Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

טאפאטוק אמור לעבוד. בצד שלנו הכל מוגדר כראוי.

מעבר לזה, יש את האתר הסלולרי הרגיל, שעובד מעולה.

מבחינת צפי יציאה, האפליקציה אמורה לצאת יחד עם הגרסה הבאה, באתר של החברה המפתחת כבר משתמשים בגרסה הזו והיא נמצאת כבר בבטא מס' 4. אני מאמין שזה עניין של שבועות בודדים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשקול הגבלה כלשהיא על אורך של ציטוט, ואני מתכוון למקרים מסוג ספציפי. דוגמא:

X פתח פוסט/פרסם הודעה עם 3 פסקאות ו-10 תמונות, ובהמשך של אותו פוסט, Y מצטט אותו, את כל 3 הפסקאות ו-10 התמונות.

ואז כדי לקרוא, אני גולל למטה, ועוד למטה, ועוד למטה, כדי לגלות ש-Y כתב רק שורה וחצי.

זה מאריך את הגלילה למטה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם שניכם, למזלנו של כולנו, בגרסה הבאה (סעיף 3.6) הציטוטים יוצגו מקופלים בדיפולט וכדי לקרוא את כל הטקסט שלהם המשתמש יצטרך לפתוח אותם ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה גם ידוע, ובדיוק יש על זה דיון בפורום התמיכה באתר של החברה המפתחת. נקווה שהם יעשו עם זה משהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הוספתם היום לשונית "כללי הפורום". עכשיו, כם פעם שהאצבע שלי הולכת לכיוון "רכב כללי" אני מקבל את הטקסט הזה. אז נכון, לעפמים אני עובר עליו (זה כמו 130 קמ"ש בכביש 6), אבל נדמה לי שלא צריך להיות הבחירה הראשונה, אלא במקום אחר בעץ הפורומים, כך שלא יגזול את מקומם של ענפים עיקריים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוספנו אותה, הזזנו אותה ממקום אחר. אנחנו חושבים שלאור העלייה הדרמטית בכמות ההרשמות וחברי הפורום החדשים שהצטרפו מאז שעברנו לפלטפורמה החדשה, ראוי לתת לכללי הפורום מקום מרכזי יותר כדי שאנשים לא יפספסו אותם בטעות. אנחנו קודם כל קהילה של אנשים שמתנהלים לפי סט כללים מסוים, ורק אחרי זה אוסף של פורומים בהם מדברים על דברים. אז חשוב שאנשים ידעו את כללי המקום אליו הם נכנסים ויפעלו בהתאם.

למיקום החדש של הכפתורים של הפורומים (שזזו כולם שמאלה בעקבות ה"תוספת") אני סומך על כל החברים הותיקים שיתרגלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה יעבוד בערך כמו כפתור "אני מעל גיל 18" באתרים מסויימים. :wink:

במתכונת הנוכחית זה לפחות מוצג באופן גלוי יותר, כך שמישהו שעובר על החוקים ו"נתפס" לא יוכל לטעון שזה לא מפורסם.

אם כבר, הייתי אפילו מדגיש (ו/או גם מגדיל את הפונט) את המלל "כללי הפורום" אם אפשרי. כנ"ל לגבי חוקי כל תת פורום.

בענין אחר @פבל, יש מצב להעלות לראש רשימת האימוג'ים את ה-Imported וה-Classic, במקום לגלול אליהם כל הדרך למטה? אגב, רק חלק מתורגם שם.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Night Driver כתב:

אין אפשרות שלפי הותק בפורום או פרמטר "צעירות" כלשהו הפורום יקפיץ חלון של כללי הפורום בכל כניסה?

לצערי לא, בלתי אפשרי. אבל כמו שאמרו - חלק מתהליך ההרשמה הוא הסכמה לכללים. אני גם לא חושב שזה רעיון טוב להפציץ מישהו עם פופאפים של "אלה החוקים שלנו. קראת את החוקים שלנו? חוקים. היי, החוקים? אז הם כאן. בוקר טוב, חוקים. חוקים חוקים חוקים." אני לא חושב שזה יעשה לאנשים חשק להיכנס לפה הרבה... :) 

לפני 2 שעות, Tom_22 כתב:

אם כבר, הייתי אפילו מדגיש (ו/או גם מגדיל את הפונט) את המלל "כללי הפורום" אם אפשרי. כנ"ל לגבי חוקי כל תת פורום.

אני בדיוק מנסה לפענח איך משתילים סגנון בתוך תיבת טקסט. 

לפני 2 שעות, Tom_22 כתב:

בענין אחר @פבל, יש מצב להעלות לראש רשימת האימוג'ים את ה-Imported וה-Classic, במקום לגלול אליהם כל הדרך למטה? אגב, רק חלק מתורגם שם.

אני יכול לבדוק את זה, לא חושב שתהיה בעיה. אבל יש טריק נחמד - אתה פשוט מתחיל לכתוב את השם של הסמיילי ואז קופץ לך חלון קטן ואתה יכול לבחור ממנו. לא צריך אפילו ללחוץ על האייקון.

למשל אתה יכול להקליד : ואז l (זו L קטנה, זה לא ממש ברור) ואז o ואז שוב l ואז יקפוץ לך חלון שיראה ככה:
image.thumb.png.e836e5f667c202b88f034c5711790db1.png

ואתה פשוט יכול לבחור את הבחור הצוחק (אלא אם כן רצית את הסוכריה על מקל. לא שופט...)

עכשיו תכלס אתה רק צריך לזכור את ה-2-3 אותיות הראשונות של האימוג'ים שאתה משתמש בהם בתדירות גבוהה.

עריכה: נראה שטעיתי... אי אפשר לסדר מחדש את האימוג'ים המובנים של המערכת, רק את אלה החיצוניים - אז אני יכול לשים את ה-Imported לפני ה-Classic אבל לא לפני האחרים... עוד דבר שאתה יכול לעשות זה לבחור בקטגוריות את האימוג'ים שאתה רוצה ואז רק הם יוצגו (באותה פעם. בפעמים הבאות תצטרך ללחוץ על זה שוב):

image.png.1db2fc5357a889210c0b67827ac28425.pngimage.png.e13e15520fe993511541dc02faf1adf4.pngimage.png.3c7f7f4404d4485d7d9f8a1cc9e5fb2b.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מכיר את קיצורי הדרך, כמו גם פשוט לכתוב את הקיצור של האמוג'י בתיבת הטקסט וזה אוטומטית מזהה אותם.

סתם, למקרים שמחפשים משהו אחר. לא דיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה הקודמת, מסתבר שזה לא אפשרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...