Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מוזר מפתח המיזוג - מאזדה 3 2010

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחרונה שאני מדליק את המזגן ברכב (מאזדה 3 2010) יש לי רעש מפתח המיזוג הקדמי הראשי בצד הנוסע. (לא הימיני ביותר אלא זה שבאמצע הימיני)

רעש כמו של פיצפוצים קטנים כאלה, כמו תחנת רדיו שלא מכוונת כזה..

כשאני סוגר את פתח המיזוג על הגלגל זה מפסיק.

המזגן כשלעצמו עובד כרגיל.

יש למישהו כיוון מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה אחד הספוגים בתעלות מיזוג התפורר או התפרק מההדבקה ועושה רעש כשהאוויר זורם דרך התעלה. סוגר את התריס, אין זרימה - אין רעש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Buki כתב:

אני חושב שזה אחד הספוגים בתעלות מיזוג התפורר או התפרק מההדבקה ועושה רעש כשהאוויר זורם דרך התעלה. סוגר את התריס, אין זרימה - אין רעש. 

מה עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2020 בשעה 14:43, מרק10 כתב:

האמת כלום. חיים עם זה.

לפני 11 שעות, danniel כתב:

תלוי איפה הספוג שיצא ממקומו, פירוק הגריל המרכזי או פירוק דש כדי לקבל גישה לתעלת האויר.

מסיבה זו רשמתי את התגובה בהודעה מספר 5. לא נראה שמישהו ילך להדביק את הספוגים עם הוצאה של 2000-3000 שקלים בגלל רעש רקע.

בתור אחד שביצע החלפת מאדה פנימי בגולף דור 4 דבר שהצריך לפרק את גלגל ההגה/כריות אוויר מיליון אחת צמות חשמל וכמובן את הדשבורד עבודה של יום-יומים.

בדרך כלל הספוגים שנהרסים תחילה הם דווקא הספוגים המודבקים על המדפים לכן בכדי להגיע לספוגים האלה צריך לפרק את כול יחידת heater unit או heater core (כול ייצרן מכנה את היחידה בשם שונה).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אישית זה אולי לא היה מפריע והיית מוכן "לחיות עם זה", להרבה אחרים זה מאוד מפריע מוכנים לשלם כדי להשתיק רעשים שכאלו.

לפחות תן לאנשים להחליט בעצמם ולא לסגור את העניין בתגובות אטומות, שמתאימות לך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדי להביע את דעתי כאן, אז הרעש כן מפריע לי.

אפילו במוזיקה בווליום גבוה אני חש בו.

לומר שאשים על זה 2000-3000..  לא יודע

אבל בהזדמנות אני אגש למוסך לאיבחון ואני אעדכן בהתפתחות.

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום יקר,

במידה והבעיה נובעת מספוג סורר לא הייתי טורח לטפל בבעיה מכמה סיבות:

1. עלות גבוהה.

2. רוב הסיכויים שבזמן הפירוק/הרכבה של חלקי פלסטיק שונים חלקים עלולים להשבר או חלקים לא יישבו כמו שהרכב הגיע מהמפעל ואתה עלול לצאת מופסד מכול העניין. פירוק/הרכבה של הדשבורד זו עבודה שצריכה להעשות באהבה.

לדעתי אם הרעש חזק כמו שאתה כותב הייתי שוקל לשמוע חוות דעת נוספת של בעל מקצוע מומחה.

* האם מותקן אצלך פילטר מזגן ? האם החלפת אותו לאחרונה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדי להביע את דעתי כאן, אז הרעש כן מפריע לי.
אפילו במוזיקה בווליום גבוה אני חש בו.
לומר שאשים על זה 2000-3000..  לא יודע
אבל בהזדמנות אני אגש למוסך לאיבחון ואני אעדכן בהתפתחות.
אל תתרגש מפירוק דשבורד, אם זה יגיע לזה.
לא סיפור כזה גדול ולא תמיד מאוד יקר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...