Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות רכישת רכב 100K-110K

Bagtoshop
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , 

מחפש עבור אבא שלי רכב בתקציב הנ"ל . מכרלפני כמה חודשים פלקסווגן שירוקו שנת 2010 סחבה יפה חוץ מהטורבו ששבק חיים לקראת הסוף . 

צריך לקנות רכב שישמש אותו לעבודה . כ-25 אלף קילומטר בשנה . רוב הנסיעות עם 2 נוסעים מקסימום .  צריכת דלק טובה . יש לנו רכב שני בבית סיאט איביזה 2016 שאני מרוצה מהמנוע שלו. 

הוא חשב ללכת על הכיוון של יונדאי איוניק/ טויוטה קורולה היברידיות שנים 2018-19 . אין סוף לרכבים ביד 2 ואני לא מצליח להתמקד . 

מה דעתכם צריך להיות הכיוון שלי ? יש המלצות לדגם יותר טוב ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת התקציב ל 120k ויש לך איוניק חדשה מליסינג 0 קילומטר. 

אבל אין צורך ברכב כזה גדול. לכן הייתי מבצע נסיעת מבחן על היאריס החדשה בדגם ההיברידי. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

למרות שמדובר בטויוטה יאריס, לא הייתי רץ לקנות אותה כרגע אלא מחכה טיפה לדגם שיכלול תיקון לנושא קצת מטריד מבחינת האמינות,

יכול להיות שזה סתם משהו נקודתי, אך CARWOW הספיקו להיתקל בתקלה ביאריס החדשה שאפילו הכתב היה די מופתע מזה.

צריך לקחת בחשבון שכל נושא החשמול והרכבים ההיבריידים עדיין חדשים, ותקלות יכולות לצוץ במערכות החשמל, כל עוד הרכב חדש פחות מדאיג,

אך למי שמחפש להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה שווה שישקול זאת מבחינת עלויות, בלי אחריות עלות התיקונים בעתיד יכולה להיות די גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, markb205 כתב:

מתיחת התקציב ל 120k ויש לך איוניק חדשה מליסינג 0 קילומטר. 

אבל אין צורך ברכב כזה גדול. לכן הייתי מבצע נסיעת מבחן על היאריס החדשה בדגם ההיברידי. 

אין לו צורך ברכב גדול. יש עוד רכבים מומלצים ? מחפש רכב ברמה טובה. יכול להיות גם 2016-2017 אם הוא רכב טוב . 

צריך רכב שיהיה כיף לנסוע עליו. לא נסעתי על האיוניק או הקורולה עדיין . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ רכבים ש- "כיף לנסוע עליהם" לא הולך ביחד עם "צריכת דלק טובה", אז תצטרך למצוא את ה- sweet spot מבחינתך.

מהאופציות שדיברת עליהן, אני יכול לנסות לנחש את הכיוון שלך ולהציע אולי מאזדה 3 או סיאט לאון.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נסועה כזו הייתי קונה חדש עם אחריות, מומלץ לחפש דיזל שיתאים לתקציב, ואולי כדאי להתחיל ברכבי 0 ק"מ

כמו זה:   https://www.carcost.co.il/deals/deal/2126/רנו-גרנד-קופה-אינטנס-דיזל-1500-אוטומטי-2020

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...