Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמשה סדוקה שתוקנה מקומי

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אבן עפה על השמשה במהלך הנסיעה וסדקה למ את השמשה , לאחר המלצות נשלחתי לתיקון מקומי אצל זגג נחמד בשם דויד ועשה לי תיקון מקומי שטשטש 80 אחוז מהסדק .

השאלה שלי אם בכל זאת כדאי לי ללכת להחליף שמשה מהביטוח ?  למרות שזה שמשה חליפית וזה מבאס או שלהשאיר ככה כי העבודה היא טובה.

הפנו אותי לאילן קארגלס מישהו התנסה איתו?

האם אני אעבור טסט ככה?

הרכב הוא אאודי Q2  2017

מצרף תמונות של לפני ואחריי

לפניי:

274FE843-A27F-4087-942B-E742C5C134FE.thumb.jpeg.feaa192f8cee995f49ba8940d5a91dc5.jpeg

52820B2B-2C7F-4F85-A0E3-5D0919EB2E55.thumb.jpeg.a9d73c612de7878aae6ad7ceb566c549.jpeg

C416A81F-6E3A-45DA-A5A9-FEF60A9E71B5.jpeg

אחריי:

656F4F06-E1BA-493E-8004-964448B2658F.thumb.jpeg.53b211fd6c4cf4ad5a201d59f087f8d1.jpegAED7D265-835B-45CB-B630-8E8746C349E1.thumb.jpeg.f0ca98cf2eeb56603bf8d124d0841258.jpeg

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע רואים רק נקודה.

אי אפשר לדעת כמה זמן זה יחזיק מעמד..יכול להיות לתמיד או יכול להיות שרק דחיתם את הקץ.

בכל מקרה הנקודה נמצאת במקום שהמגב לא עובר אז מבחינת טסט עם תגיע עם שמשה מלוכלת לא ישימו לב.

אם בוחן קפדן ישים לב ניתן גם להכשיל אותך על זה ואז בכל מקרה תחליף.

עריכה אחרונה על ידי דני 9999
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהתיקון כנראה לא יהיה לכל החיים

שום תיקון לא משווה לה את תכונות הבסיס שלה

תקפיד שתמיד יהיה לך ביטוח שמשות,

מקסימום עוד שנה שנתיים תחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי אשאיר, אולי אפילו ארחיב את הביטוח כדי שיביאו לי את השמשות המקוריות.

אבל לבנתיים לדעתך התיקון עושה את העבודה מבחינת ניראות בטיחות וטסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי שהבחור שילם עבור ביטוח שמשות ולא עבור תיקון של 10 דולר מאליאקספרס.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור קוראים דויד 

דוקטור שמשה קדמית לרכב

בחור מאוד נחמד מקצוען.

אנסה לעלות וידיאו ברור יותר של התיקון.

ובקשר לביטוח אין שום השתתפות מהצד שלהם לגבי שמשה מקורית- רק חליפית זהה למקור אבל לך תאמין לזה.

וידיאו ברור יותר של  אחריי התיקון.

וידאו.MOV

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן האמיתי לתיקון הוא מבחן השמש.. כאשר אתה נוסע בכביש תחת שמש ישירה, האם קרני השמש נשברות בסדק ומסנוורות אותך?

אם כן, זו סכנה בטיחותית מיידית, ולדעתי אין ברירה אלא להחליף את השימשה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת לשמשה מקורית כרוכה בעלות של כמה אלפי שקלים (כמדמוני מדובר בסכום של כ-5,000 ש"ח לרוב דגמי אאודי).

בעבר מצאתי פירוקייה בטבריה דרך אפליקציית "גלגלים" שהייתה לה שמשה מקורית שלמה מפירוק לאאודי שלי ורצו עליה 1,500 ש"ח. אם אתה פדנט, הייתי ממליץ למצוא מפירוק וללכת לבעל מקצוע איכותי שיבצע את ההחלפה. אני אישית יכול להמליץ על "בני זגגות" ברעננה, בן אדם עם המון שנות ניסיון ופדנט בעבודה שלו.

התיקון שיש לך כרגע הוא זמני, ואם אני שופט על פי גודל הסדק שהיה לפני כן, בקיץ הקרוב זה יתפשט ויחמיר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...