Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חברת תעופה נעלמת?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טסתי בו לפני חודשיים וחצי, ה IFE לא עבד ולא נתנו לאף אחד אייפדים (טיסה של 5 שעות ולא 10, אז כנראה הנהלים שונים...), המזגן היה חלש והאוויר היה יבש עד מוות, רעש טרטור חשוד בקבינה. אני אפילו לא נכנס ל "זוטות" כמו מצב תחזוקה ונקיון הקבינה, אבל אני חייב להגיד שכחובב תעופה, זו הפעם הראשונה אי פעם שלא הרגשתי 100% בטוח ורגוע על מטוס.

יש עדיין 3 בשירות, מתוכם 4X-ELD חדש יותר ונמצא במצב טוב משמעותית לעומת האחרים, נוקנוק- מאחל לך שתזכה לטוס ספציפית בו. אני "זכיתי" לטוס על ELA.

במצב שלי בכל מקרה זה חוויה - בוא גם אם הטיסה לא תהיה חוויה מדהימה עם IFE שבור ומזגן חלש מדובר בטיסה של כולה 50 דקות-שעה גג, זה נטו בקטנה בשביל החוויה של טיסה באחד כזה =].

לגבי האם זה לא יתחלף שוב - אין לי מושג אבל כבר 747ים טסים בקו הזה.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקט (בקבינה) גם יותר מ A320 , B737 לנגזרותיהם.

ככה ככה. 747-400 לא שקט יותר מ A321N. בזמנו הוא היה שקט מאוד, אבל באופן כמעט מסורתי איירבאסים שקטים יותר, ובעשור האחרון ה 747 כבר ממש לא בראש הרשימה. כיום המצב הוא בערך כזה, מהשקט לרועש:

A380-->A350-->A330N-->747-8-->787-->A340-->A330-->A32N-->747-->777-->A320-->737

גרסת ה 300 של ה 777 שקטה יותר מה 200, נראה לי שה 200 רועשת יותר ממשפחת ה A320 בתכלס.

על ה 737MAX עוד לא טסתי, אז לא יודע. ה A380 כל כך שקט שזה כמעט מטריד. ה 777 רועש, אבל להרגיש את המפלצות שיושבות על הכנפיים זו חוויה מבחינתי. באופן כללי לעומת לפני 15 שנה בלבד, הקבינות נהיו שקטות כמו חלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב שלי בכל מקרה זה חוויה - בוא גם אם הטיסה לא תהיה חוויה מדהימה עם IFE שבור ומזגן חלש מדובר בטיסה של כולה 50 דקות-שעה גג,

בקושי 40 דקות באוויר. פעם שעברה שעשיתי את זה זה היה 35...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שקט - Bose QC35 ולא אכפת לך כמה המטוס רועש. נכון גם לאוטובוסים, רכבות ומטרו/טראם במיוחד...

איכפת, איכפת. יש היום הרבה אוזניות מוצלחות בזירה, את אף אחת מהן אי אפשר באמת להשאיר על האוזניים 11 שעות ברצף (ותכלס, גם 4-5 זה כבר אתגר והאוזניים מתחילות לרתוח. זה הדאונסייד של overhead NC)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן בנוסף לQC35, אני גם מחזיק זוג QC20 שיושבות בתוך האוזן (למה לעזאזל אין בעברית שם אחד לאוזניות שיושבות בתוך האוזן ואחר לאלו שמעל?) ואין בעיה להשתמש בהן שעות ארוכות.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...