Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - הונדה סיוויק האצ'בק 2016

AND1
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עוקב תקופה אחרי השוק שלהם, הם מפורסמות וממש לא נמכרות במחיר הזה. תוריד תוסף לדפדפן שנקרא handz תוכל בדיוק לראות כמה זמן מפורסם כל רכב ומה היסטוריית המחירים, יש כאלו מפורסמות במחיר הנ"ל תקופה ארוכה. אחרי מיקוח סביר בהחלט שאחת תיכנס לך בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היו לאחרונה כמה מדגם טיטניום שאני מעריך שנמכרו בסביבות 65K, אולי קצת פחות. אתה יכול לנסות להציע 65K לאלו שמפרסמים ב 70+, הרכבים האלה עומדים לפחות חודשיים בלוח אין לך מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באוטוסנטר. יש להם שפע של הונדות למרות שהמחיר שכתבת דיי סביר.

אני רואה למשל שיש להם סיויק סדאן עם 37000 ק"מ. אל תתייחס למחיר באתר, בפועל שתהיה מול סוכן לדעתי תוכל להשיג מחיר טוב יותר:

https://www.autocenter.co.il/cars/%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa%d7%99/5d11b2e78b67b/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באוטוסנטר. יש להם שפע של הונדות למרות שהמחיר שכתבת דיי סביר.

אני רואה למשל שיש להם סיויק סדאן עם 37000 ק"מ. אל תתייחס למחיר באתר, בפועל שתהיה מול סוכן לדעתי תוכל להשיג מחיר טוב יותר:

https://www.autocenter.co.il/cars/%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa%d7%99/5d11b2e78b67b/

אני חושב שאני מוותר על ההונדה,

מנסה למצוא משהו אחר, חבל שגרמניות יש DSG ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את ההמלצה על הפורד, הרבה יותר רכב בכלום כסף... תבדוק שוב ביד 2, עולות טיטניום לפעמים, צבעים פגז ובכלל רכב שנראה טוב, מנוע 1.5 חזק ועם תוכנה חזק עוד יותר ההונדה עגלה מתה לידו

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את ההמלצה על הפורד, הרבה יותר רכב בכלום כסף... תבדוק שוב ביד 2, עולות טיטניום לפעמים, צבעים פגז ובכלל רכב שנראה טוב, מנוע 1.5 חזק ועם תוכנה חזק עוד יותר ההונדה עגלה מתה לידו

הייתי שמח אם ביד2 היה לפחות רכב 1 ..

יש שם בעיקר סטיישן או מודלים ישנים יותר עם הגיר הבעייתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי היום באלבר,

נראה כמו עסקה טובה

פורד פוקוס 2016 דגם טרנד (לעצרי אין טיטניום) יד 00 ליסינג פרטי, סה''כ 18 אלף קמ !

הם מבקשים 58 אלף אחרי מיקוח

הרכב נראה בדיוק מה שאני מחפש, הזמנתי אותו לנתניה בכדי לראות את הרכב פיזית

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרונות הם צפיפות קלה במושב האחורי (אבל לכיסא בטיחות אחד לא אמורה להיות בעיה), צריכת דלק לא אופטימלית (אבל גם לא קטסטרופלית), מולטימדיה בהתקנה מקומית לא איכותית במיוחד ושוק חלש.

מעבר לזה רכב מצוין. באמת (גילוי נאות: מחזיק אחת ידנית מלפני מתיחת הפנים).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרונות הם צפיפות קלה במושב האחורי (אבל לכיסא בטיחות אחד לא אמורה להיות בעיה), צריכת דלק לא אופטימלית (אבל גם לא קטסטרופלית), מולטימדיה בהתקנה מקומית לא איכותית במיוחד ושוק חלש.

מעבר לזה רכב מצוין. באמת (גילוי נאות: מחזיק אחת ידנית מלפני מתיחת הפנים).

לדעתי הרכב לא מוערך מספיק.. בארץ לפחות

מבחינת מה שאני מחפש יש לו את כל ה״פיצ׳רים״ שרציתי וכמובן הכוח שיש לו.

מה שהכי חשוב זה אמינות ואני שמעתי רק דברים טובים - לאחי היה פוקוס ישנה יותר 0 תקלות וגם מונדאו 0 תקלות

מקווה שהרכב יהיה שמור כמו שהציגו לי אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תלך ותבדוק אותו מסודר בלי להאמין לאף אחד, הדגם מגלה אמינות טובה מרגע ההגעה שלו ואם חסר לך כח, שוב, אתה יכול לשים תוכנה..

עשית נסיעת מבחן ?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תלך ותבדוק אותו מסודר בלי להאמין לאף אחד, הדגם מגלה אמינות טובה מרגע ההגעה שלו ואם חסר לך כח, שוב, אתה יכול לשים תוכנה..

עשית נסיעת מבחן ?

אני מקווה שלא "יחסר" לי כח, לפני כן היה 308 עם המנוע טורבו 1.2 וזה היה מעל ומעבר בשבילי, למען ההתענינות, לשים תוכנה?

לגבי נסיעת מבחן, אעשה זאת ביום ראשון כאשר הרכב יגיע, אם לא ימצא חן בעיני מכל סיבה שהיא, אבטל את העסקה

נשמע כמו פוטנציאל לעסקה טובה.

להתעקש לקחת לבדיקה מטעמך ולבצע נסיעת מבחן, כמו כן תבדוק שבוצע טיפול כל שנה למרות הק"מ הנמוך.

לפני שביצעתי הזמנה ושמתי מקדמה, אמרתי לבחור שאקח את הרכב לבדיקה, לפיו היו שתי טיפולים, הרכב עלה לכביש בחודש 11 שנת 2016

לכן מבחינת טיפולים נראה שזה בסדר מאחר והטיפול השלישי אמור להיות בנובמבר - כשנה שלישית של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעדכן תוכנת ניהול מנוע שתעלה את ההספק ברכב, בפוקוס תקבל בערך 200 כ"ס ו 33 קג"מ.

ראיתי שנכנסה אחת פרטית:

https://www.yad2.co.il/s/c/p0q00z

העדכון הזה "חוקי" - האם הוא פוגע אכישהו במנוע?

דווקא נראת טוב הפרטית,

האם המחיר שאני קיבלתי אמור לעלות נורה אדומה? אני רואה שביד 2 אפילו גרסאות טרנד אפילו לא קרובות למחיר שאני קיבלתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...