Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף הלוואת בלון לרכב או הלוואה רגילה מהבנק ל5 שנים

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תשכח שבשנתיים הקרובות הפריים גם יעלה :)

כשלקחתי משכנתא לפני 9 שנים אמרו לי אותו דבר.

(כנראה שבאמת יעלה)

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתישהוא הפריים יעלה - מכיוון שלא ידוע מתי זה יקרה, צריך לקחת אפשרות כזאת בחשבון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שבשנתיים הקרובות הפריים גם יעלה :)

כשלקחתי משכנתא לפני 9 שנים אמרו לי אותו דבר.

(כנראה שבאמת יעלה)

בן

הנבואה ניתנה לשוטים. הזהירות לחכמים.

כאשר לוקחים הלוואה בריבית משתנה צריך להערך למצב בו הרבית תעלה, במיוחד כאשר מדובר בהלואה למספר שנים. אפילו פותחת בקלפים לא תעזור לך. כמובן שצריך לבחור הערכות ריאליות, לא תרחישי קיצון שיפילו את כל הכלכלה, ושאליהם לא ניתן (או, לפחות, קשה מאד) להערך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם חלום כזה קניתי את הרכב בהלוואה מהבנק קניתי ב 210 אחרי שנתיים מכרתי ב 165....וגם הייתי בפלוס של איזה 5 אלף....אגרה של הרכב זה הצד הכי כואב 3300 בשנה ביטוח היה יחסית זול 6300 כולל חובה טיפול ראשון 700 שקל טיפול שני 1600 תוספות זה כבר שיקולים שלך....בשבילי stage 1 היה מספיק...מציע לך להוציא חדשה אם תוספות של אחריות שנה שלישית בהצלחה

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נשמע שלא מעט אנשים מממשים את החלום ומוכרים אותה לאחר שנתיים :)

מה רכשת במקומה ?

דירת 5 חדרים חדשה במחיר למשתכן!

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נטו בשביל להגשים חלום (ההתלהבות מצטננת די מהר), הייתי שוקל לשכור רכב כזה לתקופה של כמה חודשים, נניח חצי שנה.

אחרי זה תוכל להחליט האם אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך עם אוטו כזה, או שתחליט שאתה לא רוצה לזרוק סכום כזה על רכב ואז נניח לקנות רכב ספורטיבי ב-50-70% מהסכום המדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני חושב שיש לאון קופרה להשכרה, וגם אם היתה - אני בספק אם היו משכירים לבחור בן 26.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם חלום כזה קניתי את הרכב בהלוואה מהבנק קניתי ב 210 אחרי שנתיים מכרתי ב 165....וגם הייתי בפלוס של איזה 5 אלף....אגרה של הרכב זה הצד הכי כואב 3300 בשנה ביטוח היה יחסית זול 6300 כולל חובה טיפול ראשון 700 שקל טיפול שני 1600 תוספות זה כבר שיקולים שלך....בשבילי stage 1 היה מספיק...מציע לך להוציא חדשה אם תוספות של אחריות שנה שלישית בהצלחה

איפה עשית את הביטוח??

כי זה הדבר היחיד שמונע ממני כרגע לקנות..

מחכה להצעה אטרקטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עשית את הביטוח??

כי זה הדבר היחיד שמונע ממני כרגע לקנות..

מחכה להצעה אטרקטיבית

קח אחי תגיד ודים הביא לך את המספר 052-6142064 קוראים לה סיגל יש לה מחירים מאוד נוחים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמונע ממני כרגע לעשות

הכול יקר מחכה להצעה אורקטיבית

חה,

ירידת ערך של 30K בשנה לא, ריבית על הלוואה לא, אבל מחיר ביטוח כן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...