Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה ייצוגית חדשה נגד דלק מוטורס והפעם מנועי 1.5 טורבו של פורד

TZR84
שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מניח שלדלק מוטורס הערכה טובה כמה רכבים באמת סבלו מהבעיה - זה יתרון גדול על התובעים שאין להם נגישות כזו.

כרגע, כל עוד מדובר ב 2 מקרים, ממש לא משכנע. אני בטוח ששיעור נמוך כזה (אם זה המצב) קיים אצל כל יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Angelica כתב:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3851870,00.html

והנושא שכבר מוכר בחו"ל

https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2019/MC-10168739-0001.pdf

מבאס לשמוע, בתור בעלים של פוקוס כזאת (וההורים בעלי קוגה) מעניין איך זה ישפיע על השוק העלוב של הרכב המצוין הזה.

כרגע אין לי כוונה למכור אותו ואני נהנה ממנו מאוד אבל כנראה שלא לומדים שם בדלק מוטורס איך לטפל בלקוחות ובמקום להוציא ריקול חטפו עוד ייצוגית. לשיקול רוכשי הפוקוס החדשה.

אני בכל מקרה יכול להעיד מהיכרות עם מכונאי שעובד במוסך יבואן שלהם שהוא נתקל במקרה כזה (תקלת צילינדר 2 המוכרת) כמה פעמים אבל התופעה לא מאוד מאוד נפוצה והיא קרתה במספר רכבי ליסינג עם ק"מ גבוה ושגרת טיפולים מוזנחת. נקווה שכך באמת הדבר.

קודם תעשה שיעורי בית ותבין מהר מאוד שהמנוע של הפוקוס החדשה שונה מהותית מהפוקוס הישנה, ואם תעשה עוד שיעורי בית, תראה שהמנוע הזה נמכר כבר שנתיים, גם על הפייסטה ST הספורטיבית עם תוכנה שמאפשרת לו להפיק 200 כ"ס, ועד כה אין תלונות בכלל על אמינותו,

אז מה שאתה כותב כאן מבחינתי ומבחינת הרבה אנשים זה האמא של הפייק ניוז, כדי שזה לא ייראה כך, תהיה מדויק ואמין בבקשה.

לכן אני מחדד, את ההטעיה שזרקתה בלי להתבסס על מידע אמין, המנוע הקודם אין לו שום לפוקוס החדשה, ולא אמור להוות שיקול לרכישת הפורד פוקוס 1.5 טורבו 3 צל' החדשה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wildlands2019 כתב:

קודם תעשה שיעורי בית ותבין מהר מאוד שהמנוע של הפוקוס החדשה שונה מהותית מהפוקוס הישנה, ואם תעשה עוד שיעורי בית, תראה שהמנוע הזה נמכר כבר שנתיים, גם על הפייסטה ST הספורטיבית עם תוכנה שמאפשרת לו להפיק 200 כ"ס, ועד כה אין תלונות בכלל על אמינותו,

אז מה שאתה כותב כאן מבחינתי ומבחינת הרבה אנשים זה האמא של הפייק ניוז, כדי שזה לא ייראה כך, תהיה מדויק ואמין בבקשה.

לכן אני מחדד, את ההטעיה שזרקתה בלי להתבסס על מידע אמין, המנוע הקודם אין לו שום לפוקוס החדשה, ולא אמור להוות שיקול לרכישת הפורד פוקוס 1.5 טורבו 3 צל' החדשה.

הבנת הנקרא קשה? איפה ראית שכתבתי שהמנוע של הפוקוס החדשה לא אמין? ידוע שזה מנוע שונה וחדש. אגב, גם אתה לא יכול להעיד על אמינות במנוע בן שנתיים. הבעיות אם יצוצו יהיו בהמשך.

ההתייחסות במפורש וגם נרשמה על ידי בהקשר של היחס והטיפול של דלק מוטורס בלקוחות (ראה גם ערך התיבה המקוללת של הMKIII). קרא שוב.

עריכה אחרונה על ידי Angelica

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Angelica כתב:

הבנת הנקרא קשה? איפה ראית שכתבתי שהמנוע של הפוקוס החדשה לא אמין? ידוע שזה מנוע שונה וחדש. אגב, גם אתה לא יכול להעיד על אמינות במנוע בן שנתיים. הבעיות אם יצוצו יהיו בהמשך.

ההתייחסות במפורש וגם נרשמה על ידי בהקשר של היחס והטיפול של דלק מוטורס בלקוחות (ראה גם ערך התיבה המקוללת של הMKIII). קרא שוב.

שוב חוזרים לשיעורי בית,

1. תקרא את הכתבה שאתה אפילו פרסמתה, כתוב בפירוש שאין קשר למנוע החדש, אז בשביל צריך לזרוק משפט לא מועיל כזה "לשיקול רוכשי הפוקוס החדשה"

בדקתה בכלל מתי צצו הבעיות?

אז בוא אני אחדש לך שהלקוחות שנתקלו בבעיות עם המנועים האלה שהזכרתה לרוב זה היה ב10000 ק"מ הראשונים, והמנוע החדש עבר כבר עשרות אלפי קילומטרים ללא בעיות,

נכון שאי אפשר לדעת מה יקרה ב100K ק"מ, אך נכון לעכשיו, אין תקלות והמנוע אמין, לכן אם הייתה כותב בדיוק מה שכתבתה בלי המשפט הלא מבוסס וחסר כל תועלת הזה, לא הייתי פותח את האצבעות על המקלדת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב חוזר למנוע ואני רשמתי מפורש על היחס של דלק מוטורס ללקוחות. המשפט שרשמתי מאוד רלוונטי. מוזמן לשאול בעלי MK3 מה דעתם על היחס מדלק מוטורס. 

על איזה שיעורי בית אתה מדבר? אני רשמתי את הכתבה? אני עובד בגלובס? אני הגשתי את התביעה? על איזה פייק אתה מדבר? מצורף לך הוכחה מNHTSA שיש דפקט במנוע הקודם. הבאתי לך נתונים על המנוע הקודם ואתה חורש וכותב שטויות על המנוע החדש שבכלל לא רלוונטי לדיון ואף אחד לא העלה וציין אותו בשום מקום. שחרר אחי הבנו יש לך את האוטו ויש לך בעיות הבנת הנקרא לא צריך להתעקש.

עריכה אחרונה על ידי Angelica
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של הפוקוסים (16-17) חם באופן מתיע. לאחרונה קניתי אחת אחרי חודש וחצי של חיפושים, רכבים שמורים נחטפים מהלוח, לפעמים מעל המחירון. קחו בחשבון שלא מעט מהפוקוסים שנמכרו בשנתונים האלו הם יוצאות ליסינג שבורות עם היסטוריה מפוקפקת, מניח שזה משפיע משמעותית על אמינות המנוע.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Angelica כתב:

אתה שוב חוזר למנוע ואני רשמתי מפורש על היחס של דלק מוטורס ללקוחות. המשפט שרשמתי מאוד רלוונטי. מוזמן לשאול בעלי MK3 מה דעתם על היחס מדלק מוטורס. 

על איזה שיעורי בית אתה מדבר? אני רשמתי את הכתבה? אני עובד בגלובס? אני הגשתי את התביעה? על איזה פייק אתה מדבר? מצורף לך הוכחה מNHTSA שיש דפקט במנוע הקודם. הבאתי לך נתונים על המנוע הקודם ואתה חורש וכותב שטויות על המנוע החדש שבכלל לא רלוונטי לדיון ואף אחד לא העלה וציין אותו בשום מקום. שחרר אחי הבנו יש לך את האוטו ויש לך בעיות הבנת הנקרא לא צריך להתעקש.

אז תכתוב לשיקול "רוכשי רכבים מבית דלק מוטורס", ולא "לשיקול רוכשי הפוקוס החדשה",

תהיה מדויק בבקשה, כי שוב, אתה מטעה, ואם אתה כתב, אז אתה אמור לשים לב לפירוש המשפט שאתה כותב.

וחשוב לי שתבין, שאין לי שום דבר נגדך, מודה לך על האינפורמציה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, wildlands2019 כתב:

חייב להגיד לך שאתה נפגע יותר מידי בגלל הרכב שלך, אנשים ירשמו פוסטים ותגובות בלי סוף ואתה צריך לייחס פחות חשיבות לכל דבר כזה...

תהנה מהרכב שלך 

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Krd כתב:

השוק של הפוקוסים (16-17) חם באופן מתיע. לאחרונה קניתי אחת אחרי חודש וחצי של חיפושים, רכבים שמורים נחטפים מהלוח, לפעמים מעל המחירון. קחו בחשבון שלא מעט מהפוקוסים שנמכרו בשנתונים האלו הם יוצאות ליסינג שבורות עם היסטוריה מפוקפקת, מניח שזה משפיע משמעותית על אמינות המנוע.

מאוד מוזר לי

חבר קנה אחת כזאת מלוקקת יד 1 קילומטראז נמוך ממגרש מוכר(יצאה טוב מאוד בבדיקה שהוא עשה) משמעותית פחות ממחירון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן? אני עוקב אחרי השוק שלהם שנה+ והתעוררת החלה לדעתי בסביבות השלושה חודשים האחרונים.

במהלך החיפושים הלכתי לראות טיטניום 2016 עם 45 אק"מ, סגרתי עם המוכר על 56K ש"ח ובגלל בעיה אישית לא יכלתי לעשות העברת בעלות באותו היום. הרכב נמכר למחרת לקונה אחר שהסכים לשלם 60K! ש"ח כאשר מחירון לוי יצחק הוא 54K ש"ח. באופן כללי, מחירון לוי יצחק נמוך מאוד ולא מייצג את השווי האמיתי של דמגי טיטניום

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מבחן השוואתי מהיום. לא נאמר בפירוש מי ניצח במבחן ההשוואה אך מהניסוח ומהעבודה שהפוקוס מסכמת נראה שהיא המנצחת, שוב! גם מאזדה 3!

https://www.icar.co.il/מבחני_רכב/מבחן_השוואתי:_פורד_פוקוס_ST_ליין,_הונדה_סיוויק,_סקודה_סקאלה_ומאזדה_3/

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, wildlands2019 כתב:

יש להם טעות:

בסעיף המומנט יש יתרון קל להונדה (24.4 קג"מ לעומת 22.4 בפורד)

זה בדיוק ההפך.

בקטלוג של פורד מופיע 24.47

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...