Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2006 - אין בלימה בסוף ירידה תלולה

corrolaalpaimveshes
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, danniel כתב:

זה שאולי לא מלמדים את זה בשעורי נהיגה זה חבל מצד שני, איפה בדיוק ילמדו את זה בפועל באיזורים של מישור החוף או איזורים מישוריים ברובם? 

היה לנו בעיר מורה נהיגה שהיה לוקח 2-3 תלמידים לשיעורים רצופים וארוכים יותר אחת ל... במורדות ועליות כמו למשל הר הכרמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למי שרשם שגיר DSG לא שומר הילוך ב-D, זה נכון חלקית, אבל אם לוחצים על הברקס בירידה, ויורד הילוך, ואז עוזבים ולא נותנים גז, ההילוך לא יעלה עד שיגיע לסל"ד גבוה יחסית לרגיל(לפחות אצלי) בכל מקרה בירידות אני מעביר ל-S.

לא נראה לי שמורים לא מלמדים, פשוט להרבה נהגים זה פשוט זה לא במחשבה שלהם כל הדברים האלו שקשורים בנהיגה. נכנסים למכונית שמים D ונוסעים בלי לחשוב הרבה, בסה"כ כלי להגיע ממקום למקום.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל - אותי המורה לקח יחד עם עוד תלמיד לנס הרים.
עכשיו אני גר על הכרמל, יוצא לי לראות לא מעט תלמידי נהיגה בבית אורן (לא שחסר עליות וירידות בחיפה).

זה עדיין לא אומר שזה שוקע, מי שלא מתחנך מזה - לא ילמד בחיים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל אם השיעורי נהיגה קרובים יחסית לאזור הררי.

מה עושים אלו בנתניה ודרומה עד אשקלון? באר שבע? נסיעה לאזור הררי תהיה די רחוקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.12.2020 בשעה 18:06, corrolaalpaimveshes כתב:

צימר באזור העליות לחרמון, וביציאה ממנו יש עלייה אכזרית ומחליקה שהרכב לא הצליח לעלות, לאחר כמה נסיונות שלא צלחו של בעל הצימר לגרור אותנו עם הטנדר שלו הוא הביא בובקט שביצע את המלאכה בלי בעיה

יש לציין שבמהלך כל הוואג'רס הזה שלקח איזה עשרים דקות האמברקס לא הספיק בשביל שהרכב לא ימשיך להדרדר ולכן מישהו נאלץ ללחוץ על הברקס במשך כל הזמן, כולל איזה מטר שהגאון שנהג בטויוטה לחץ על הברקס עד הסוף בזמן שהבובקט גורר

מתוך סקרונות, איזה מקום זה שרכב פרטי לא מצליח לעלות אותו וגם טנדר לא יכול לסייע לו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, danniel כתב:

מקובל אם השיעורי נהיגה קרובים יחסית לאזור הררי.

בדיוק.. 

בת הזוג שלי עברה טסט בבאר שבע לא מזמן על גיר אוטומטי. 

נחשו מי היה צריך להסביר לה מה זה המספרים הללו (2,3 L) בידית הילוכים... נכון, אני.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם igalz

אם הבלמים תקינים ויזואלית גם אם היה glazing של הבלמים זה נפתר אחכ כשהמערכת מתקררת וקצת נסיעה.

נוסל בלמים אבל שרתח יכול להרגיש בסדר אחכ אבל נקודת הרתיחה שלו והיעילות תרד.

בבלמים עצמם לא הייתי נוגע אם הם ויזואלית בסדר - את נוזל הבלימה הייתי מחליף גם אם למען השקט הנפשי.

במיוחד אם הוא לא הוחלף בשנתיים שלוש האחרונות (משהו שהרבה בעלי מכוניות יותר ישנות מחפפים בו)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, danniel כתב:

בזמנו כשלמדתי נהיגה (לפני קצת יותר מעשור), המורה שלי לנהיגה סיפרה לי שיש מורים שלוקחים שניים או שלושה תלמידים ונוסעים איתם לים המלח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, danniel כתב:

כמו שסיפרתי, המורה לוקח 2-3 תלמידים... זה בסה"כ יוצא 2-3 שיעורים לכל אחד ליום שלם של נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שתלמידים זה ילדים בני 16 17 שדווקא נהנים מאוד מניצול כזה של הזמן הפנוי שלהם, כן? לפי מה שזכור לי דווקא מאוד קינאנו באותם ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר גם חבר'ה צעירים ויותר מזה, מורי נהיגה .

אם זה לא חובה ולא איפה שהתלמידים בסוף נבחנים,  הם לא יתאמצו להנדס כזאת נסיעה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא אמרתי שכל מורה וכל תלמיד עושים את זה. בסה"כ שיתפתי באנקדוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...