Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 3008 - קנייה טובה או להתרחק בכל מחיר?

יהונתן84
שימו לב! השרשור הזה בן 1272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1) כפתור ההתנעה לא מעצבן אותי ואין לי שום בעיה לחכות שניה בלחיצה על הכפתור.

2) אצלי המצלמה מופעלת ברגע שאני משלב לרוורס ללא שום דיילי.

לעיתים נדירות שאני משלב לרוורס ישר אחרי התנעה אז לא יוצג סמל הרכב ובמקום מופיע רק צל אבל זה כל כך שולי.

יש מצב שאתם צריכים לעדכן תוכנה.

3) לגבי הבעיה של הגג, לא שומע שום רעשים מהגג גם אם הוא רטוב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, זה רק אצלי ככה?

איזה דרעק של אמינות. לא קונה יותר צרפתי בחיים!!!

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיליי הצרפתי בחזרה לדרייב הוא לא טעות, הוא עוזר לכם ליישר את הרכב גם בחניה בניצב (תצוגת 360 מעלות) וגם במקביל (קווי עזר בתצוגה אחורית). חכם מאוד.

עריכה:

לחיצה ארוכה בהנעה וכיבוי היא כמובן עניין חשוב ויותר בטוח מהנעה וכיבוי בלחיצה קצרה למקרה שילד מתעסק לכם בכפתורים.

בקרת השיוט מאחורי ההגה נוחה פי כמה מבקרת שיוט על ההגה, אבל משום מה רק למתרגלים. קשה לחזור לבקרת שיוט ברכבים אחרים ומגלים שהכפתורים במיקום מאוד לא נוח לאצבעות.

עריכה אחרונה על ידי LPG

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ST12345 כתב:

אולי אותך זה מעצבן, אותי תמיד ההתנעה בקצרה הרגיזה וכאן אני מרגיש בבית. 

,

פשוט לא נכון. מצלמת הרוורס "משתלטת" על המולטימדיה בנסיעה לאחור, ולא ההיפך. 

שוב, לך לא נוח. למי שמתרגל זה ממכר. בקרת השיוט הכי חכמה ונעימה לשימוש שאיי פעם היתה לי. 

השטיק היחידי שמשמעותי מבלינתי זה שאכן יש מצבים מסויימים שהמולטימדיה נעולה בנסיעה לאחור ולכן לא ניתן להתעסק עם המזגן, או שלוקח לה כחצי דקה לעלות מההתנעה, ולכן משאירים את המזגן דלוק בכיבוי הרכב וכשמניעים הוא נדלק אוטומטית. 

אין לי מושג אם ל GTאיי יש פיג'ו כזאת או 5008 אבל בתור בעלים של 5008 שניה כבר (2018, 2020) אני לא מסכים כמעט עם כל מה שהוא כותב.

למרבה האכזבה כן, יש לי אחת כזאת בחניה.

וכן, אני עומד מאחורי כל מילה. אני לא יודע אם לך יצא להשוות את הרכב לאחרים (גרמניות לצורך העניין, ואם לדייק אז AUDI A4 ,גולף וסיאט ארונה), ואם תנסה תבין את מה רשמתי, אולי לך זה לא מפריע אבל על הנדסת האנוש של הצרפתים דובר כבר לא מעט והתגובה שלי יותר קרובה לקונצנזוס מאשר שלך.

שוב, הרכב עצמו טוב מאוד - ולראיה קנינו 3008 חדשה לאשתי, אבל יש לו גם חסרונות שצריך להודות בקיומם. אני לעצמי לא הייתי קונה את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה רשמת אבל חוזר שוב- אם זה לא הדיילי שלך, אז ככל הנראה אתה לא נוהג עליה הרבה בכדי באמת להתרגל, ולכן כשאתה בבוקר על הוואגית ובערב על אוכלת הצפרדעים, ההבדל מוחשי ומיידי. אם היית נוהג קבוע עם אדית פיאף ברקע, היית יותר מתרגל ואמנם אכן זה קיים, אך לא קיצוני כמו שאתה מתאר. אני יכול לשער שבכלל לרדת מ GTI לג'יפון וחזרה זו בעיה שיוצרת דיסטורשן גס בין 2 הרכבים אז הכל מוקצן. 

כשעברתי מהספורטאז' ל 5008 זה היה חזק והתאייד, כמו כן מהסורנטו חזרה ל 5008; זה שם, אך לא נורא בכלל. חייב לציין  שהמולטימדיה של ה 5008 עבדה\עובדת מעולה וללא שום DELAY אז מבחינתי זה לא On top אלא "רק".

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...