Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות לבנות וצריבה על הסאנרוף

שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, באופן כללי אני מקפיד על ניקיון הרכב באופן קבוע של פעם בשבועיים, שטיפה יסודית וטובה עם גרניק כולל פרי וואש , ובשיטת שני הדליים. ואת החלונות והשמשות ברכב אני מנקה באופן קבוע בערך 2-3 פעמים בשבוע. בעקבות החום הנורא שהיה, האמת שדי הזנחתי את העניין של החלונות והשמשות . היום בערב חזרתי לנקות כמו בדרך כלל, והיום בזמן הנקיון הבחנתי שיש נקודות לבנות על הגג הנפתח וצריבה די רעה עליו, האמת שאת התמונה צילמתי תוך כדי הניקוי, בסוף הניקוי רוב הנקודות הלבנות נעלמו, אבל הצריבה הדי רעה וכואבת נשארה . אני מנקה את החלונות עם חומר של סונקס ו2 מטליות מיקרופייבר אחת לניקוי, ואחת לייבוש החומר. עברתי על אותה נקודה 3-4 פעמים ועדיין המצב נשאר די דומה וללא שינוי מה שקצת מדאיג אותי . בכל מקרה ביום שבת הרכב יעבור שטיפה כמו בכל שבועיים , לפי איך שזה נראה לכם השטיפה יכולה לעזור למצב ? או שיש פתרון אחר ? אם בכלל יש פתרון.. האמת שאני די מודאג.

בלי קשר שמתי לב שיש לי סימן דומה לשל מדבקה בשמשה האחורית, הרכב חודשיים על  הכביש שמתי לב שזה היה עוד ביום קבלת הרכב . יש מצב שזה מדבקה ששמים בבונדד של היבואן? חשבתי שזה ירד בשטיפות ,אבל בכל שטיפה אני נחלם עם זה, וזה פשוט לא יורד . יש דרך להוריד גם את זה ?

האמת שהדבר שהכי מדאיג אותי זה הצריבה שיש על הסאנרוף, אבל אם אפשר לטפל בשני ציפורים במכה אז זה עדיף. בכל מקרה אני אצרף תמונות, כדי שתראו על מה מדובר. 

תודה לכל העוזרים ..

20200803_184839.jpg

20200803_184908.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדבק, לדעתי נסה IPA, אמור לעבור, אם לא ישנם תכשירים אחרים שייעודיים למדבקות ובטח יעזרו.

לגבי הצריבה הזו, היא ממש צרבה את פני הסאן רוף? או שמדובר במשהו חיצוני? אם האפשרות השנייה נסה פלסטלינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוג הפלא מוריד בשניות מדבקות וגם השתקפות של מדבקות.

לא בטוח שזו צריבה של שלשלת, אך קשה לראות את זה בבירור דרך התמונה.

כך או כך אתה חייב לתקן את המקום למניעת חלודה. פוליש, ולאחר מכן צבע תואם. (במידה והבנתי את כוונתך)

בכלל ממליץ לכל חובב רכבים להחזיק אצלו קבוע קוד צבע. אני לא מוותר על זה בכל קניית רכב

דבר ראשון מזמין מהפחח צבע תואם ושומר אותו אצלי שנים. כל כמה חודשים עובר על מכות אבנים

או סתם שפשופים על הטמבון מנהגים נחמדים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, לגבי מה שנראה לי כמו צריבה, אני אנסה קודם כל לעבור על זה עם פלסטלינה אחרי השטיפה. יכול להיות שזה סתם לכלוך קשה שנדבק ועם לחץ מים זה ירד .. בכל מקרה אני אעדכן מה נסגר עם זה .

יוגב נראה לי שלא הבנת אותי נכון , או שאני סתם חסר ידע... בכל מקרה, הגג הוא פנורמי והוא עשוי מזכוכית , אפשר לבצע פוליש על זכוכית?🤔

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...