Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 מדפסות לא עובדות. Canon שגיאה B200. מדפסת HP - דף נתקע באמצע.

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

2 מדפסות בבית. פתאום החליטו לא לעבוד.

CANON מדגם MX475 (מדפסת לא הכי הכי, לא קנינו אותה, אבל שימשה אותנו במשך 3 שנים) פתאום החליטה להציג על המסך

B200.

עברתי על כל הפתרונות שיש ברשת, יוטיוב - שום דבר.

איפוס. הוצאת מחסניות דיו, הכנסה מחדש. כיבוי לשעה, הדלקה, לחיצה על כפתור STOP וכל מה שיש ברשת - לא עוזר.

כמובן הותקנו הדרייברים שלה למחשב והכל.

מישהו נתקל, יודע מה אפשר לעשות?

מדפסת שניה, אותה כבר כן קנינו, המדפסת הראשונה שלנו hp 4500 officejet G510 - מדפסת מעולה, אבל - החליטה שהיא לא מדפיסה.

יש דיו כמובן, אפילו מציגה מפלסים בתוכנה במחשב. אבל לא מוכנה להדפיס. מושכת את הדף והוא נתקע באמצע.

גם פה - פתחתי אותה, ניקיתי, בדקתי עם פנס ששום דבר לא תקוע, אפילו ניסיתי לשמן את הגלגלים שלה עם WD40:-D

שום דבר. כאילו משהו בתוכנה שלה נתקע - רק יודעת למשוך דף ולהיתקע ככה באמצע הפעולה. כן מתקשרת עם המחשב, כן סורקת למחשב. לא מדפיסה.

כמו שרואים ה-HP במצב יותר טוב, הCANON בכלל לא מגיבה לא מתקשרת רק שגיאה B200 וזה הכל.

איך אני משמיש את אחת מהמדפסות? צריך את זה ללימודים, אם לא - לא היה אכפת לי בכלל מהמוצר הזה :lol:

תודה חברים:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזרוק לפח ולקנות חדשה. עדיף לא hp.

המוצרים האלה בנויים בצורה חד-פעמית.

מתקלקלים מהר ובנויים בצורה כזאת שאי אפשר לתקן כלום,

עם חלקי פלסטיק דקים מדי במקומות המיועדים לפורענות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עדיף לא HP. עוד לא הייתה לי אחת שהסכימה להדפיס בניסיון ראשון, ועברתי כמה עד שהבנתי להחליף פירמה.

כיום אני מרוצה מבראדר (לא זוכר את הדגם) שעלה באיזור 300 ש"ח.

בשירשור המסירה קיבלת תגובה נוספת.

מעבר לזה, SORRY- לא הצלחתי בעצמי להשיב מדפסת סוררת לפעילות מעולם כך שאני לא יכול לעזור עם עצות טכניות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגלגלים עדיף לא לשמן אלא לנקות באלכוהול.

מדפסת חדשה עולה היום גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדפסה צבעונית לא חיונית חפש לייזר זול. מדפסות Pantum נמכרות במבצעים בסביבות 150 ש"ח. פחות מתוך לבראדר שהשבתתי בגלל מחיר התוף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי חברים.

אפשר קישורים לדגמים של מדפסות?

המבחר לא קטן (בכל אתר שנכנס אליו) ואין מושג איך לבחור?

הבנתי שדרך טובה זה להעתיק את דגם המדפסת ולחפש כמה עולה לקנות דיו חדש.

אם מישהו כבר עשה בדיקה מניסיון, ויכול להמליץ על מדפסת דיו/לייזר - אני אשמח.

לא חייב צבעוני, מקסימום את הצבעוני נדפיס במכללה. אבל כן צריך מדפסת שמישה שיהיה אפשר לפחות להדפיס שחור לבן.

גם סריקה כשאני חושב על זה יש אפליקציות לסריקה, לא צריך. רק עניין הפקס קצת יהיה חסר, אבל נקווה שלאט לאט גם הדבר הזה יעלם (פקס).

אשמח להמלצות למדפסת, אם אפשר לא יקרות. תודה!

חיפשתי את המדפסת לייזר שהומלצה כאן Pantum, מחירה מתחיל מ-290 ש"ח: https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-printer&db179738=4993097&orderby=price

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לא מזמן איזה מבצע שבו היא עלתה משהו כמו 150-160 ש"ח באופיס דיפו. דומני ביום שישי השחור. כמעט קניתי לאחד הבנים שלי, אבל הוא מעדיף להדפיס בטכניון, המחיר לדף יותר זול.

נסה לעבור בסניף הקרוב של אופיס דיםו או קרביץ, או בחנות כלי הכתיבה במוסד בו אתה לומד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סריקה כשאני חושב על זה יש אפליקציות לסריקה, לא צריך. רק עניין הפקס קצת יהיה חסר, אבל נקווה שלאט לאט גם הדבר הזה יעלם (פקס).

אמרת שה HP שלך עוד סורקת ומפקססת, לא? תשאיר אותה לצורך זה וקנה אחת "טיפשה" שיודעת רק להדפיס וזהו.

לגבי מדפסות ומחירים, מצאתי את זו ב-200, והנה גם לינק לחיפוש בזאפ- יש גם בקצת פחות (למשולבות, לא רע).

הכי פשוט יהיה לדעתי לגשת לחנות ולשאול (או אפילו בטלפון) - אני מחפש מדפסת בסיסית, רק הדפסה, לא משולבת. כמה עולה ואם יש במלאי לבוא לשלם ולקחת.

בהצלחה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המלצות מכיוון שהכול אותו זבל. קנה מה שזול ותשתמש בו עד שיתפגר.

המוצר הזה שנקרא ״מדפסת ביתית״ הוא פשוט דפוק וזהו, אין מה לעשות.

(לא שהמצב כזה ורוד במדפסות תעשייתיות, כן?)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת עם התקלה, 149 שקל במחסני חשמל

https://www.payngo.co.il/217209.html

לא יודע אם שווה, כי הדיו שלה עולה כמו מדפסת חדשה. נראית לי רכישה לא כדאית.

אם כבר, ההמלצה ללייזר נראית יותר חכמה, אבל כרגע היא בפי 2 מהמחיר שצוין פה.

כרגע זה חופשת סמסטר, אז לא כ"כ צריך להדפיס (כן, אבל לא ממש ממש דחוף) אז אולי כן שווה להמתין למבצעים?

רק חבל שאין שום "חג קניות" באופק.

בקרביץ המדפסת המדוברת עולה קרוב ל 300 ש"ח. אני מתכוון ללייזר שהומלצה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עצות:

1. ישנם מדפסות עם דגם דומה, שהמפרט זהה והשוני הוא בגודל הדיו ולכן המחיר בין היקר לזול לפעמים משתלם.

2. רכשתי קנון פיקסמה TS3510 ב-130 ש"ח.

היתרונות:

א. המדפסת לא מחליטה על דעת עצמה להפסיק להדפיס כשהיא חושבת שהדיו ריק (אני כבר הדפסתי לפחות 30 עמודים מאז שהמדפסת טענה שהדיו ריק, והוא הדיו המקורי),

ב. אלחוטית.

ג. שירות הדפסה דרך ענן והדפסה דרך הטלפון.

חסרונות:

1. התקנה מסורבלת, במיוחד כאשר יש ראוטר ביתי שעובד ב-5GHZ וב-2.4GHZ (רצוי להגדיר את הרשת בתדר 2.4GHZ לפני ההדפסה דרך המחשב או הטלפון).

2. סורק גרוע מאוד.

3. עלויות דיו יקרות לעומת המתחרה אהוב עלי - HP.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת עם התקלה, 149 שקל במחסני חשמל

https://www.payngo.co.il/217209.html

לא יודע אם שווה, כי הדיו שלה עולה כמו מדפסת חדשה. נראית לי רכישה לא כדאית.

אם כבר, ההמלצה ללייזר נראית יותר חכמה, אבל כרגע היא בפי 2 מהמחיר שצוין פה.

כרגע זה חופשת סמסטר, אז לא כ"כ צריך להדפיס (כן, אבל לא ממש ממש דחוף) אז אולי כן שווה להמתין למבצעים?

רק חבל שאין שום "חג קניות" באופק.

בקרביץ המדפסת המדוברת עולה קרוב ל 300 ש"ח. אני מתכוון ללייזר שהומלצה כאן.

צרך לבדוק את המחיר לדף, לא את המחיר ההתחלתי. תקנה מדפסת זולה עם מיכלי דיו ראשוניים קטנים - תצא בקניה יקרה. תקנה לייזר עם מיכל דיו סטנדרטי, אחרי כמה מאות דפים העלות כבר תהיה יותר נמוכה. אם אתה מדפיס הרבה (מה אתה לומד?) קנה לייזר והגדר אותה באיכות הכי נמוכה - זה חוסך דיו - ורק בהגשות הגדר איכות יותר גבוהה, אם הדבר נדרש.

עוד דבר - כאשר יש מועמדת בדוק אפשרות להזמנת דיו (או טונר) חלופי ואפילו מחו"ל. בהחלט יכול לצמצם עלויות.

ודבר אחרון - בדוק את האפשרות להדפיס במוסד הלימודים. יתכן שזה יהיה הפתרון הזול ביותר, גם אם לא הנוח ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לקבל אישור סופי:

Brother עדיפה על פני

Pantum נכון?

לייזר, שחור לבן.

עשיתי קצת גוגל Pantum יקר מאוד הטונרים שלהם לאחר מכן. לעומת Brother שהמחירים עוד סבילים.

שמתי לב שהאלחוטיות זה תוספת בדר"כ של עוד 70-100 שקל (כשמלכתחילה מחירי מדפסות לייזר מתחילות ממחיר גבוה) - אז נראה לי אפשר לוותר על זה.

יש דגם לא אלחוטי ואלחוטי, אז האלחוטי יקר בכמעט 100 שקל (בדר"כ זה פחות, בסביבות ה 70 משהו כזה).

מקסימום תמיד תהיה מחוברת ב-USB למחשב, לא כזה נורא. כמה כבר יוצא שצריך להדפיס מהנייד ישירות למדפסת?

זו המדפסת שנבחרה - https://ksp.co.il/?uin=29302

עם הנחת 10 שח נוספים יוצא מחיר 330 ש"ח. לא זול, אבל אין ברירה. לפחות היא מגיעה עם טונר התחלתי של 700 דפים (לאחר מכן ניתן לרכוש טונר ל-1000).

700 דפים כשמחיר המדפסת עולה 330 זה כל דף בסביבות ה50 אג' וכמדומני אומרים גם שמדפסת לייזר יותר איכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב עם מדפסות לייזר של בראדר - היתה לי ראשונה משך 6 שנים, כאשר התוף סיים את חייו (אחרי כ-10,000 דפים) קניתי אחת יותר משוכללת (מתקרבת לגיל 4), וגם בני הבכור קנה אחת לפני מספר חודשים. גם בעבודה אני משתמש במדפסות של ברדר ומרביתן מצויינות, יש כאלה שנתקעות מדי פעם - אבל, שים לב, מדובר במדפסות שעובדות בעומס גבוה מאד.

לגבי טונרים - אני משתמש בטונרים מקוריים (מוחלפים בערך פעם ב-3 שנים), אבל אפשר לחסוך הרבה בקנית חלופי, אם כי ההדפסה בטונרים חלופיים פחות טובה ויתכן שאורך החיים שלהם פחות.

בקו התחתון - נראה שההחלטה שלך הגיונית, בתנאי שאינך זקוק לסורק (ופקס, שהוא פונקציה בהחלט משנית שדי מייקרת את העסק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר:wink:

אז נלך על המדפסת מ-KSP. עדיין המחירים של מדפסות לייזר יקרים, לפחות לדעתי.

אבל בסדר, לא נורא. אני כותב את זה ממקום שלפני 5 שנים כשקניתי את ה HP 4500 המשולבת, קניתי אותה לדעתי בפחות מ-250 ש"ח

והיא כוללת את כל הפונקציות שיש, לעומת הלייזר שרק יודעת להדפיס.

אבל לא נורא, הכי חשוב שלא זה מה שיפריע ללימודים, ושיהיה נוח. כשרוצים להדפיס - להדפיס בבית בלי לתכנן לשלוח קבצים, להדפיס במכללה, להמתין.

צריך לעבוד הרבה עם חומרים מודפסים.

להדפיס הרבה פסקי דין, לקרוא הרבה, יותר נוח לקרוא טקסט מודפס מאשר על המחשב.

ככה גם אפשר לקחת אותו איתך ולהמשיך לקרוא, ללמוד, לעבור עליו. יותר מדי שעות מחשב וקריאה מול המחשב - גם לא בריא, לא טוב לעיניים.

על הסריקה נתגבר עם אפליקציית סריקה בעניין הפקס אין לי מה להוסיף מלבד שעבר כבר זמנו של הפקס8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...