Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה ייצוגית חדשה נגד דלק מוטורס והפעם מנועי 1.5 טורבו של פורד

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 1297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3851870,00.html

והנושא שכבר מוכר בחו"ל

https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2019/MC-10168739-0001.pdf

מבאס לשמוע, בתור בעלים של פוקוס כזאת (וההורים בעלי קוגה) מעניין איך זה ישפיע על השוק העלוב של הרכב המצוין הזה.

כרגע אין לי כוונה למכור אותו ואני נהנה ממנו מאוד אבל כנראה שלא לומדים שם בדלק מוטורס איך לטפל בלקוחות ובמקום להוציא ריקול חטפו עוד ייצוגית. לשיקול רוכשי הפוקוס החדשה.

אני בכל מקרה יכול להעיד מהיכרות עם מכונאי שעובד במוסך יבואן שלהם שהוא נתקל במקרה כזה (תקלת צילינדר 2 המוכרת) כמה פעמים אבל התופעה לא מאוד מאוד נפוצה והיא קרתה במספר רכבי ליסינג עם ק"מ גבוה ושגרת טיפולים מוזנחת. נקווה שכך באמת הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"התביעה מביאה שני מקרים של בעלי פורד ישראלים, פוקוס וקוגה, שבראשון הוחלף בלוק מנוע ובשני מנוע שלם עקב התקלה, במימון היצרן"

לא ברור מדוע התביעה יצוגית ואם היצרן מימן את התיקונים אז מה הבעיה בהתנהלות של דלק מוטורס?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא מחליפים לאחרים במימון היצרן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, mcshmupi כתב:

"התביעה מביאה שני מקרים של בעלי פורד ישראלים, פוקוס וקוגה, שבראשון הוחלף בלוק מנוע ובשני מנוע שלם עקב התקלה, במימון היצרן"

לא ברור מדוע התביעה יצוגית ואם היצרן מימן את התיקונים אז מה הבעיה בהתנהלות של דלק מוטורס?

סביר שההחלפות היו באחריות ולא מרצון טוב. עדיין מדובר ברכבים די חדישים מ2016 והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם מדובר בתקלה שהיצרן מודע אליה ועדיין מערים קשים בלקיחת אחריות זאת סיבה מספיק טובה לכך.

בכל מקרה טבען של תביעות כאלה מהרגע שהתפרסמו זה לגדול כאשר עוד בעלי פורד רלוונטיים שסבלו מהתקלה (יש הרבה מאוד כאלה ולא מדובר ברק 2 אנשים) יצטרפו לתביעה והיא תלך ותגדל.

החשש המוצדק של האנשים שקנו את הרכבים האלו כשהאמינו שיש לתת למותג ניסיון שני לחזק את השם הגרוע שזה לו בארץ שעכשיו תהיה להם בעיה וירידת ערך משמעותית במכירה עתידית בגלל שקונים יתרחקו מהרכב כמו שהתרחקו מגרסת הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, mcshmupi כתב:

אולי החליפו לחלק פחות איכותי או מחודש.

אני יודע שזה מה שלעיתים עושים במחשבים ניידים - החלק הישן לא נזרק, אלא נשלח למפעל שמחדש אותו, ואז מגיע בחזרה למעבדות שירות (במידה והיה מה לתקן שם).

אין סיבה כלכלית שיצרן רכב יתנהג בצורה שונה.

יכול גם להיות שחלקים שמיועדים לחלפים, לא עומדים באותו תקן איכות כמו החלקים שהולכים לפס ייצור (סוג א' לייצור, סוג ב' לחלפים)

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעה ייצוגית צריכה להיות מייצגת, שני מקרים לא מייצגים שום דבר. מעניין לראות את טענותיהם בהתחשב בכך שהתיקון היה על חשבון היבואן.

לא אופתע אם מדובר בעיקר בעורך דין שממש בכוח מנסה למצוא לעצמו פרנסה.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, tepic כתב:

תביעה ייצוגית צריכה להיות מייצגת, שני מקרים לא מייצגים שום דבר.מ מענייןלראות את טענותיהם בהתחשב בכך שהתיקון היה על חשבון היבואן.

לא אופתע אם מדובר בעיקר בעורך דין שממש בכוח מנסה למצוא לעצמו פרנסה.

הרכבים הנ"ל משווקים באירופה באופן פופולארי, ושלא כמו בארץ הם נפוצים מאודדדד. כל תקלה סדרתית בקוגה צריכה קודם כל להופיע באירופה.  מעניין  מה המצב באירופה. 

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר מעיון בקבוצת הפייסבוק של פורד. אני מצטט את אחד המשתתפים: פייק ניוז דיברתי עם דלק מוטורס לא היה ולא נברא , כן היה בעיה עם הקוגה'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה לא משקיע בבורסה. הואיל ודלק היא חברה ציבורית היא מחויבת להודיע על תביעה כזו (שעלולה לפגוע המשקיעים) לבורסה. 

אגב, בקבוצת הפייסבוק של פורד פרסם אחד מעו"ד שהגיש את התביעה פוסט בו הוא מציע לכל מי שחווה בעיה כזו להצטרף לתביעה. כרגע אף אחד לא דיווח לו על בעיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Roycohen1979 כתב:

אני מניח שאם מדובר בתקלה שהיצרן מודע אליה ועדיין מערים קשים בלקיחת אחריות זאת סיבה מספיק טובה לכך.

בכל מקרה טבען של תביעות כאלה מהרגע שהתפרסמו זה לגדול כאשר עוד בעלי פורד רלוונטיים שסבלו מהתקלה (יש הרבה מאוד כאלה ולא מדובר ברק 2 אנשים) יצטרפו לתביעה והיא תלך ותגדל.

החשש המוצדק של האנשים שקנו את הרכבים האלו כשהאמינו שיש לתת למותג ניסיון שני לחזק את השם הגרוע שזה לו בארץ שעכשיו תהיה להם בעיה וירידת ערך משמעותית במכירה עתידית בגלל שקונים יתרחקו מהרכב כמו שהתרחקו מגרסת הגיר הרובוטי.

הרכבים האלו נמכרים כבר במחיר כל כך נמוך (40- לאחת מ-2016 מליסינג), כמה עוד ירידת ערך הם כבר יספגו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, print כתב:

רואים שאתה לא משקיע בבורסה. הואיל ודלק היא חברה ציבורית היא מחויבת להודיע על תביעה כזו (שעלולה לפגוע המשקיעים) לבורסה. 

אגב, בקבוצת הפייסבוק של פורד פרסם אחד מעו"ד שהגיש את התביעה פוסט בו הוא מציע לכל מי שחווה בעיה כזו להצטרף לתביעה. כרגע אף אחד לא דיווח לו על בעיה. 

כתבת שבפייסבוק אמרו פייק ניוז ואני כתבתי שדיווחו לבורסה אז זה לא פייק

לא מבין מה אתה רוצה.... ואל תניח עליי הנחות שאתה לא יודע כלום עליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, WideFocus כתב:

כתבת שבפייסבוק אמרו פייק ניוז ואני כתבתי שדיווחו לבורסה אז זה לא פייק

לא מבין מה אתה רוצה.... ואל תניח עליי הנחות שאתה לא יודע כלום עליהם

מי שפרסם את הפוסט כנראה התכוון שהפרסום לא פייק אבל התביעה כן.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...