Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה טובה לכל קציני צה"ל שיאלצו להמשיך לנסוע באטראז - עדכון 19.12.19- איביזה / i20

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האיי20 בכלל בלי מערכת בלימה אוטומטית.

חבל

הi20 מגיעה עם בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב יש פיזית ראדר לדעתי בטמבון יש לי אחת כזאת ברחוב מה שכן בגרסת בסיס יש רק מובילאיי ורק בגרסה הבכירה יותר יש בלימה אוטונומית ותיקון

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ,

היום זכו 2 חברות במכרז,

יעמידו לרשות קציני צה"ל 2 רכבים - איביזה או i20.

בהצלחה !

לפחות יש יותר מדגם אחד גם משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi20 מגיעה עם בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב יש פיזית ראדר לדעתי בטמבון יש לי אחת כזאת ברחוב מה שכן בגרסת בסיס יש רק מובילאיי ורק בגרסה הבכירה יותר יש בלימה אוטונומית ותיקון

הרמת גימור הבסיסית עם מוביילאי זכתה במכרז.

יצאו עם מכרז מלא עקרונות וחזרו עם וויתור על כלל העקרונות שלהם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע איזו רמת גימור של איביזה זכתה במכרז?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני שנה גם לטויוטה יאריס ואופל קורסה היו גרסאות לציי רכב בלי המערכות בטיחות - אבל הייבוא שלהן עצר בשקט.

חבל שכלמוביל לא טורחים "להעלים" את הגרסה הזאת, ומי שבעתיד יקנה i20 יוצאת ליסינג לדעתי יהיה רצוי אם יעדיף להתמקד ברכבים מהשוק הפרטי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלמוביל ימכרו את הגירסאות הבסיסיות בלי מערכות בטיחות כל עוד יהיו להן קונים, בדיוק כמו שהגטס היתה האחרונה להמכר ללא ABS ועם כרית אוויר אחת אי שם בשנת 2008.

קונים לכלי רכב יוצאי ציי רכב יהיו תמיד, אותם אלה שמחפשים רכב יחסית חדש בזול, ועם אחריות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בושה, משרד הבטחון, זה שמוציא גם אם לא מיוזמתו, מיליארדים על פנסיות תקציביות מושחתות לא מצליח למצוא מימון לענין כל כך אלמנטרי היום כמו מערכות בטיחות אקטיביות ומסתפק ברכב נחות מבחינה זו. האיביזה היא בחירה ראויה, כזו שתגרום יופי של חיכוכים בין מי שיקבלו אותה למי שיקבלו את האופציה השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה לא לקחו את הקיה ריו, המחיר דומה ליונדאי i20, אבל היא מציעה אבזור בטיחות עדיף משמעותית וביצועים עדיפים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איחלתי בהצלחה לקצינים, רבי-נגד בעלי 2 ילדים ויותר(רק 4+ מזכה ברכב אחר), שיצטרכו להכניס, עגלה, עגלה + טיולון, שלא נדבר על 3 ילדים.

פתאום כולם רוצים להישאר עם האטראז'.

מבחן מעניין גם לאמינות הרכבים, DSG7 בשילוב 60 אק"מ בשנה, עם שלל נהגים לא סלחניים, יהיה כייף(האטראז' על כלל מגרעותיו רכב אמין מאוד).

השייח הבטיחותי הוא חשוב, אין ספק, אבל רבים שוכחים שלרכב חייב להיות ערך פרקטי מינימלי, אחרת הוא לא שמיש לא משנה כמה בטיחותי הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איחלתי בהצלחה לקצינים, רבי-נגד בעלי 2 ילדים ויותר(רק 4+ מזכה ברכב אחר), שיצטרכו להכניס, עגלה, עגלה + טיולון, שלא נדבר על 3 ילדים.

מבחן מעניין גם לאמינות הרכבים, DSG7 בשילוב 60 אק"מ בשנה, עם שלל נהגים לא סלחניים, יהיה כייף(האטראז' על כלל מגרעותיו רכב אמין מאוד).

השייח הבטיחותי הוא חשוב, אין ספק, אבל רבים שוכחים שלרכב חייב להיות ערך פרקטי מינימלי, אחרת הוא לא שמיש לא משנה כמה בטיחותי הוא.

קצת מצחיק לקרוא לו רכב...

אומנם מבחינת יחידת הנעה מאוד אמינה אבל הגוף עצמו לי אישית עושה חשק להקיא זה מלכודת מוות

ידוע איזו רמת גימור של איביזה זכתה במכרז?
בטח מה שפונה לציי רכב אולי style לפחות באיביזה יש בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית בכל הגרסאות

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא סוג של הטבה, הם משלמים בצבא הרבה פחות ממה שאני הייתי משלם בחברת הייטק על רכב מקביל.

חבר שלקח סופר מיני מהעבודה (חברת הייטק) משלם בסביבות 3000₪ בחודש, בצבא משלמים הרבה פחות מזה, ממה ששמעתי באיזור ה-1200₪.

ב-1200₪ גם אם היו נותנים לי סיטרואן C1 הייתי אומר תודה ושותק.

חוץ מזה, האטראז' מבוססת על ספייס סטאר, שהיא לא מכונית גדולה במיוחד.

להושיב 3 אנשים מאחור באטראז' זה גם סיוט, כך שאני די בספק שה-i20 או האיביזה יהיו גרועות יותר (יכול להיות שההפך הוא הנכון). היתרון היחיד הוא הבגאז'.

בטח מה שפונה לציי רכב אולי style לפחות באיביזה יש בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית בכל הגרסאות

לא הייתי בונה על זה שתגיע רמת גימור הביניים שאתה מדבר עליה, לדעתי לרוב בליסינג מקבלים רפרנס (למרות שיצא לי לראות גם FRים בליסינג, אם כי נדיר מאוד).

אגב ברפרנס אין בקרת שיוט אדפטיבית. רק לסטייל, אקסלנס ו-FR יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...