Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרת מומחי המחשבים בשחזור כונן נייד ששבק חים

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

דודתי התקשרה אליי בפאניקה שהכונן הנייד שלה זה שבו שמרה תמונות ב-10 שנים האחרונות הפסיק לעבוד,

המחשב מזהה אותו אך ברגע שלוחצים עליו קופץ חלון " יש לפרמט את הכונן" ושום אופצייה אחרת.

אז אחרי שהבנתי שיש חברות שמתעסקות בשירות שליפת מידע מכוננים כאלה וגובות על זה אלפי שקלים החלטתי לנסות לשחזר לבד.

הורדתי תוכנה בשם easeus data recovery והצלחתי למצוא יותר מ-10K תמונות שהעתקתי לכונן נייד חדש.

חשבתי שבזה נפתרה הבעיה אך מסתבר שלא,

כל התמונות שאני מנסה לפתוח נותנות הודעת שגיאה "קובץ זה אינו קובץ מפת סיביות חוקי או שהתבנית שלה לא נתמכת כעת".

ניסיתי לפתוח גם בעזרת תוכנת מציג תמונות מתקדמות שמצאתי ברשת אך אחד מהם לא מצליח להציג.

ישנם מספר תמונות שכן נפתחות, ניסיתי להשוות בין מאפייניהם למאפייני התמונות הפגומות אך הכל נראה זהה.

אני מיואש כבר, ברשת אין שום זכר לפתרון הבעיה,

אודה מאוד לעזרת מומחי הפורום!

תודה מראש.

לכידה.PNG

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שהחמרת את המצב אחרי הניסיונות הביתיים.

כשלקוח שואל אותי על דיסק או כרטיס זיכרון שהוא צריך לשחזר, אני תמיד אומר שזה לא תחום שאני מתעסק בו, אבל אני יכול לנסות, אך אם לא אצליח, סביר שהסיכויים לשחזר במעבדה יעודית ירד עקב הניסיונות שלי.

השיקול הוא אם בסופו של דבר החומר מספיק חשוב ע"מ ללכת איתו למעבדה יעודית ולשלם את המחיר, אם כן, אני לא הכתובת.

אם החומר מספיק חשוב, ארוז בפצפצים ושלח למעבדה יעודית, אם לא, אפשרי לנסות עוד דברים.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ניסיון לשחזור עצמי של החומר סביר להניח שיגרום לנזק גדול יותר לכונן ולנתונים ויקשה מאוד את השחזור או יהפוך אותו לבלתי אפשרי.

2 מעבדות השחזור הטובות שאני מכיר הן טיקטק ומיצי.

אם לא אכפת לך בכלל לאבד את החומר שעל הכונן, התוכנה שיש לי את הניסיון הכי טוב איתה היא R-Studio.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק לא קטן מהדיסקים הללו, מה שהולך זה הגשר שבין ה-SATA ל-USB, דבר ראשון שהייתי עושה זה לפרק את המארז ולחבר את הדיסק לחיבור SATA.

זה יתן לך לפחות את היכולת לדבר ישירות עם הדיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה דיסק מדובר? מכני או ssd? אם מכני, הוא מרעיש בצורה שלא הרעיש קודם?

אם מדובר בדיסק מכני שמרעיש, יש בעיה פיזית בדיסק עצמו (בראש הקורא, בפלטה או בשניהם) ואז מעבדה היא הדרך היחידה להציל משהו (וניסיונות חוזרים ונשנים להציל משהו בבית רק יחמירו את המצב). אם הוא סתם לא קריא פתאום (פחות סביר) יכול להיות שסתם מדובר במריחה של מערכת הקבצים, ואז בסבירות מסויימת תוכנה כזו או אחרת תוכל לעזור, אבל גם תוכל להשמיד את מעט המידע שעוד נשאר. סוג של הימור.

לפעם הבאה, תמיד כדאי לגבות חומר חשוב, לפחות בשני מקומות שונים פיסית בבית, ורצוי מאוד גם בענן.

אני לא מכיר את העניין שהוזכר קודם של הגשר בין ה-usb ל-sata, אם הדיסק לא מרעיש זה לגמרי שווה בדיקה.

הקבצים לא נפתחים לך כי כנראה רק חלק קטן מאוד מכל קובץ הועתק, ובעצם המידע לא באמת שם. פחות סביר שתוכנת תצוגה שונה זה הפיתרון הנכון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבדת צ'יפ מחשבים בראשון לציון.

תבקש לדבר עם איתי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית, כמו שהציעו, לפרק את הדיסק מתוך המארז שלו ולחבר ב-sata? אם באמת הבעיה בגשר יכול להיות שהדיסק פשוט יתפקד ותוכל להעתיק ממנו את כל החומר.

אם לא, תמיד אפשר להריץ בדיקה (אפילו הבסיסית של windows) ולראות איזה תקלות יש, גם בלי לתקן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אפנה אותך למעבדה מעולה בתל אביב, בה נעזרות גם מעבדות שחזור נוספות.

מחירים סבירים מאד (יחסית לשחזור) ועבודה מקצועית.

אם זה מידע קריטי, תפסיק לנסות לשחזר ובכך אפילו אולי לגרום עוד נזק, ותשאיר את הנושא למקצוענים.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה דיסק מדובר? מכני או ssd? אם מכני, הוא מרעיש בצורה שלא הרעיש קודם?

אם מדובר בדיסק מכני שמרעיש, יש בעיה פיזית בדיסק עצמו (בראש הקורא, בפלטה או בשניהם) ואז מעבדה היא הדרך היחידה להציל משהו (וניסיונות חוזרים ונשנים להציל משהו בבית רק יחמירו את המצב)..

תודה, עזרת לי. יש לי דיסק ישן שהתפגר לפני כמה ימים, מתקתק ולא עובד עוד. המחשב לא מזהה אותו.

למזלי אין עליו שום דבר חשוב.

לחשובים יש גיבויים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...