Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האקסנט החדשה, כמו כפפה ליד.
אין לה בלימה אוטונומית כמו שצהל רוצה אבל בהחלט

יכלה להתאים הרכב היחיד שיכול איכשהו להתאים זה סנדרו או איביזה (איביזה בגלל הבלימה האוטומונית) והמחיר של שתיהן סביב ה100-112,0000

אם היו חכמים במשרד הביטחון לקחת רכב דיזל כלשהו או היברידי ההשקעה הייתה חוזרת ובגדול למשל עם האיוניק והסונטה האיוניק גם יחסית פופלארית גם סבבה ובטוחה וחסכונית הייתה גם שמועה על קורולה שתחליף את הפורטה דיזל לאל"מים שלדעתי היו צריכים לתת את הפורטה דיזל לרסנים ומשהו קצת יותר מתקדם לאל"מים נגיד אלנטרה או אוקטביה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Shay Shd Dave
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדגמים לצרכן לא מעניינים. בד"כ היבואנים תופרים רמת גימור מיוחדת עבור הצבא (כמו האיוניק Inspire לדוגמא)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני זוכר יש עוד מגבלות כמו נפח מנוע וגודלו הפיזי של הרכב, זה גם מגביל את הבחירה. אולי כדאי שב-2019 ישתחררו מהקבעונות האלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה בלימה אוטונומית כמו שצהל רוצה אבל בהחלט

יכלה להתאים הרכב היחיד שיכול איכשהו להתאים זה סנדרו או איביזה (איביזה בגלל הבלימה האוטומונית) והמחיר של שתיהן סביב ה100-112,0000

אם היו חכמים במשרד הביטחון לקחת רכב דיזל כלשהו או היברידי ההשקעה הייתה חוזרת ובגדול למשל עם האיוניק והסונטה האיוניק גם יחסית פופלארית גם סבבה ובטוחה וחסכונית הייתה גם שמועה על קורולה שתחליף את הפורטה דיזל לאל"מים שלדעתי היו צריכים לתת את הפורטה דיזל לרסנים ומשהו קצת יותר מתקדם לאל"מים נגיד אלנטרה או אוקטביה

מערכות בטיחות מתקדמות זה לדעתי חייב להיות סף בל יעבור לרכבים הללו, רבים מהם ננהגים בשגרה ע״י חיילים צעירים בלי הרבה ניסיון(רוב הרכבי קבע משמשים מהרגע שהקצין/הנגד מגיע לבסיס כרכבי משימה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס עם כמות כזאת של רכבים אפשר לייבא דגם או רמת גימור שלא קיים כרגע בארץ, כמו שעשו עם האטראז'.

אגב בנוגע לכל מה שנכתב פה לגבי תנאים של נגדים וכו' וכו', צריך לבחון כל מקרה לגופו .

אני נגד צעיר ביחידה רמ"פ ב בצפון, מתגורר בקצרין, הנדסאי, שנה ג' בתואר ראשון שאני לומד תוך כדי שירות.

סיימתי גמו''ש ועם החזרי נסיעות מרוויח ברוטו קרוב ל11 (הנטו תגזרו בעצמכם).

משכורת יציבה כל חודש, גופת גמל מהיום הראשון, סוגר שבת כל 3 חודשים, לילה כל חודש וחצי, מועדון חבר. היום מתחיל ב8 ונגמר ב5. ביום שאני לומד נגמר ב3.

החסרונות העיקריים זה שאני לא תמיד מרגיש שאני שולט בחיים שלי, אפשר לתכנן את הסופ"ש הכי מדהים בעולם ובן ז*נה עם שמלה מחליט שבא לו להעיף טיל ואז הלכו התוכניות :lol:

מי שלוקח אותי בתנאים האלה עכשיו אליו לעבודה במרחק של 45 דקות נסיעה מקצרין אני אשמח לשמוע בפרטי.

יש המון המון נגדים וקצינים עם משכורות מבישות, מניח שרוב הדעות והאמירות כאן נכתבו על איזור המרכז. שם באמת אין רמת פעילות.

המשכורת קרובה למינימום ויש הרבה חלופות.

אבל בואו תהיו ריאליים אני בקצרין, איזה חלופות בתנאים האלה יש לי פה?

ולכן כל מקרה לגופו.

סליחה שסטיתי ממטרת השרשור אבל הייתי חייב להוציא את זה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההגיון הזה עדיף להיות אסיר.

הזלזול הבוטה שאתה מפגין בהטבות בשווי אלפי שקלים בחודש במונחי נטו מעיד על ניתוק מהמציאות הישראלית.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים להזכירכם השרשור נועד לדיון ברכבם של אנשי הקבע ולא בתנאי השירות שלהם - תודה על ההבנה

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איך האטרז עבר את הבדיקות של צהל, הבדיחה הכי גדולה זה כשממש בהתחלה כשהתחילו להכניס את הארטז, למי שהיה קיה ריאו נשאר איתה ולא הסכים לוותר עליה בכלל.

שימו לב שרוב האטרזים(בעיקר בחייל האוויר) זה רכב זונה שמעבירים בו ציוד בלי התחשבות מיוחדת, גם של הקצין.

ותשאלו את עצמכם מה קצין צריך רכב צהלי אם הוא גר בבסיס.

לא אתפלא אם האטרז "מתאימה" לצהל ומישהו קיבל על זה כסף בלי לרשום בשום מקום.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקיה לא יתפרו רכב במיוחד לצהל?

הרי גם המשטרה תקנה, וגם כיבוי אש ובערך כל רשות ממשלתית שיש במדינה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רשות ממשלתית רוצה סופרב ולא משנה כמה היא עולה למרות שיחסית גם כגיפ הסורנטו יחסית זולה ויש לה בלימה אוטונומית ושאר הירקות ככל הנראה צהל רוצה לעבור לגיפונים לפי איך שזה נראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה מסרבים לרכוש רכב דיזל ידני שגם יהיה חסכוני וגם קיים פוטנציאל להחזיק את הרכב יותר שנים/קילומטראז'. בלי קשר לדעתי ה"זכאות לרכב" צריך להיות בהתאם לתפקיד ולא אוטומטי. אין לי ספק שרוב המוחלט של אנשי הקבע עושים עבודת קודש מבורכת ולא תמיד מבורכת ומוערכת, אך יש דוגמאות הפוכות לכך ולא זו מטרת הדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני חושב שזכאות צריכה ללכת לפי תפקיד קצין שברמת פעילות גבוהה/תפקיד רציני יותר יכול לקבל רכב מפואר יותר לעומת קצין (עזבו זוטר או לא) בתפקיד פחות רציני יכול להסתפק ברכב פחות מפואר דלקן יקבלו בלי קשר או שלא יהיה זכאי לרכב אם התפקיד שלו לא דורש רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מה ששונה בצה"ל מרוב שאר הארגונים. גם אם הקצין משתמש ברכב רק כדאי לנסוע הביתה וחזקה (לא צריך אותו למילוי תפקידו), במהלך היום כשהוא בבסיס כל מי שרוצה/צריך יכול לקחת אותו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...