Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע לאיזה מוסך *כדאי*, אבל יכול להמליץ להתרחק מ:

כפ"ס (המוביל פוספלד) - מנהל המוסך שיקר לי במצח נחושה לגבי מימוש אחריות (וקיבל על זה בראש אח"כ ממנהל שירות הלקוחות של לובינסקי)

יהוד (iCar) - גם המנהל מוסך וגם המנהל שירות ניסו לנפנף אותי עם תקלת מנוע שהגעתי איתה (לא קשור לרצועה. או שכן, וחשדו שמדובר בזה ולא רצו להיכנס לסיפור הזה. זה היה לפני יותר משנה)

וכמובן גולת הכותרת, מרכז השירות המרכזי בשורק (כביכול אמור להיות המוסך הכי "טוב" שלהם) - גרמו לי להיתקע עם הרכב באמצע איילון ב-rush hour (הרכב הפסיק לתת גז באמצע נסיעה), אין לי מילה טובה לומר על אף אחד שם החל מנציגי השירות ועד צוותי הדיאגנוסטיקה. הרכב היה מושבת חודש וחצי כשברוב המוחלט של הזמן הם חסרי מושג (עד שעירבו את מהנדסי פיג'ו מצרפת).

בקיצור, בהצלחה...

_________

ואני עדיין מנסה להבין, איך זה של-C4 ו-308 יש ריקול, אבל ל-208 לא, למרות שמדובר באותו המנוע בדיוק?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח בשבילך (באמת).

אני לא מסוגל להמליץ עליהם אחרי שכביכול תיקנו תקלה, אמרו לי "הכל בסדר סע", ואחרי 20 דקות נסיעה כל הנורות בדשבורד נדלקות כמו עץ חג מולד והרכב מפסיק לתת גז וחוזר אליהם בגרר, בגלל שהם חירבנו משהו ב"תיקון" שהם עשו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון חיובי עם המוסך המורשה במודיעין. 

עם זאת, לא נדרשתי לתקן משהו ברמת סיבוכיות שמצדיקה התייעצות עם מהנדסי היצרן.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, איצי בר כתב:

^

על מי אתה כן ממליץ?

על אלת המזל 😂

וברצינות, אין לי ניסיון טוב עם אף אחד מהמוסכים המורשים של לובינסקי שביקרתי אצלם (לעיל). ולמען האמת גם לא עם אחרים (סיפור על אחד מהם מופיע כאן בפורום). את גבע עדיין לא בדקתי, מקווה שהם יתקנו את הרושם, אבל אני כבר לא סומך על אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם טיפלתי ביורומוטוס חדרה בתקופת האחריות והיו בסדר, אבל אלה היו טיפולים רגילים.

בגמר האחריות עברתי לגבע, שם החלפתי את הטיימינג בצורה יזומה - ביורומוטורס לא הסכימו להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הכנסתי את הפיג׳ו puretec אחרי 136k
להחלפת טיימינג יזומה שאמורים להתחיל יום ראשון
והיום אני רואה שיש קריאת recall דחופה לרכב שלי
איזה תזמון (תרתי משמע...) גרוע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, גרוע

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אין דרך לדעת מפתח מילוי השמן

צריך להוריד קרטר

הרצועה מתחילה להתפורר מחלקה הפנימי

לדעתי 2 : גרוע, אבל לא בגלל התמונה - בגלל השילוב של מנוע טורבו ו80 אק"מ

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...