Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה איך זה בצבא (סדירניק) רכבים הולכים וחוזרים רק רכבים שצמודים לקצין מחלקה רק מי שבמחלקה לוקח אותו רכב לא צמוד עושים מה שרוצים בגלל זה יש איתוראן או מי ששירת ב4 שנים האחרונות או משרת במילואים שמע על ענ"א

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נו ברור, זה עוד רעה בתרבות הבזבזנית של צה"ל.

הרכבים שמביאים לקצינים משמשים לכל מיני משימות מונפצות ומטופשות למען אנשי הקבע, או למען זה שהנהגים לא יתבטלו כל היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לKIMEL:

אף אחד לא ציפה שלא תגן על מקום העבודה שלך

ואני אגיד לך יותר מזה, השגרה בצה"ל רק גורמת לך לחשוב שמתנהלים דברים חשובים. זה כמו שאומרים שאדם שנכנס לפוליטיקה, האופי שלו נהרס

יש כמות נמוכה של קצינים או נגדים שעושים עבודה חשובה, כל השאר פשוט רוכבים עליהם. רוכבים על התנאים שלהם, עושים את המניפולציות הרגילות של "ביטחון המדינה,שני לילות בשבוע, לא רואים את הילדים" ושאר התירוצים

לצאת לפנסיה בגיל 45 צריכים לצאת אלו שלפחות 10 שנים בקבע שלהם בילו בשטח, ואלו אחוזים בודדים בלבד מכלל אנשי הקבע

מזל שיש אנשים מחוץ למערכת שמסוגלים לראות את האמת. אני מאחל ליום שיפרקו את הארגון הזה שנקרא צה"ל, יזרקו את כל אנשי הקבע בחזרה לאזרחות עם המקצוע שהם למדו בפו"מ או בלימודים אחרים שהצבא שלח אותם, ויבנו מחדש צבא מקצועי ואמיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה איך זה בצבא (סדירניק) רכבים הולכים וחוזרים רק רכבים שצמודים לקצין מחלקה רק מי שבמחלקה לוקח אותו רכב לא צמוד עושים מה שרוצים בגלל זה יש איתוראן או מי ששירת ב4 שנים האחרונות או משרת במילואים שמע על ענ"א

ענ"א יש בעיקר ברכבים חומים, הייתי במילואים לפני כשנתיים, לא ראיתי את המערכת הזאת על אטראז' למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענ"א יש בעיקר ברכבים חומים, הייתי במילואים לפני כשנתיים, לא ראיתי את המערכת הזאת על אטראז' למשל.
כי אטראז רכב צמוד, יש ענ"א בכל רכב צבאי שהוא לא צמוד כולל רכבים לבנים בעיקר יחידתיים/משימתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברור, זה עוד רעה בתרבות הבזבזנית של צה"ל.

הרכבים שמביאים לקצינים משמשים לכל מיני משימות מונפצות ומטופשות למען אנשי הקבע, או למען זה שהנהגים לא יתבטלו כל היום

תגיד, אתה אמיתי?

איפה אתה עובד היום? אין שם משימות מונפצות ומטופשות?

אני ממש לא חושב שהצבא הוא גוף יעיל אבל במקום להחזיק צי של רכבים צמודים וצי של רכבי פול עבור עובדים שאין להם רכב צמוד (רוב החברות האזרחיות עובדות ככה), הם מצמצמים למינימום את רכבי הפול ע"י כך שברגע שהרכב נכנס לשערי הבסיס הוא כמו רכב יחידתי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן שגם אנשי הקבע ישלמו על הרכב כפי שנהוג בשאר התעשייה, נראה כמה יקחו רכב בעלות כפולה ממה שהם משלמים היום. הם צריכים לקבל מה שנותנים להם או לשלם ליסינג כמו כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.מי אמר לך שהם לא משלמים?

גובה התשלום נקבע לפי רמת פעילות,כולם משלמים שווי שימוש.

עד סא''ל לפחות.

ב.צה''ל זו לא תעשיה.יש לי רכב מהעבודה בתור הטבה.

אף אחד לא יקפיץ אותי למשרד בערב ראש השנה-קצין כן.

לא חסר לי ביקורת על הצבא ואני הייתי באחת היחידות היותר בזבזניות.

אבל הזלזול שלך במשרתי הקבע מוגזם.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן שגם אנשי הקבע ישלמו על הרכב כפי שנהוג בשאר התעשייה, נראה כמה יקחו רכב בעלות כפולה ממה שהם משלמים היום. הם צריכים לקבל מה שנותנים להם או לשלם ליסינג כמו כולנו.
אתה מודע לכך שבעלי הרכבים הצמודים משלמים כ2000₪?

יש נגדים שלוקחים רכבי יחידה כמו ג'מפי, ברלינגו ושאר הכלים הבייתה ללא עלות כאשר מתאפשר להם.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מקבלים את הרכב בחינם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר משתלם לצבא/חברת ההשכרה לקנות רכבים כמו פיגו פרטנר ודומיהם שגם אחרי 3 שנים בשירות נשאר להם קצת בשר על העצם וניתן למכור אותם?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מבין את מה שהוא רוצה להבין, כתבתי שהם משלמים פחות ממה שמקובל במקומות אחרים, שבהם משלמים: שווי שימוש, עלות ליסינג והורדה של החזקת רכב למי שזכאי. כל זה מגיע לבערך 4,000 ש"ח. כשהם/ אתם תשלמו את זה תוכלו להתלונן, עד אז סעו על מה שייתנו לכם ותגידו תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שבעלי הרכבים הצמודים משלמים כ2000₪?

יש נגדים שלוקחים רכבי יחידה כמו ג'מפי, ברלינגו ושאר הכלים הבייתה ללא עלות כאשר מתאפשר להם.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

בדיוק הנקודה....

משלמים כמחצית ממה שכל אחד אחר משלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...