Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות מוזרה - מנהלים או ספורטיבי עד 250 אש"ח

Tibbyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, Tibbyle כתב:

האמת שלא עשיתי יותר מדי נסיעות מבחן, בסוף הפכתי לדי ממוקד מטרה, ואחרי קריאה של הרבה מבחנים וכו הבנתי שאין יותר מדי אופציות.

הגולף היא ״רגילה״ מדי, i30N לא מוכרים בארץ משום מה,  civic type R קיצונית מדי בנראות שלה (אגב, לקחתי צבע לבן... לא צריך תשומת לב מיותרת).

אז בסוף עשיתי נסיעת מבחן רק על הקופרה ועל זו, וזו הרגישה לי הרבה יותר ״מכונית״.. קצת קשה להסביר.

טוב, האמת שהרעש של האגזוז קנה אותי :)

עד כמה שאני יודע מכירת הI30N לא הופסקה, פשוט אין מלאי כרגע.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, mcshmupi כתב:

עד כמה שאני יודע מכירת הI30N לא הופסקה, פשוט אין מלאי כרגע.

בדקתי את זה, לפי מה שידוע לי העיפו את המלאי (במחירים הרבה יותר נמוכים מהמחירון ההזוי והמנותק מהמציאות של היבואן. אשכרה במחיר הריאלי שבו הרכב היה צריך להמכר מלחתכילה, כי אחרת היו נתקעים איתו שנים) ועכשיו מחכים למתיחת הפנים, רק אז יחדשו את המלאי.

מקווה מאוד שהיבואן הסיק מזה מסקנות ושהוא ינצל את מתיחת הפנים לשיווק מחודש במחיר ריאלי שאנשים ירצו באמת לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה

אני כאמור קניתי קופרה (בדיוק היום קיבלתי את מספר הרישוי)

הסיבה ש"וויתרתי" על המגאן היא היחס הלא ראוי מצד רנו, למעשה הם עדיין לא חזרו אלי בקשר לתאום נסיעת מבחן (והגעתי במיוחד לסוכנות הראשית של קרסו במפרץ חיפה)

חוץ מזה שתי הידים הקודמות של הרכב הנוכחי שלי עברו לקופרה אז לא יכולתי לשבור את השושלת...:lol:

עריכה אחרונה על ידי windsurfer

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, windsurfer כתב:

תתחדש ותהנה

אני כאמור קניתי קופרה (בדיוק היום קיבלתי את מספר הרישוי)

הסיבה ש"וויתרתי" על המגאן היא היחס הלא ראוי מצד רנו, למעשה הם עדיין לא חזרו אלי בקשר לתאום נסיעת מבחן (והגעתי במיוחד לסוכנות הראשית של קרסו במפרץ חיפה)

חוץ מזה שתי הידים הקודמות של הרכב הנוכחי שלי עברו לקופרה אז לא יכולתי לשבור את השושלת...:lol:

ממש מוזר מה שאתה מתאר...

קיבלתי יחס לא פחות ממדהים ברנו.

באו אליי הביתה עם הרכב, עשינו נסיעת מבחן של שעתיים. חפרתי לו על כל דבר אפשרי, ענה לי על הכל בסבלנות...

עריכה אחרונה על ידי Tibbyle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה נפלתי בין הכסאות,

בכל מקרה אני שלם עם הבחירה שלי ואני מניח שגם אתה עם שלך

אני בטח הייתי הולך על איזה כתום או צהוב, אז כנראה אנחנו קצת שונים 😉

בכל מקרה מאחל הנאה מהכלה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מאוד מעניין אותי לשמוע בהמשך איך המעבר בשימוש יום יומי מרכב רגיל לרנו הזו (רכב קשיח).

היא בהחלט אופציה מעניינת גם עבורי בעתיד אבל קיים החשש מהפגישה בנוחות יומיומית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, GTאי כתב:

תתחדש.

מאוד מעניין אותי לשמוע בהמשך איך המעבר בשימוש יום יומי מרכב רגיל לרנו הזו (רכב קשיח).

היא בהחלט אופציה מעניינת גם עבורי בעתיד אבל קיים החשש מהפגישה בנוחות יומיומית

האמת שזה הדבר שהכי פחדתי ממנו והכי היה חשוב לי לבדוק בנסיעת מבחן.

אני חייב לומר שנסעתי גם על באמפרים די קשוחים, וברור שהרכב זה לא בדיוק כמו לרחף על ענן.. אבל זה הרגיש לי ממש ממש סבבה, אפילו בר השוואה למאזדה 2 של אישתי.

בקיצור, הכי טוב לעשות נסיעת מבחן ולהרגיש בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

ההוט האץ' שללא ספק הכי מרשימה אותי מבחינת המראה החיצוני.

אני חושב שהרכב הזה מתאים לנהגי הארד קור ולא למי שרעש האגזוז גרם לו לרכוש אותה ;-) אבל לא כל הבחירות בחיים צריכות להיות "נכונות" ולפעמים די ב"חשק" לרכב.

תהנה ותעדכן.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Doron_Z כתב:

בדקתי את זה, לפי מה שידוע לי העיפו את המלאי (במחירים הרבה יותר נמוכים מהמחירון ההזוי והמנותק מהמציאות של היבואן. אשכרה במחיר הריאלי שבו הרכב היה צריך להמכר מלחתכילה, כי אחרת היו נתקעים איתו שנים) ועכשיו מחכים למתיחת הפנים, רק אז יחדשו את המלאי.

מקווה מאוד שהיבואן הסיק מזה מסקנות ושהוא ינצל את מתיחת הפנים לשיווק מחודש במחיר ריאלי שאנשים ירצו באמת לשלם.

אתה מוכן לשתף בכמה הן נמכרו, או שזה סוד מדינה?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Tibbyle כתב:

טוב, אז למרות הכל בסוף נשברתי וקניתי מגאן RS :)

רכב מהיפים בקטגוריה,אם לא היפה שבהם.תתחדש ותהנה..

יהיה מעניין לשמוע חוות דעת שלך לאחר שתתנסה ברכב לגבי קשיחות המתלים וההיגוי האחורי.

מעבר לכך,במידה וזה בסדר מבחינתך,האם ישנה גמישות מצד היבואן במחיר הרכב ועד כמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, green כתב:

תתחדש,

ההוט האץ' שללא ספק הכי מרשימה אותי מבחינת המראה החיצוני.

אני חושב שהרכב הזה מתאים לנהגי הארד קור ולא למי שרעש האגזוז גרם לו לרכוש אותה ;-) אבל לא כל הבחירות בחיים צריכות להיות "נכונות" ולפעמים די ב"חשק" לרכב.

תהנה ותעדכן.

זה היה חצי בצחוק כן? :)

אני לא קרוב אפילו ללהיות נהג מקצועי, אבל תהיה בטוח שהרכב יראה מסלול מדי פעם :)

לפני 54 דקות, Itzik-b כתב:

רכב מהיפים בקטגוריה,אם לא היפה שבהם.תתחדש ותהנה..

יהיה מעניין לשמוע חוות דעת שלך לאחר שתתנסה ברכב לגבי קשיחות המתלים וההיגוי האחורי.

מעבר לכך,במידה וזה בסדר מבחינתך,האם ישנה גמישות מצד היבואן במחיר הרכב ועד כמה?

יש גמישות מסויימת, אבל אל תצפה להנחות מופלגות כמו אצל חלק מהיבואנים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...