Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה החדשה מיוצרת בתורכיה - לא קונה

משהמשה
שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעדיף לא לקנות תוצרת תורכית. לא קונה מאנטישמים.

האם יש קורולה שמיוצרת ביפן או ארה"ב. איזה רכב מומלץ לקנות למשפחה עם 3 ילדים. עושים טיולים ברכבי הארץ כ 20 אלף ק"מ בשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תקציב זה קצת קשה אבל בניחוש מושכל, נירו / איוניק יהיו התחלה טובה (בהנחה שהן מיוצרות בד. קוריאה). אם אתה לא חושש מ / מחשיב כאנטישמים צרפתים / גרמנים, אז גם c5 איירקרוס / 3008 / גראנדלנד דיזל יכולים להיות מעניינים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קורולה תצטרך לוותר. ייצור אמקריקאי או יפני תוכל להביא בייבוא אישי, אבל זה יהיה לא זול.

יונדאי איוניק / קיה נירו תהיינה אופציות טובות מאד כפי שציין @pooh-bear

אישית אני נגד חרמות מכל סוג שהוא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא סיטרואן זכורה בענין הזה לטוב כי חיבלו שם במשאיות שיוצרו עבור הגרמנים במלחמת העולם השניה ולאנדרה סיטרואן המייסד היו גם שורשים יהודים, לפחות לזכרוני הלא מחייב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אכן.  חבלה מקורית.  האריכו את מדיד השמן כך שהוא הראה שיש מספיק שמן גם כשלא היה.  והמנועים הלכו.

והוא היה יהודי לחלוטין.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

אני מציע לך להתחיל לבדוק מה מייבאים מטורקיה, תופתע שיש המון, ומציע לך להפסיק לקנות כי אתה נאייב,

אל תקנה עגבניות, מותגי ביגוד, מלט, ברזל, חלקי חילוף לרכב, ועוד אלף ואחד מוצרים, תתחילו ללמוד יש לך הרבה הרגלים לשנות מעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה הולך רחוק? קורולה האצ'בק וסטיישן מיוצרות באנגליה.

אם רכשת דירה בשנים האחרונות, יש סיכוי שהריצוף מטורקיה, הייתי מציע לך להתחיל לחפש רצף.

עריכה אחרונה על ידי dorondoron
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקואולה האצ'בק והסטיישן מיוצרות בבריטניה - אתה יכול ללכת עליהם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, משהמשה כתב:

לא קונה מאנטישמים.

האם יש קורולה שמיוצרת ביפן או ארה"ב

תוריד גם את יפן. יפן הייתה בצד היטלר במלחמת העולם השניה, אחת המדינות שנלחמו בבעלות הברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי ההיסטוריונים פה, יפן כמובן היתה חלק ממדינות הציר אבל לא מטעמי אנטישמיות, בוודאי לא האירופאית הקלאסית (אם כי קשה להגיד שהיפנים של טרום מלה"ע השנייה היו נחמדים במיוחד).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, משהמשה כתב:

אני מעדיף לא לקנות תוצרת תורכית. לא קונה מאנטישמים.

האם יש קורולה שמיוצרת ביפן או ארה"ב. איזה רכב מומלץ לקנות למשפחה עם 3 ילדים. עושים טיולים ברכבי הארץ כ 20 אלף ק"מ בשנה

מי שאנטישמי שם זה הדיקטטור ארדואן ומפלגתו, העם שם בכללי לא שונא אותנו, והם הרוב הדומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה בישראלים, 

לא אוהבים שדוחפים להם ביקורת, ומשם מתחילים ללכלך,

ארדואן לא דיקטטור, העם בחר אותו בצורה דימוקרטית, בדיוק כמו שביבי תקוע בשלטון כאן, אני אישית לא אוהב אותו, אך עובדה, הוא תקוע בשלטון, למה? לא בגלל שהוא דקטטור אלא בחירת העם, כנראה הרוב חושב אחרת,

בנוסף לזה, אני תמיד שומע את ההערות שלו, והן באות כתוצאה מפעולה לא הולמת או ראויה של ישראל נגד עם כלשהו, וכן יש לו ביקורות חריפות והוא לוקח ללב יותר מדי, אך עם כל הכבוד זה שיש לו ביקורת נגדינו ממש לא אומר שהוא אנטישמי וגם לא דיקטטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@wildlands2019  ארדואן ביצע שינויים בחוקה המקבעים את שילטונו עד שנת 2029 - לא בדיוק דמוקרטיה...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אולי זו לא דימוקרטיה, אך בוודאות גם לא דקטטורה, 

והוא לא עשה זאת על דעת עצמו, אלא גם לפי הצבעה וזה בא בעקבות ניסיון ההפיכה, כדי שיהיה שקט עד אז,

לדעתי בלכ מקום בעולם, הפגנות זה משהו מקובל ומומלץ בעיקר כאשר העם לא שבע רצון מהשלטון, אך גם לזה יש גבול, בעיקר כאשר ההפגנה הזו הופכת להפיכה עם נשק חם וטנקים,

אני חושב שאם זה היה קורה כאן, התוצאה לא היתה שונה ואף חריפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתיבה וההתלהמות נראית מוכרת. אני בטוח שהדברים מופנים גם לאוכלוסיות אחרות, כולל של מעוטים. 

אם כבר לשלול את טורקיה למה לא להמשיך עוד כמה צעדים. אולי למחוק 50% (בערך) מתעשיית הרכב העולמית ( גרמניה/צרפת)

או בכלל לשלול את כל האמנים האנטישמיים,  זמרים, שחקני קולנוע, בימאים, יוצרי רכבים ועוד ועוד.

זה לא יגמר אף פעם עד שאנשים ילמדו לסלוח אך לא לשכוח, ולא לשלול עם שלם שהיה רוצה לחיות איתנו בשלום

בגלל רודן אנטישמי - שקיצו יגיע מתי שהוא.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...