Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מצלמה טקטית 7258 מצורף צילום

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

שואל בשביל חבר שקיבל דוח ממצלמה טקטית.

2000 ש"ח (רכב חברה) ללא נקודות. מהי דרך הפעולה הרצויה?

כדאי לבקש את הצילום של העברה ולנסות למצוא כשלים?

כדאי לבקש המרה לאזהרה?

האם אפשר לבקש להסב ולספוג רבע מהסכום?

7258.png

עריכה אחרונה על ידי FARM
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המתין 3 חודשים?

בודאי שצריך לבחון את תיעוד העבירה, למשל לבדוק אם אכן מדובר בחבר ולא ברכב אחר.

וכמובן, לשקול העברת הדוח על שמו, על מנת לחסוך 1500 ש"ח (במחיר רישום בגליון ההרשעות וצבירת נקודות אישיות).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? הקנס גבוה כי הרכב רשום כרכב חברה ללא זיהוי נהג. אתה רוצה להזדהות ולספוג עליך קנס ונקודות? - ברגע שיש נהג מזוהה יש חיוב בנקודות. כואב לך הלב על החבר? תחזיר לו כסף. 

לפני שנים, הבן שלי נהג בפראות, הדוח שולם על ידי החברה, (ניקו לי מהשכר, אחר כך) אבל לא נרשמו נקודות, לא לי ולא לבן שלי. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציני לגמרי. הדבר נתון לבחירתו ולבחירת המעסיק. יש מי ש-1500 ש" יותר חשובים להם מהנקודות. יתכן גם שהמעסיק ידרוש זאת משיקוליו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

אני רציני לגמרי. הדבר נתון לבחירתו ולבחירת המעסיק. יש מי ש-1500 ש" יותר חשובים להם מהנקודות. יתכן גם שהמעסיק ידרוש זאת משיקוליו.

בהחלט אפשרי, היה דיון לא מזמן על נושא התנהגות עם רכב חברה.

בכל אופן אני מניח שניתן להגיע להבנה עם המעסיק שסכום הקנס ינוכה מהשכר באופן  מסויים (במקרה שלי קיזזו מעמלות מכירה מבלי לגרוע מהשכר השוטף) על מנת להימנע מרישום הנקודות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נקודות בסעיף הזה, רק קנס כספי.

מדובר בעבירה מסוג קיפוח זכות ( סעיף 7258 )..

כדאי לבקש להעביר את העבירה על הנהג ובמקום 2000₪ לשלם 500₪.

אם הנהג זכאי להמיר קנס להזהרה ( ותק נהיגה 7 שנים ו 5 אחרונות ללא עבירות ), אז גם את זה כדאי לנסות ( אחרי הסבת הדוח ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין נקודות, שווה לחסוך. 

https://dochot.co.il/Search/Chapter/4/

image.png.6c5ade58ed6792a9aaecb5b607e3e337.png

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, FARM כתב:

כדאי לבקש את הצילום של העברה ולנסות למצוא כשלים?

קודם כל כן

לפני 14 שעות, FARM כתב:

כדאי לבקש המרה לאזהרה?

במידה והוא עומד בתנאים, אם כי לא בטוח שימירה לאזהרה כיוון שזו נחשבת עבירה בקטגוריית "בריונות"

לפני 14 שעות, FARM כתב:

האם אפשר לבקש להסב ולספוג רבע מהסכום?

אפשרי, זה Trade-off בין כסף ובין עבר תעבורתי, מה העבר התעבורתי של החבר? כמה שנים רישיון? כמה עבירות ואילו?

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בערך כולל העבר הזה?

יכול להיות ששווה לשלם דוח תאגידי כי בעתיד זה יכול להועיל שיהיה פחות שורה בעבר שלו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה כאשר אין צבירת הנקודות?
באמת שווה לשלם 1500₪ נוספים בשביל מקרה עתידי דמיוני, בו השופט מחליט על חומרת העונש על סמך כמות העבירות הקודמות, והעבירה הזאת ללא ניקוד מכריעה את גורלו?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה העבר.

הסיכון הוא לא הכספי, אלא שהשופט יראה עבר עשיר ויתן שלילה ארוכה. כזו שתשלח אותו לקורס נהיגה נכונה או טסט מחדש.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בערך כולל העבר הזה?

יכול להיות ששווה לשלם דוח תאגידי כי בעתיד זה יכול להועיל שיהיה פחות שורה בעבר שלו
לא עבר עשיר. 1000 ש'ח על שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה מלפני חצי שנה.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה זה יחסית טרי.

לראייתי, החשיבות היא בהתיישנות של העבר התעבורתי.

אם אין עבירות ברצף לתקופת ההתיישנות, העבירות מתיישנות ולבסוף נמחקות. מאידך, כל עבירה מחדשת את מניין תקופת ההתיישנות של העבירות שטרם נמחקו.

כך שאם חברך היה לקראת מחיקה, שווה היה לו לשלם את ה-2000 שח האלה, ובתמורה לקבל עבר נקי.

כאמור, זה לא המצב...

לכן, ומכיוון שהעבירה לא גוררת נקודות, תחת הנסיבות ומהשיקולים האישיים שלי, הייתי בוחר להסב ולשלם 500 שח (לא בהכרח זו הייתה ההחלטה שלי לו היו נקודות בצד העבירה, אבל זה אינו המצב).

אגב, לא משלם ישר, אלא לאחר ההסבה מבקש להמיר הקנס באזהרה מסיבות כאלה או אחרות.

עריכה אחרונה על ידי Keyser Söze
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...