Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ על בחירת רכב עד 200-220 אלף

Pelegfliss
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו כרגע מתלבטים בין :

וולבו xc40 בנזין טי3

טויטה ראב 4

סקודה קודיאק

ההתלהבטות היא לגבי הוולבו אני לא יודע מה הפיחות בערך שלו אחרי 3 שנים אני יודע שהסקודה והטויוטה שומרים , איך אני יכול להדוק לגבי הוולבו לא מוצא בשום מקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודיאק בסדר מבחינת שמירת ערך ,לא יותר,לא מבין מה הקשר בין שלושת הרכבים האלו ומה הקשר ביניהם,הראב 4 רכב בינוני מאד ,לא הייתי רוכש אותו בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נמנע מהראב 4 , כלי רכב לא יציב, תחפש מבחן יציבות או KM77 ותבין.

אם אתה מתכוון למכור את הרכב עוד 3 שנים, לדעתי הסקודה יהיה הכי מבוקש ונכון כאן, הראב 4 אולי יהיה גם מבוקש כי רוב האנשים לא באמת בודקים אם הרכב לא יציב, אך חשוב שתדע, ובשבילי זה ביג נו נו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ירידת הערך של הוולוו, קשה לדעת. זה רכב חדש יחסית, ולא מהנפוצים. נסה לחפש כאלו ביד2 ולראות מה ירידת המחיר שלהן עד עכשיו, עד שכמה שזה יכול לתת איזושהי אינדיקציה (וזה די גבולי).

לגבי היציבות של הראב4 - הסיכוי שזה רלוונטי לנהג הממוצע לדעתי אפסי, וההשפעה של זה על הערך של הרכב אפסית עוד יותר. מצד שני, אני מסכים שמדובר פה בהמון כסף למה שהרכב הזה מציע, פרט למותג.

אני גם לא מבין לגמרי את ההתלבטות שלך. מדובר בשלושה רכבים די שונים שעונים לצרכים שונים, גם אם כולם באותה קטגוריית מחיר. אני גם חושב שקצת מוזר לחשוב על ירידת ערך ברמת מחיר כזו - אם ירידת ערך מטרידה אותך, יש רכבים הרבה יותר זולים (גם בחצי מהתקציב) שיוכלו לענות על הצרכים שלך ודי בוודאות יסבלו מירידת ערך נמוכה יותר (בעיקר כי הם זולים יותר מלכתחילה). לדעתי, מי שכבר קונה רכב בסכום כזה, צריך לשים את ההנאה שלו מהרכב במקום הראשון, בטח לפני ירידת הערך העתידית.

בכל אופן, לא כתבת מה הצרכים שלך, אז מאוד קשה לייעץ.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה נוסע בכביש הצפון ב70 קמ"ש, פתאום רכב לפניך בלם בפתאומיות שלא הספקתה לבלום, טרקטור נכנס לך לנתיב, טרקטורון יצא משביל צדדי, ואתה צריך להפעיל את התמרון הזה של בריחה ממכשול וחזרה לנתיב שלך במהירות כדי לא להתנגש ברכב שבא ממולך, כאן בדיוק הראב 4 נכשל, גורם לאובדן שליטה ואם יש שם גם צוק כלשהו הסבירות שתמצא את עצמך מתמרן שטח טכני של טנקים גבוה מאוד שכאן שוב הראב 4 נכשל ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה זה קורה לנהג הממוצע שבסה" נוסע מהבית בפתח תקווה לגן של הילדים ואז למשרד בת"א.

זה שיש בחיים מצבי קיצון - אני לא חולק. מצד שני, לא יותר פשוט לשמור מרחק מאשר לבצע תמרון התחמקות עם מכשול עומד לפניך, טרקטור בנתיב הנגדי ותהום בצד? בכלל, ברכב מודרני בלימה אוטונומית כנראה תציל אותך ממצב כזה (לפחות חלקית) גם אם לא תשמור מרחק בעצמך.

בקיצור - לא בטוח שזה באמת צריך להוות שיקול רלוונטי בקניית רכב ל-99.999% מהנהגים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לוולבו , לא הצלחתי למצוא ביד 2 מחיר של שנת 2019 אין כמעט רכבים כאלה למכירה 

בנוגע לצרכים משפחה עם 2 ילדים מחפשים אבל רכבים בסגנון הגיפון , נסעתי בטוסון. ובסקודה קודיאק כרגע הקודיאק היה יותר מעניין . נעשה נסיעת מבחן בוולבו ובראב 4 . אבל הירידת ערך זה גם חלק מההחלטה לא בא לי לקנות וולבו ב220 ואחרי 3 שנים יעלה 100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודיאק סתם גדול לצרכים שלך (אלא אם אתה צריך 7 מקומות), תבדוק את הקארוק אם אתה רוצה סקודה. הייתי מוסיף את ה-3008 לרשימה.

אם אתה לא חייב ג'יפון, הייתי שוקל גם סופרב, 508 ואת הסונטה החדשה (ואולי מאזדה 6).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

הקודיאק סתם גדול לצרכים שלך (אלא אם אתה צריך 7 מקומות), תבדוק את הקארוק אם אתה רוצה סקודה. הייתי מוסיף את ה-3008 לרשימה.

אם אתה לא חייב ג'יפון, הייתי שוקל גם סופרב, 508 ואת הסונטה החדשה (ואולי מאזדה 6).

בנוגע לוולבו ולראב 4 מה אתה אומר ? 

אני הייתי ממש הולך על הוולבו הבעיה שהבנתי שיש ירידת ערך ממש רצינית ברכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראב4 לטעמי מאוד אפרורי (שלא לדבר על מכוער להחריד).

לגבי ירידת הערך של הוולו - אף אחד לא ידע להגיד לך בוודאות.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ירידת ערך ראשונה בסדר העדיפויות שלך, לך על הראב 4. ייתן לך שמירת ערך וגם חסכון בדלק.  

או שאולי אם אתה לא צריך הרבה מקום מאחור, גם הלקסוס UX ההיברידי נכנס למשוואה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס UX כנראה יתאים לך. לא הייתי מפחד מהוולבו - הרכב ברמה גבוהה ובצבע הנכון (לבן) אני מאמין שיימכר בקלות בעתיד

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שפות"ש מתאר מה שמעניין אותו בעיקר זה הירידת ערך. לא ציינת מה הדרישות שלך מבחינת הרכב, מה חשוב לך יותר ומה פחות, מי נוהג בו ובאיזה מתווה, ועוד ועוד....

אם הירידת ערך זה הפרמטר העיקרי שמנחה אותך אז כן, לך על הראב 4. הוא שומר על ערך וזה היתרון היחידי שלו.

דעתי האישית - מדובר על אחד מהרכבים הכי אובראייטד שיש. לא מצליח להבין את הביקוש הגבוה כלפיו מלבד תרבות העדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dotan123 כתב:

לפי מה שפות"ש מתאר מה שמעניין אותו בעיקר זה הירידת ערך. לא ציינת מה הדרישות שלך מבחינת הרכב, מה חשוב לך יותר ומה פחות, מי נוהג בו ובאיזה מתווה, ועוד ועוד....

אם הירידת ערך זה הפרמטר העיקרי שמנחה אותך אז כן, לך על הראב 4. הוא שומר על ערך וזה היתרון היחידי שלו.

דעתי האישית - מדובר על אחד מהרכבים הכי אובראייטד שיש. לא מצליח להבין את הביקוש הגבוה כלפיו מלבד תרבות העדר

מה בנוגע לוולבו מה הביקורות עליה ?

מחפשים רכב משפחתי , גיפון שיהיה בו גם מקום וגם שיראה יפה , הוולבו ממש מצא חן בעינינו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...