Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יוצאים מהלופ של "הוט" או הרכבת חבילה יותר משתלמת של סטרימר+אינטרנט+טלוויזיה

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ זו לא הכוונה. הוא התכוון שעד שלא תראה נכונות אמתית להתנתק - שמתבטאת בממש לתאם טכנאי שיבוא לנתק אותך ביום ספציפי - לא תקבל הצעות רציניות לשימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך בחלופה מיידית. אתה רק צריך להראות כוונה רצינית להתנתק, לא להתנתק ממש.

ברוב המקרים קביעת יום להגעת טכנאי לניתוק תניב הצעה טובה בהרבה משימור לקוחות.

אם אתה ממשיך להתעקש, הטכנאי עצמו יגיע עם ההצעה הטובה ביותר שמסוגלים לתת לך (הוא נקרא ״טכנאי״, אבל למעשה הטכנאים שמגיעים לנתק הם סוג של שימור לקוחות בשטח).

במקרה הכי הכי גרוע, אתה תמיד יכול לומר לטכנאי שהתחרטת - ואז לקחת את הזמן ולמצוא חלופה לפני שתתנתק באמת.

כך שכאמור, אין צורך בחלופה מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה אומר שאתה בלי טלפון קווי,בלי מרשתת ובלי טיוי בקיצור בלי חמצן.

לא כ''כ פשוט כמו שנשמע ולא ראלי.

פתרון טוב למי שיש לו אלטרנטיבה מיידית.

אז מסתבר שבפועל זה ממש לא ככה.

ההוראה לניתוק ניתנת, ומאותו הרגה אתה מפסיק להיות מחויב. מה שקורה בפועל זה שהכל ממשיך לעבוד כרגיל עד הרגע בו אוספים את הציוד - וזה יכול לקחת שבועיים שלוש בקלות. הם בכוונה מושכים את מועד איסוף הציוד כדי להציע לך בתקופה הזאת הצעות טובות יותר. במקרה שלי לא רציתי לשמוע מהם, אז לקחתי ממירים וראוטר והחזרתי בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות.

בזב"ל לא מוכנים לרדת מ109 ש"ח לחודש (100 מגה תשתית בזק + ספק), ואני רוצה לעבור לספק אחר (מבחינת מהירות נראה לי כולם אותו זבל).

בפרטנר ראיתי אותו דבר ב79 ש"ח לחודש.

יש עוד המלצות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין.

אם היה, לא הייתה התלבטות אפילו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות.

בזב"ל לא מוכנים לרדת מ109 ש"ח לחודש (100 מגה תשתית בזק + ספק), ואני רוצה לעבור לספק אחר (מבחינת מהירות נראה לי כולם אותו זבל).

בפרטנר ראיתי אותו דבר ב79 ש"ח לחודש.

יש עוד המלצות?

משתמש בשירות של אקספון שלוש שנים בדיוק. מרוצה מאוד.

אמנם החבילה היא לשנה, אבל אתה תמיד יכול להתקשר, לבקש להתנתק ותסביר להם שיש למתחרים הצעה יותר טובה, ותוכנית תשאר לעוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם בעיות איטיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע, הם גם לא מתחייבים לזה. חבילה התחייבות למהירות מינימלית תעלה סכומים אחרים לגמרי.

השאלה אם יש איטיות בגישה לשרתים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין.

אם היה, לא הייתה התלבטות אפילו.

תתקשר ותבדוק, גם לי כשבדקתי באתר של פרטנר היה רשום שאין תשתית בסיבים, אבל כשהתקשרתי אמרו שיש ושהטכנאי יכול לבוא להתקין למחרת.

בינתיים אני מאוד מרוצה, עשיתי את האינטרנט של ה 200, (כי ה 1000 היה נראה לי מיותר) ואני מקבל את המהירויות שהם מצהירים עליהן ובטורנטים זה אפילו פי 4 יותר מהיר מהמהירות שהיתה לי בטריפל סי של 100. (מוריד טורנט בכ 20 מגה לשניה).

בדיקת המהירות שקיבלתי, לפני זה באינטרנט של 100 קיבלתי בבדיקה מהירות של כ 60

IMG_20180630_104142.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, אני השנה עברתי לסלקום=013 על גבי תשתית של בזק מהוט.

הם עושים רושם בסדר מבחינת המהירות, ויחסית אין הרבה תקלות.

https://www.cellcom.co.il/store/internet/packages/?_ga=2.34998817.1262654983.1530348311-1879905652.1530348311#default

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...