Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סיוויק האצבק 2015

newnew
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחכה למציאה של גולייטה ובינתיים מסתכל על רכבים אחרים (תקציב 50K בערך)

שמתי עיין על הסיוויק האצבק 2015, אבל אחרי קריאה הבנתי שהיא נראת כמו מטוס אבל נוסעת כמו עגלה.

אשמח לחוות דעת על הדעה הזאת ?

ואשמח להמלצות נוספות של מה יכול להתאים לי, מת על הספיריט 2014, אבל המחיר... 70K לא מבין למה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק נוסעת בסדר גמור כן חסר לה את הקיק אבל היא מתנהגת טוב אוחזת טוב והמנוע מאיץ בסדר גמור. 140 כ"ס אטמוספרי ו5 הילוכים זה לא בדיוק גולייטה אבל עדיין יחסית לרוב המשפחתיות בשוק התגובה שלה דיי טובה והיא יודעת להוריד הילוך ולספק כשצריך.

המלצות נוספות זה 208\308.

208 מתנהגת טוב עם הגה טוב והיא שובבה כזאת מבחינתי אחד הרכבים הכייפים ביותר לנהיגה שנסעתי בהם.
ה308 יותר בוגרת היא אוחזת הרבה יותר טוב ומתנדנדת פחות מה208 מה שאומר שהיא כנראה תספק ביצועים יותר טובים ככול שהמהירות עולה אך מצד שני חסר לה את הילדותיות והפאן של ה208 גם כן בקרת האחיזה ב308 לא ניתנת לכיבוי כי גם אם מכבים אותה בשניה שאתה טיפלה לוחץ היא נדלקת ישר חזרה.

הרנו קליאו גם רכב שנחשב דיי ספורטיבי אך אני חשוב שכחבילה היא פחות טובה מה208\308 וגם יש תלונות על הגיר עם מחירי תיקון דיי גבוהים ותלונות על אכילת שמן במנוע. אמנם גם לפיגו יש מחלה עם הרצועת טיימינג אבל זה נפתר על ידי החלפה של הרצועה שזה סיםור לא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, save כתב:

אבל מה שחשוב זה המראה. לא ?
זה מנוע אטמוספרי אבל לא הכל טמון במיאוץ בקו ישר.

ממש לא חחח 
אני מחפש רכב עם כח לנסיעות (גר באזור הררי מאוד) 

לפחות 140 כח, והגולייטה 170 טורבו ביכלל בחירה מועדפת ..

באופן כללי מחפש רכב עם כח, דיי אמין, ושלא יורד מה10 ק"מ לליטר 

לפני כשעה, Gavrik כתב:

הסיוויק נוסעת בסדר גמור כן חסר לה את הקיק אבל היא מתנהגת טוב אוחזת טוב והמנוע מאיץ בסדר גמור. 140 כ"ס אטמוספרי ו5 הילוכים זה לא בדיוק גולייטה אבל עדיין יחסית לרוב המשפחתיות בשוק התגובה שלה דיי טובה והיא יודעת להוריד הילוך ולספק כשצריך.

המלצות נוספות זה 208\308.

208 מתנהגת טוב עם הגה טוב והיא שובבה כזאת מבחינתי אחד הרכבים הכייפים ביותר לנהיגה שנסעתי בהם.
ה308 יותר בוגרת היא אוחזת הרבה יותר טוב ומתנדנדת פחות מה208 מה שאומר שהיא כנראה תספק ביצועים יותר טובים ככול שהמהירות עולה אך מצד שני חסר לה את הילדותיות והפאן של ה208 גם כן בקרת האחיזה ב308 לא ניתנת לכיבוי כי גם אם מכבים אותה בשניה שאתה טיפלה לוחץ היא נדלקת ישר חזרה.

הרנו קליאו גם רכב שנחשב דיי ספורטיבי אך אני חשוב שכחבילה היא פחות טובה מה208\308 וגם יש תלונות על הגיר עם מחירי תיקון דיי גבוהים ותלונות על אכילת שמן במנוע. אמנם גם לפיגו יש מחלה עם הרצועת טיימינג אבל זה נפתר על ידי החלפה של הרצועה שזה סיםור לא יקר.

תודה על ההמלצות אבדוק את הנושא

הרנו קליאו שמעתי עליה דברים מאכזבים אז מעדיף שלא להתקרב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

לי הייתה סיוויק סטיישן ( מבוססת על האצבק ) המנוע באלפיים חמש עשרה הוא 142 כוח סוס . 1:12.5 צריכת דלק . רכב אמין ואין בעיה של כוח . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנייד באותה סיוויק מדוברת רק שנתון 2012. אותו מנוע אותו גיר. גר באזור מאוד הררי (שומרון).

הכל יחסי אבל היא נוסעת בסדר גמור, לא מרגיש שהיא חלשה. 

אם אתה ממש אוהב להאיץ בעליות תלולות בכביש 5 למהירויות לא חוקיות בעליל אז כן - היא תתאמץ , אבל עושה את זה בלי בעיה.

צריכת הדלק שלה אצלי עם התוואי ההררי היא כ13.3 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר באזור הררי ממליץ לך לחפש כלי עם מנוע טורבו עתיר מומנט שמגיע כבר בסל״ד נמוך, אולי איזו איביזה, המנוע יעיל מאוד וגם אלו עם המנועים הקטנים יפתיעו אותך ביכולות שלהם. אתה כן לוקח סיכון עם הקלאצים אז שווה לחפש אחת שכבר עברה את ההחלפה.

הסיוויק נוסעת מצויינת אבל רצועת הכוח שלה צרה והכוח שלה (כמו המאזדה 3) מגיעה הרחק במעלה הסל״ד כל שבשלב מסויים היא פשוט תרגיש מתאמצת ומובכת על ידי איזו דציה סנדרו עם מנוע טורבו קטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק נוסעת בסדר גמור בלי שום בעיה של כוח.

לא הייתי חושש ממנה בתוואי הררי.

אני לא מחובבי הרובוטי אבל אם אתה כבר מסתכל לכיוון-גולף עם מנוע 1.2 יכולה להיות אופציה לא רעה.

הרכב ממש לא מטוס,אבל נוסע בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף נוסע בסדר אבל בתקציב שלו הוא ימצא רק רכבים טרום המנוע המעודכן עם הבעיה בשרשרת טיימינג וגם אחת ישנה יחסית לרכבים אחרים בתקציבו.

אני לא חושב שרכב עם אמינות מוטלת בספק + גיל מבוגר + קילומטראז גבוהה זה מתכון לאושר.

אם כבר ואגית הייתי מסתכל רק על הראפיד היא מגיעה עם המנוע המעודכן שיש לו רצועה במקום שרשרת ודיי זולה לקניה יחסית לואגיות אחרות לכן לדעתי התמורה למחיר פו יותר טובה.

רוצה כוח? תבדוק את ה508 1.6thp אחרי המתיחת פנים 165 כ"ס וגיר אוטומטי אמין של אייסין לדעתי מבחינת vfm זה אחד הרכבים הטובים בתקציב.

מעבר לכך אפשר גם לבחון מגאן/פלואנס דיזל שאם אתה נוסע הרבה יתנו ערך מוסף גם בחסכון בדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך יותר מידע על הנושא?

בזמנו אני זוכר שכול פעם דיברו על פתרונות שהיו אמורים לפתור את הבעיה אבל בפועל כול פעם הבעיה הייתה חוזרת ודיברו על עדכון חדש.

בכול מקרה במקרה של הגולף גם אם המנוע בסדר אתה עדיין אתה תקבל רכב עם שנתון ישן יחסית וגיר בעייתי. לדעתי אם אתה מחפש משהו מאותה קטגוריה יש לך רכבים שמתחרים בגולף אבל עדיפים כחבילה במיוחד שפותח השרשור מחפש רכב עם ניחוח ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, יש לי ניסיון .

פולו 1.2 מ2010 הייתה בעיה של התארכות השרשרת, החלפה לסט טיימינג מעודכן במוסך רון פתרה את הבעיה.

יש לך מספיק פוסטים על זה בפורום, תחפש אותם.

אולי אתה מתבלבל עם הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...