Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

האמת שגם לי המחשבה הזו עלתה כבר די מזמן, אבל חיכיתי לראות אם מישהו מאשש את זה. אי לכך, הגודל הדיפולטי הוקטן, וכמובן שעדיין אפשר ללחוץ (פעמיים) על התמונות תוך כדי עריכת ההודעה כדי לשנות את הגודל בו היא מוצגת, וכמובן שלחיצה על התמונה כאשר הפוסט כבר מפורסם, תפתח אותה בגודל מלא (ככל האפשר בהתחשב ברוחב המסך והרזולוציה של התמונה, כמובן).

לפני 14 שעות, דניאל1983 כתב:

עד היום זה עבד מצויין...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שוב, כאמור, מלבד אפשרות של "עובד/לא עובד" אין לנו שום שליטה על מה טאפטוק עושה ואיך היא עושה את זה. יכול להיות שהיה שינוי כלשהו אצלם.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש מה לעשות בנידון, אך נתקלתי כבר כמה פעמים בפרסומת וידאו באתר שאין אפשרות לצאת ממנה. בנוסף, לאחר שהיא נגמרת מופיע מסך לבן לחלוטין שלא עובר אלא על ידי ריענון של הדף.

אני משתמש בספארי באיפון אם יש קשר.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומות וידאו...?

איפה? בתוך עמודים או במין מעברונים? אף פעם לא נתקלתי בפרסומות וידאו בכלל (מאז המעבר לפלטפורמה הזו)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, פרסומת וידאו ב״מעברון״. (שכתוב בדר״כ ״מודעה״ עם אופציה לצאת)

אנסה לתפוס צילום של זה אם ימשיך לחזור על עצמו.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח, כי זה בהחלט נשמע לא תקין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פבל - למרות שלי לא הפריעו הצבעים הבהירים של הציטוט, ההפרדה אכן טובה יותר מאז השימוש בצבעים כהים יותר (אם כי אישית, הייתי משתמש בצבעים מעט בהירים יותר).

העניין הוא, שמאז השינוי, תיוג של משתמש כלשהו, הופך את השם של היוזר המתוייג ללא קריא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהמיקום של "מאמרי משתמשים" צריך להיות תחת טאב "קהילה". אני חושב שהתוכן קצת הולך לאיבוד, כי כרגע ניתן לראות את המאמר של מני רק מהדף הראשי של הפורום, ב"קוביה" משמאל:

image.thumb.png.ecd50f10920ad5bcf12ae15a56bf22a7.png

אבל היות ואנחנו ביי-דיפולט מסתובבים כמעט 90% אם לא יותר מהזמן בפורומים, יוצא שלא רואים את "מאמרי משתמשים" כחלק קבוע מהפורום. אני מבין את ההגיון שמאחורי המיקום שלו (זה אכן חלק מהקהילה), אבל אולי דה-פאקטו עדיף שיהיה יותר in your face. ואולי כאחד שכותב מאמרים כאלה, אני משוחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.5.2020 בשעה 11:42, פבל כתב:

אני אשמח, כי זה בהחלט נשמע לא תקין. 

היי פבל, הצלחתי לתפוס בסרטון את הפרסומת עליה דיברתי.

אמנם תפסתי רק את הסוף, אך ניתן להבין מהסרטון בדיוק על מה אני מדבר.

שים לב שהמתנתי מספר שניות והפרסומת עברה רק כאשר לחצתי על כפתור הריפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. נבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, סליחה שאני חופר אבל יש משהו שקצת מציק לי.

יש את הפרסומת בראש המסך עם החץ ש״מקפל״ אותה. כאשר התפריט פתוח, הפרסומת מסתירה את כפתור ההתראות. אבל לא זו הבעיה.

הבעיה היא שהחץ שמקפל את הפרסומת נמצא בדיוק על כפתור ה״התנתק״ וכבר לא פעם ולא פעמיים שהאצבע העקומה שלי נחתה על כפתור ההתנתק במקום על החץ, ואז במקום לקרוא התראות אני מוצא את עצמי בחוץ. 

הנה תמונה להמחשה:  https://imgur.com/a/rwsQGeP

אם ניתן להחליף את הצד של החץ לדעתי זה יהיה מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.5.2020 בשעה 12:14, Adani כתב:

היי, סליחה שאני חופר אבל יש משהו שקצת מציק לי.

יש את הפרסומת בראש המסך עם החץ ש״מקפל״ אותה. כאשר התפריט פתוח, הפרסומת מסתירה את כפתור ההתראות. אבל לא זו הבעיה.

הבעיה היא שהחץ שמקפל את הפרסומת נמצא בדיוק על כפתור ה״התנתק״ וכבר לא פעם ולא פעמיים שהאצבע העקומה שלי נחתה על כפתור ההתנתק במקום על החץ, ואז במקום לקרוא התראות אני מוצא את עצמי בחוץ. 

הנה תמונה להמחשה:  https://imgur.com/a/rwsQGeP

אם ניתן להחליף את הצד של החץ לדעתי זה יהיה מבורך.

זה מעצבן גם אותי, זו מערכת הפרסומות האוטומטיות של גוגל. אנחנו מנסים למצוא דרך לקנפג אותה איכשהו. כרגע עדיין אין לי פתרון.

מתנצל.

בתאריך 15.5.2020 בשעה 17:09, FoxLight כתב:

האימוג'י של "מעניין" הוא לב, שזה דיי מוזר. לדעתי צריך לשנות אותו  למשהו בסגנון הזה: 🤔

בגלל שזה רעיון טוב וגם כי מסתבר שאני בכלל לא יודע מה אימוג'ים מביעים, הרגשתי שיהיה נכון לשאול את כולכם:

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפלטפורמה הקודמת, בתחתית הדף היה מובא "נושאים דומים",

לדוגמא שרשור על נזילת מים בטיוטה, למטה היו מופעים שרשורים עם מילות מפתח דומות,

לטעמי זה מאוד עוזר, אולי במקום נושאים פופולרים שכרגע מופיע בתחתית השרשור, אבל יש אותו גם בעמוד הראשי.

תודה על כל ההשקעה,

(לא עברתי על כל השרשור מתנצל עם זה כבר עלה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. דיברנו על זה מוקדם יותר בשרשור (נראה לי, אני כבר לא זוכר) ובמערכת הנוכחית כל נושא הנושאים הדומים עובד בעזרת תגיות. בגלל שיש מעט מאוד שרשורים עם תגיות, ברוב המוחלט של השרשורים פשוט לא מוצג כלום. בגלל שהפיצ'ר הזה דורש לא מעט משאבים והתועלת המאוד מועטה שלו (כי רק בחלק מאוד קטן מהמקרים יוצגו שרשורים דומים) הוחלט לוותר עליו כרגע. אם נצליח למצוא משהו שייצר תגיות בדיעבד או ידע לעבוד על בסיס משהו אחר, נחזיר אותו כמובן. 

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...