Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

כפי שהבטחתי, ממשיך לעדכן בהתכתובתי עם נציגי חברת לובינסקי:

המענה האחרון:

image.png.4c71fcf4bf407dffc2e2b8c8431df4e7.png

שימו לב, כי הוא מזמין אותי "לבדיקת רצועת תזמון" , ההזמנה הנ"ל לא מבהירה האם בדיקה זו כרורכה בתשלום, ומה אופן בדיקת הרצועה? (מבחינתי, להציץ על הרצועה מפתח מילוי השמן היא לא בדיקה)

כמו גם, ראו תשובתי:

image.png.737f6ba9846d15930fdfe70e068457e4.png

אמשיך לעדכנכם, 

עריכה אחרונה על ידי ay115
  • אהבתי 2
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן לכולם , אתמול דיברתי עם מוסך גבע לגבי החלפת טיימינג בחור בשם רונן אמר לי שהם מתקינים קיט מקורי של PSA ,שאילה שלי האם הקיט מקורי הוא בסדר ואפשר להחליף לקיט הזה ולשון בשקט ? אן שעדיף להזמין מחול למשל Contitech,Bosh  ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה החדשה הוכנסה לפס הייצור ב-5/03/2017. יוסי ממוסך "גבע" מכיר היטב את ההבדל בין הרצועה המעודכנת לזאת המקורית, אז אתה יכול לסמוך עליו ב-100% (הבחור מקצוען בכל הקשור לרכבי PSA, עם יכולת אנליזה שלובינסקי היו גאים בה ;-))

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, menir1 כתב:

הרצועה החדשה הוכנסה לפס הייצור ב-5/03/2017. יוסי ממוסך "גבע" מכיר היטב את ההבדל בין הרצועה המעודכנת לזאת המקורית, אז אתה יכול לסמוך עליו ב-100% (הבחור מקצוען בכל הקשור לרכבי PSA, עם יכולת אנליזה שלובינסקי היו גאים בה ;-))

סבבה , תודה !  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קניתי פיג'ו 208 שנת 2016 לפני כשבוע וראיתי בפורום מלא תגובות ותמונות בקשר לרצועת טיימינג ורציתי לדעת עם שלי במצב טוב או שצריך להחליף ? 1603353268_Screenshot_20201212-154924_Motionphotoviewer.thumb.jpg.4d248050524599285fe4ca704ff18e81.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2020 בשעה 21:33, ay115 כתב:

@קבוצת לובינסקי טרם יצרו עמי קשר, ונראה שם גם בשרשור זה הם לא ששים לפרסם הודעה רשמית,

ככלל והם לא יחזרו אלי בימים הקרובים, אפנה לאחד הקולגות שלי שעוסק בתובענות ייצוגיות ונראה מה דעתו, 

המנועים האלו משווקים בארץ משנת 2014, אני מניח שקיימת קבוצה לא קטנה של רוכשים שכבר ספגו נזקים לא מבוטלים.

כמדומני אפילו מ2013 

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, menir1 כתב:

לפי התמונה, נראה שמותקנת אצלך הרצועה החדשה. אין לך היסטוריית טיפולים? 

לא רק מחר יהיה לי אותה צריך לראות שם משהו ספציפי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יש לי הצעה להחלפת הרצועה ממוסך מורשה.

מקט הרצועה הינו 1-160887580

מישהו יודע להגיד האם זו הרצועה החדשה של dyco או משהו תחליפי אחר שלא כדאי לנסות?

אשמח לקבל תשובה בהקדם

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם , לפני כמה ימים ביקרתי במוסך גבע בפעם ראשונה ,הביקור היה לצורך החלפת טיימינג מסיבה שרכב שלי 2016 עם רצועה ישנה. לאחר פירוק הרצועה התגלה שהרצועה שלי מתפרקת . 

עבודות שנעשו ברכב זה : החלפת רצועה קיט מקורי של PSA DYCO , ניקוי משבת שמן כולל החלפת שמן ( Total 0W30) ופילטר שמן , והחלפת סולינויידים של מערכת VVT.

רציתי להודות לכל מי שהמליץ לי אל המוסך גבע בת''א וגם תודה ענקית לצוות המוסך ,מקצועיות ושירות ללא תחרות !!!! 

20201213_104444.jpg

20201213_102958.jpg

20201213_104452.jpg

20201213_114141.jpg

20201213_115646.jpg

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על החבר'ה של מוסך גבע.

אתה ביררת לגבי הריקול שקשור בבלימה?

להבנתי מקריאה בפורומים בחו"ל , הם קושרים שם את ההתפוררות של רצועת הטיימינג לנושא.

חלק מהטיפול בריקול יכול להיות בסבירות גבוהה החלפת הטיימינג.

כבר שמעתי במוסך הדקל בהרצליה שיועץ שירות מתאר את הריקול ללקוח - מפרקים טיימינג, מודדים משהו ושולחים ליצרן. בהתאם מחליטים אם לפרק יותר (אגן שמן).

אז זה כבר לא דיסאינפורמציה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ריקול , אני בקשר עם מוסך יורומוטרס חדרה , מה שנמסר מהם הריקול הזה לא קשור לטיימינג בכלל אלה למערכת ESP . וכמובן אין את חלק במלאי והוא בדרך מאירופה ( כנרא מביאים אותו ברגל ) :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.12.2020 בשעה 08:34, ShDorLq כתב:

מקט הרצועה הינו 1-160887580

מישהו יודע להגיד האם זו הרצועה החדשה של dyco או משהו תחליפי אחר שלא כדאי לנסות?

רצועה חדשה. ראה כאן את תגובתו של @save.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש המלצה איפה להחליף רצועה בחדרה? יש את יורומוטורס שהם מוסך מורשה, איתם יש לי ניסיון אבל הם יקרים. יש את מוסך השלושה שיצא צדיק אצל חיים הכט, ואת מוסך c שקראתי עליו דברים טובים אבל לא מאנשים שאני מכיר או יודע אם לסמוך.

אם למישהו יש ניסיון או המלצות אחרות אני אשמח. מוסך גבע ואורן רחוקים לי מאד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...