תעשייתי וציוד למוסכים.

בשביל 500 שקל לחותך באורך 120 ס"מ זה מחיר פשוט שערורייתי.

אז הזמנתי והוא צריך להגיע מחר.

נשאר לי לסיים עם ריצוף בפינות של החדרים, פלוס שני חדרי אמבטיה (רצפה וקירות) ככה שהמחיר הזה בטל בשישים.

וסוף סוף נוכל לעבוד בסלון בשקט בלי לפריע לכל הרחוב עם המשחזת וזה גם הרבה יותר מדויק ומהיר.

הנה המותק

H274224.png

נעדכן אתכם בהמשך.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי של שרשור 👍

יש מצב ללינק של החותך?

בשביל עבודה ביתית פעם , לא היה כדאי להשכיר חותך קרמיקה (גלגלת וסכין עולים סביב 40 ש"ח)?

באמבטיה אתה עושה הדבקה?

• רעיון טוב! 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...