Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

סליחה על ההתייחסות המאוחרת, כתבת פה בדיוק כשהייתי עסוק במשהו אחר ואחרי זה - איך לא - שכחתי...

לפני 2 שעות, Tom_22 כתב:

כמו כן, פרסמת את ענין הבלוגים, האם זה פעיל כבר (לא בשבילי ;))? כי לא מופיע עדין בתפריט העליון אצלי.

😫🤦‍♂️  מה הייתי עושה בלעדיכם... אישרתי את זה ופרסמתי את זה, אבל השארתי את זה מוצג רק למנהלי הפורום אז כמובן שלא יכולתי לדעת שאנשים אחרים לא רואים את זה... יש במערכת הזו יותר מדי אופציות. שזה מצחיק, כי:

בתאריך 21.5.2020 בשעה 11:02, Tom_22 כתב:

אם כבר מדברים על תגיות, באתר הקודם היה ניתן להוסיף תגיות לכל שרשור (עד 3 לדעתי), גם אם הוא לא שלך.

האם קיימת אפשרות גם כעת? לא ראיתי.

לא מצאתי אופציה כזאת. אבל שלחתי שאלה לחברה המפתחת ונמתין לתשובה.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למנהלי הפורומים, אתה יכול לפנות לאחד מהם (בתפריט העליון: קהילה -> צוות מנהלים) או לדווח על הפוסט שאתה רוצה למחוק ("כפתור" דווח למנהל בצד השמאלי-עליון של ההודעה).

קח בחשבון שאנחנו ממש לא אוהבים למחוק הודעות, ועושים את זה מאוד במשורה ולאחר דיון ביננו על ההשלכות האפשריות של מחיקת הפוסט. אבל אם לא נראה שיהיו השלכות (נניח מדובר בהודעת מכירה שכבר לא רלוונטית או הודעה שכתבת בה "מסכים" וזהו) נמחק אותו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר את כוונתי אין הכוונה למחיקה של פוסטים שנכתבו ע"י בעבר. 

לדוג' - אני גולש באוף טופיק ומצאתי  שפוסט הקורונה כבר לא מעניין אותי.  יש אפשרות לגרום לכך שהוא לא יוצג (אצלי בלבד ) בעמוד של האוף-טופיק? 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע אם זה קשור לאייפד, אבל אחרי סיבוב של המסך זה נראה ככה גם בטלפון אנדרואיד ולא חוזר לגודל הרגיל עד שלא סוגרים פותחים מחדש את הדפדפן.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Benor כתב:

אני אסביר את כוונתי אין הכוונה למחיקה של פוסטים שנכתבו ע"י בעבר. 

לדוג' - אני גולש באוף טופיק ומצאתי  שפוסט הקורונה כבר לא מעניין אותי.  יש אפשרות לגרום לכך שהוא לא יוצג (אצלי בלבד ) בעמוד של האוף-טופיק? 

הבנתי. לא, אין אופציה. אפשר להפסיק לעקוב אחרי שרשורים (או למעשה כל סוג תוכן) ע"י ביטול הסימון "עוקב" (בראש העמוד מצד שמאל)

image.thumb.png.28e932e170fca5bd12aa373113490a07.png

או להתעלם ממשתמשים מסוימים, אבל אז רק התוכן שהם כותבים לא יופיע בעוד שכל שאר התגובות (וכמובן, השרשור) כן יוצגו.

לפני 4 דקות, feel כתב:

מה קורה עם תצוגה לאייפד ?

לצערי אין לנו שליטה על זה בכלל. מחכים לעדכון גרסה ולאפליקציה. אולי זה ישפר את המצב.

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

לא יודע אם זה קשור לאייפד, אבל אחרי סיבוב של המסך זה נראה ככה גם בטלפון אנדרואיד ולא חוזר לגודל הרגיל עד שלא סוגרים פותחים מחדש את הדפדפן.

מספיק לרפרש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האם יש מצב להעביר את "תכנים במעקב" ואת "הקבצים שלי" ממתחת לפרופיל המשתמש (פינה שמאלית עליונה) לתפריט העליון תחת "התכנים שלי"?

נשמע לי יותר הולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להזיז, אבל אפשר להוסיף. אז הוספתי את "תכנים במעקב" ו"משתמשים במעקב" (במעקב = שאתה עוקב אחריהם, לא כאלה שנמצאים במודרציה וצריכים אישור של מנהל כדי לפרסם הודעות). 

"הקבצים שלי" אני לא ממש מבין למה בכלל מופיע, כי החלק הזה עדיין לא פעיל בכלל. אבל בכל מקרה, הוא לא פעיל, אז אין סיבה להעמיס אותו לתפריט הראשי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני מקבל התראות על מגיבים בשרשורים שהגבתי בהם, אבל אני עדיין המגיב האחרון.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, borsood כתב:

לאחרונה אני מקבל התראות על מגיבים בשרשורים שהגבתי בהם, אבל אני עדיין המגיב האחרון.

לפעמים אני מקבל התראה על תגובות חדשות בשרשורים בהם הגבתי - והמערכת מקשרת אותי להודעות ישנות. בשרשור הקורונה כמה פעמים הוקפצתי חודשיים לאחור, בעוד שבדף האחרון אין הודעות חדשות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, borsood כתב:

"___ הגיב על הודעה" = מישהו הגיב בצורה של אחד מהאימוג'ים שאפשר לתת על כל תגובה (מעניין, תודה וכו', כפי שתם רשם).

"___ ציטט אותך" = מישהו ציטט והגיב על ההודעה שלך בכתב.

"___ פרסם הודעה בנושא" = מישהו כתב דבר חדש בשרשור שאתה עוקב אחריו.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...