Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

ובינתיים בבריטניה

53738149-10473513-image-a-24_1643906107339.jpg

53738155-10473513-image-a-26_1643906110614.jpg

53738153-10473513-image-a-29_1643906114093.jpg

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה לוקח נתונים מהאתר הממשלתי הבריטי. ממליץ לך לקחת את הגרף של 3 חודשים אחרונים - תראה שיא במדדים בדצמבר, בתחילת ינואר ירידה ומאז אין שינוי במספר המאומתים היומי, אם כי  יש ירידה מתונה במאושפזים ובמתים (הגיוני - אלה הנדבקים שלפני 2-4 שבועות, כלומר לפני ובזמן הירידה במספר המאומתים).

ואצלנו - גרף מספר המאומתים  שפרסם משהב"ר היום מראה כי הגרף השבוע דומה להפליא לזה של השבוע שעבר, אבל בסיכום יש ירידה של 18% במאומתים. כיוון שמדיניות הבדיקות לא השתנתה זה נראה משמעותי. זה מתבטא גם ב-R שמתייצב על 0.9.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

אבל , למרות שטרנספורטר מרגיש שהכל חזר לשגרה (אולי לשגרה שלו), 
אצלי אני עדיין רואה משרדים של חברות הייטק ריקים , עדיין הרוב מעדיפים לקיים את הפגישות בזום.
ואני לא רואה באופק חזרה לצורת העבודה של 2019. 
כמעט ואין מצב להוציא עובדי הייטק מאיזור הנוחות שלהם ולהביא אותם לפגישות במשרדים של חברות אחרות,
או חס וחלילה במוסדות אקדמאים.

אבל כל אחד וסגנון החיים שלו. 

image.thumb.png.fec0ee6ca446345ad4497594bcd3466d.png

ההייטק לא יחזור למצב של 2019 כי כרגע זה שוק של עובדים ולא מעסיקים, וכל עוד יהיה להם מספיק כוח לדרוש לעבוד מהבית הם יעשו את זה.
אם הכוח יחזור למעסיקים והם ירצו את העובדים במשרד העובדים יחזרו, ומי שלא יישב בבית.

לפני שעתיים, פינדר כתב:

הכל ממשיך כרגיל, אם אתה לא אחד מ800 ומשהו אנשים שמתו עד עכשיו בגל הזה.

ואם אתה לא אחד מאלפי המאושפזים.

במותם ציוו לנו את השווארמה עגל.

אני אדם של נתונים:
נושאים - תמותה ותוחלת חיים (cbs.gov.il)
פתח את האקסל של פטירה לפי יום ונפה, קח כל יום אקראי ותספור כמה מתו.
מבדיקה אקראית, ב1.1.2018 מתו 155 בני אדם ברחבי מדינת ישראל.
עם כל הכבוד, אם בחודש וחצי מתו 800 בני אדם שרובם ככל הנראה לא התחסנו מבחירה, בעיה שלהם.
אם מישהו התחסן ונפטר - עצוב, אבל בגלל מספר בני אדם לא משתקים מדינה והורסים לילדים את הילדות והמשך את העתיד.
צריך לקחת הכל בפרופורציות, אנשים מתים, זה החיים. תתחסן ותמשיך הלאה, גם אם זה אומר שבן אדם יילך יאכל שווארמה עגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, snoop90 כתב:

לא במסעדה, לא בקולנוע, לא בחדרי כושר: אושר צמצום התו הירוק

https://www.ynet.co.il/news/article/s1lqdf5rf

בשעה טובה אני חוזר להיות אזרח סוג א'!

מצטער להגיד לך

אם לא התחסנת אתה תמיד תהיה אזרח סוג ב' ואפילו סוג ב זה מחמאה

אתה לא צריך להיות אזרח במדינה אם אתה שם ז' על כל מי שסביבך

לפני שעתיים, korola כתב:

אכן, גם מחוץ לתל אביב מתחילים לראות מגרשי חנייה מלאים. 

ובכל זאת, עדיין יש שבוע או שבועיים קשים לפנינו, עם מספר גבוה של חולים קשה ותמותה.

וסביר להניח שאחרי השבועיים האלה נחזור לסוג של שגרה.

מתחילים ?

אין חניה ועומדים בפקקים של אלוהים ישמור זאת ההגדרה היותר נכונה

"מתחילים" זה היה נכון ללפני חודש כשאמרתי שמתחילים

היום אנחנו כבר בשגרה מלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

אבל גם מחוסנים מבוסטרים מדביקים מבוסטרים אחרים באומיקרון - אז אולי נשלול גם להם את האזרחות? 

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.2.2022 בשעה 23:48, Transporter כתב:

בתור אחד שגדל עליו הוא כבר לא רלוונטי

לא הוא ולא טייסטו

אפשר לומר ששניהם כבר לא רלוונטיים מאז 2006~. עם זאת, קשה שלא לזכור להם את החסדים שחוללו ב 1998-2006.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, tzahico כתב:

אבל גם מחוסנים מבוסטרים מדביקים מבוסטרים אחרים באומיקרון - אז אולי נשלול גם להם את האזרחות? 

בשורה התחתונה מחוסנים מגיעים פחות למיון ותופסים פחות מקום

מזה כולם מפחדים

לא מזה שתשב בבית עם נזלת

מי ששם זין ואומר "אני לא מתחסן ומקסימום המדינה שחייבת לממן אותי תממן לי טיפול על חשבון איזה חולה סרטן שישב בחוץ" 

לא מגיע לו אזרחות ומגיע לו שהמדינה תשתין עליו.

photo_2022-02-03_17-12-31.thumb.jpg.6f2dc2f8426994f84ce605affaee7312.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

אם לא התחסנת אתה תמיד תהיה אזרח סוג ב' ואפילו סוג ב זה מחמאה

עשיתי ואני עדיין עושה מספיק בשביל המדינה בשביל שתהיה לי את הזכות להחליט כמה להזריק לגופי.

ואני מאחל לך ולשאר תושבי המדינה שכל אזרח שכן הזריק את המקסימום, יעשה לא פחות ואף יותר ממני עובר המדינה.

אתה לא רוצה לתת לי טיפול רפואי? אין בעיה, תן לי פטור ממיסים, מבטיח את כל הטיפולים לממן לעצמי.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, David32 כתב:

"מעל גיל 60"

תו ירוק נועד למנוע התקהלות מאנשים לא מחוסנים עם פוטנציאל להדבק

מי שלא מחוסן ויכול להסתובב במקומות עמוסים, יכול להדבק הרבה יותר בקלות מאשר לשבת בבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, David32 כתב:

לו רק היית מוותר על הבוסטר השני המיותר שלך כדי שאיזה מישהו במדינת עולם שלישית היה יכול לקבל חיסון ראשון...

אתה מקבל כאן הרבה תמיכה - אלא שמה שכתבת פשוט לא נכון:

1. המספרים שמשרד הבריאות מפרסם מראים שהמנה הנוספת מצמצמת הדבקות ועוד יותר מכך - תחלואה קשה ואשפוזים. בינתיים מדובר בהודעות לעיתונות ולא בפרסומים מדעיים, שלהם עדיין צריך לחכות.

2. המחסור בחיסונים בעולם נגמר מזמן, עד כה ניתנו בעולם למעלה מ-10 מיליארד מנות חיסון, והיום הייצור מדביק  את יכולת מתן המנות. ודרך אגב, ממה שאני רואה (באתרים פופולריים, אני לא עוקב אחרי מספרים רשמיים, ככל שהם בכלל מדווחים) כל מדינה מערבית שמכבדת את עצמה מחזיקה רזרבה של לפחות 2 מנות לאזרח.

@David32המגמה שטרנספוטרטר הראה נכונה גם לצעירים, אם כי המספרים הרבה יותר קטנים.

image.png.37f8ed98bcba0ae3e915846b0055349a.png

ויש עוד דבר חשוב - ההגדרה של "מחוסן" בישראל שונה מאשר בשאר העולם. בעולם מתיחסים לכל מי שקיבל 2 מנות חיסון (אומנה בודדת של J&J) כמחוסן מלא, בישראל רק למי שקיבל לפחות 2 מנות, וחלפה לא יותר מחצי שנה מאז המנה האחרונה.

@snoop90 תביא בחשבון שההגנה של מחלימים מוגבלת גם היא בזמן - מדובר בסדר גודל של 8-12 חודשים. יש גם התולים את משך החסינות אחרי הדבקה בחומרת הזיהום, כלומר טוענים שאחרי מחלה קלה החסינות פחות יעילה. אני מסתייג, לא בטוח שיש לזה בסיס מדעי מספק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, snoop90 כתב:

עשיתי ואני עדיין עושה מספיק בשביל המדינה בשביל שתהיה לי את הזכות להחליט כמה להזריק לגופי.

ואני מאחל לך ולשאר תושבי המדינה שכל אזרח שהזריק מספיק, יעשה לא פחות ואף יותר ממני למדינה.

אתה לא רוצה לתת לי טיפול רפואי? אין בעיה, תן לי פטור ממיסים, מבטיח את כל הטיפולים לממן לעצמי.

מי אתה שתקבל פטור ממיסים ?

אני מבטיח לך ששילמתי יותר מיסים ממך כל החיים ואני לא צריך לממן לך טיפולים בגלל שאתה חושב שהמדינה מנסה להרוג אותך עם חיסונים

אני כן הצעתי ומוכן לממן טיפול נפשי לכל מי שחושב שמזריקים לו רעל כדי לדלל את האוכלוסיה

אנשים חולים

לפני 37 דקות, ALÞћÃ כתב:

אפשר לומר ששניהם כבר לא רלוונטיים מאז 2006~. עם זאת, קשה שלא לזכור להם את החסדים שחוללו ב 1998-2006.

בין לזכור לבין לבזבז עליו כסף יש פער

יש סטים שלו של קלאסיקות שעדיין כיף לשמוע אבל לכל דבר יש פג תוקף (חוץ מאייל גולן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Transporter כתב:

מי אתה שתקבל פטור ממיסים ?

אתה לא רוצה לתת לי מה שמגיע לי, לא מפריע לי, באמת. אבל אז אין לי סיבה לשלם על כך.

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אנשים חולים

ההפך! בריאים ! בריאים מאוד! ואם חלינו בקורונה? אתה יודע מה קורה לנו? אנחנו מבריאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...