Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

קודם כל צריך לומר שהמערכת החדשה נהדרת, תודה רבה על העבודה הקשה, היא בהחלט נושאת פירות 👍

אני משתמש בפורום ממחשב נייד עם מסך קטן, מה שגורם לתפריט הפורומים בראש המסך לאחד חלק מהפורומים תחת קטגוריה בשם "פעולות נוספות". השם הזה לא מתאים בעיניי, למה לא "פורומים נוספים"?

Screenshot_2020-07-23_10-15-42.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Tom_22 כתב:

למה לא מופיע אצלי "צבעוניות" ליד הקטגוריות כמו אצלך?

אבדוק את זה בהקדם. אני לא ליד מחשב כרגע. אבל בעיקרון זה פשוט משנה את הצבע של האימוג'ים האנושיים לרגעים האלה שאתה מרגיש גזעני במיוחד. הצהובים הקלאסיים הם בכל מקרה הכי טובים והכי race neutral. 

לפני 11 דקות, Luffield כתב:

השם הזה לא מתאים בעיניי, למה לא "פורומים נוספים"?

זה שם גנרי שהמערכת עושה בו שימוש עבור כל תפריט שנדרש להצטמצם. אבל אתה צודק ש"פעולות נוספות" זה קצת דפוק. נשנה את זה ל"עוד" או משהו בסגנון. 

תודה. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהוב קלאסי אולי לא היה מעלה את הענין בהודעות הקודמות שלי.

כרגע זה שחור לבן אצלי.

image.png.ea549ffb27393d65428e5617c3120a74.png

עריכה:

הנ"ל הוא בכרום עדכני.

ב-IE האמוג'ים היחידים שמופיעים לי הם הקלאסיק והמיובאים. כל השאר כמו בתמונה הנ"ל לא מופיעים בכלל.

עריכה 2:

באתר המובייל בכרום אנדרואידי, מופיע בדיוק כמו אצלך, והכל צהוב.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרת האימוג'ים היא Native, כלומר הם מוצגים אצל כל משתמש לפי ההגדרה של המכשיר. לכן זה גם מופיע אצלך שונה על כל אחד מהמכשירים/דפדפנים. הייתי מתחיל מלחפש בהגדרות של כרום אצלך, אולי משהו שונה מתישהו. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בדארק מוד, אבל תיבת הטקסט בצבע לבן.

כשאני מדביק קישור אני לא רואה אותו, רק אם אני מסמן אותו ידנית או לוחץ ctrl + A, אז אפשר לראות אותו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה מוכרת עם תיבת הטקסט במצב הכהה, לצערי אין כל כך מה לעשות עם זה...

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@dorsht גם אני סובל מזה, למדתי שגם כשעוברים למצב תצוגה מקדימה זה מציג את הקישורים רגיל. 

לי זה יותר נוח מלסמן, במיוחד בטלפון.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד - את כללי הפורום, תעבירו לצד שמאל בבקשה, זה מאוד מבלבל כשאתה רוצה לגשת ל"פורום רכב כללי" והמילה כללי נמצאת שם ליד וגורמת ללחיצה שגויה

image.thumb.png.d855227a4f0ece6becfced4dab00692c.png

וזה עוד יותר מציק, שבדף כללי הפורום עצמו - הסרגל של הפורומים נעלם אז אין לך איך לתקן את הטעות באופן אינטואיטיבי.

הדרך לתיקון היא רק בלחיצה על "חזור" של הדפדפן ואז ללחוץ על הפורום שרצית.

image.thumb.png.86f63f9e105e6150a5bd842749654e61.png

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללי הפורום נמצאים במיקום הזה בכוונה כפי שהסברתי כאן.

ברגע שאני אתפנה לזה, אני אמצא דרך לשנות את הצבע של הטקסט כדי שזה יהיה פחות מבלבל למשתמשים ותיקים ויותר בולט למשתמשים חדשים.

לגבי ה"תיקון טעות", לא להציג שם את התפריט זו באמת בחירה מוזרה אבל לצערי אין לנו שליטה עליה. אפשר לחזור אחורה גם ע"י לחיצה על "אינדקס הפורום".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים את הכפתור במיקום בולט לא יגרום למישהו ללחוץ ולקרוא קיר של טקסט. זה לא יקרה.

דרך מקורית אחת לגרום לאנשים להיות מודעים לכללי הפורום היא לתמצת כל סעיף למשפט קצר ולהציג אקראית כחלק מהדף (בראש הדף או בסופו) אחד מהכללים כל פעם,

עם קישור ל"לחץ כאן לפרטים" ליד שיפנה לסעיף המלא - כל עוד המשתמש נמצא באחד מדפי הפורום, (ניתן להציג כשהוא מתחיל להגיב או ניגש לפתוח נושא חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון שאתה מציע הוא מעולה, אבל לא ישים טכנית עבורנו. 

חברים חדשים נדרשים לקרוא את הכללים לפני ההרשמה, והמטרה של מיקום הכפתור הוא להיות נגיש ונוח כדי שיהיה קל להפנות לשם אנשים וכדי שמי שרוצה, ימצא אותם בקלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ראשונה: איך מוחקים הודעה שכתבתי עוד במהלך הזמן הותר לעריכתה? לא מופיעה אפשרות של "מחק הודעה".

שאלה שניה: איך אפשר לבצע עריכה של הודעה מבחינת מיקום התמונות בגוף ההודעה, לפני שההודעה מפורסמת בפורום ועוד במהלך כתיבתה. 

כלומר אני רוצה להכניס להודעה שאני כותב תמונות שמאוכסנות בטלפון שלי, במיקום הספיציפי שאני רוצה בגוף ההודעה.

ואולם ראיתי שהדבר ניתן לביצוע רק אם אני לוחץ על "שמור" דבר שגורם לפרסום ההודעה בפורום ורק אם אני לוחץ אז על "עריכה" אני יכול להמשיך ולכתוב טקסט לאחר המיקום בו פורסמה התמונה בהודעה.

ואולם אם אני רוצה לבצע עריכה כזאת לפני פרסום ההודעה בפורום הדבר לא ניתן, כי התמונה לא מועלית לגוף ההודעה בשלב הזה למרות שהיא מועלית כבר לשרת באתר (ורק אם אני לוחץ על "שמור" היא מועלית לגוף ההודעה שפורסמה כפועל יוצא מכך).

כך יוצא מצב שמפורסמת הודעה שאני כותב עוד במהלך עריכתה ולפני שהיא מוכנה וגם הזמן המוגבל לעריכתה לאחר פרסום ההודעה לא בהכרח מספיק לביצוע מיקום התמונות הנ"ל והמדך כתיבת ההודעה.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גרין, אם יורשה לי לעזור לך בשאלה השנייה, גם לי לקח זמן להבין את זה אבל זה דווקא נוח כשמתרגלים:

כשאתה מעלה את התמונה, לפני הפרסום היא מופיעה לך בחלון "תמונות שהועלו" בתחתית ההודעה.

ברגע שאתה רוצה "לשתול" את התמונה הגוף ההודעה, אתה שם את הסמן במקום שאתה רוצה שתופיע התמונה ולוחץ על הפלוס הזה: 

image.thumb.png.98e1e846d6d0e205d8c5a5d59cc9403d.png

ברגע שאתה לוחץ על הפלוס זה "זורק" את התמונה לאיפה שנמצא הסמן, אם לא משתמשים בפלוס הזה הוא זורק אוטומטית את התמונה בתחתית ההודעה כמו שקרה לך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, green כתב:

שאלה ראשונה: איך מוחקים הודעה שכתבתי עוד במהלך הזמן הותר לעריכתה? לא מופיעה אפשרות של "מחק הודעה".

לא ניתן למחוק הודעה, אתה יכול פשוט לערוך אותה ל"למחוק" ואנחנו נמחק אותה עבורך.

לגבי השאלה השניה - בדיוק כמו שאמר @Adani, לוחצים על הפלוס של כל תמונה והמערכת שמה אותה איפה שנמצא הסמן. היתרון בכך הוא שאתה יכול להעלות כמה תמונות במכה (בחירה של כמה תמונות בתיקייה ופשוט גרירה שלהן לתוך חלון ההודעה) ולאחר מכן למקם אותן אחת-אחת בטקסט. כל התמונות שאתה לא ממקם, עולות אוטומטית לסוף הטקסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...