Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף הלוואת בלון לרכב או הלוואה רגילה מהבנק ל5 שנים

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חה,

ירידת ערך של 30K בשנה לא, ריבית על הלוואה לא, אבל מחיר ביטוח כן.

22500 בשנה שזה יחסית לא כזה גבוהה לרכב ספורטיבי....

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כן בעד שתגשים את החלום.

למרות שאני מסכים שאתה קצת משתולל עם הסכומים.

אני גם עשיתי את זה בגילך אבל בתנאים אחרים - רכב אמריקאי ישן שעלה 70K, ועם משכורת דומה אבל על חצי משרה, ככה שידעתי שאני יכול להרויח יותר כשאתחיל לעבוד במשרה מלאה.

אני הייתי מחפש איזו ספורטיבית ישנה ומגניבה (מוסטנג? אלפא GT? לא יודע, לא התחום שלי) שאתה יכול לשלם עליה במזומן.

תשקיע בישור קו מכני ודיטיילינג מושקע ב-3-4K ותהנה מרכב יחודי שירגיש לך כמו חדש.

הרכב גם יהיה יותר מיוחד מהקופרות שיש לחברים שלך. לדעתי האישית, רכבים ישנים עם מנועים גדולים הרבה יותר מרגשים מקופרה (רק תניע ותקשיב למנוע ותבין את ההבדל).

בהנחה שתשמור על הרכב כנראה שלא תפסיד כמעט במכירה (אני את הרכב שלי מכרתי אחרי 4 שנים ב-55K).

מהניסיון האישי שלי, לא משנה כמה יקר הרכב שקנית, אחרי כמה זמן תעבור ההתרגשות ותרצה להתחיל להגשים חלומות אחרים - לשפר את הרכב, לטוס לחו"ל ומה לא. את ה-100-150K שתחסוך תשקיע בדברים האלה. אני מבטיח לך שסך הכל אתה תהנה יותר מהכסף מאשר לשים הכל רק על הרכב.

ואם לא השכנעת ואתה עדיין רוצה קופרה חדשה, תיקח הלוואה רגילה ולא בלון אם אתה יכול לעמוד בהחזר.

תחפש מחשבוני ריבית באינטרנט בשביל לקבל בדיוק את המספרים, אבל אני רק אגיד לך שבבלון אתה תשלם סה"כ הרבה הרבה הרבה יותר כסף.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, לא משנה כמה יקר הרכב שקנית, אחרי כמה זמן תעבור ההתרגשות ותרצה להתחיל להגשים חלומות אחרים - לשפר את הרכב, לטוס לחו"ל ומה לא.

משפט כל כך נכון.

ההתרגשות מרכוש חדש חולפת מהר מאד. ימים עד שבועות. ואז אתה מתחיל לחפש ריגושים חדשים - והכסף שלך, במקום לעמוד לרשותך, מושקע בחתיכת פח.

לעומת זאת חוויות כמו נסיעות או השתתפות בכל מיני פעילויות, אם מוטוריות ואם אחרות, ימלאו את המצברים להרבה זמן, וגם תזכר בהן שנים רבות אחרי שהקופרה החדשה תשכב בפירוקיה הקרובה.

אישית אני מבטא זאת בטיולים בארץ ובחו"ל - אם תחפש את השרשור המקביל שעוסק בנסיעה ללונדון עם ילדים תראה שאני עדיין מספר על חוויות שלי מטיול ב-1999.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרגשות מרכוש חדש חולפת מהר מאד.

או יותר מזה - מוחלפת בהרגשה של "למה לעזאזל עשיתי את השטות הזאת, לא רוצה את הרכב הזה בכלל, עכשיו אני חייב מלא כסף עליו"

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Buyer%27s_remorse

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואה רגילה

עדיף לשלם 5 שנים בהחזר סביר ולסיים עם זה

ולא לבוא אחרי 3 ,שנים שהרכב איבד חצי מהערך שלו ונשאר לשלם בסוף תקופה 40 אלף שקל על רכב של 80 אלף במקרה הטוב

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואה רגילה

עדיף לשלם 5 שנים בהחזר סביר ולסיים עם זה

ולא לבוא אחרי 3 ,שנים שהרכב איבד חצי מהערך שלו ונשאר לשלם בסוף תקופה 40 אלף שקל על רכב של 80 אלף במקרה הטוב

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

עדיף כבר לתקופה יותר ארוכה גם ככה הוא מוכר אותה אחרי שנתיים או אפילו יותר מוקדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת בעייתי,להביא הלוואה דרך הבנק לרכב חדש אפשר עד 5 שנים לא יותר..

והקטע בבלון זה שאני משלם החזר חודשי נמוך ןאחרי שנתיים מוכר את הרכב ומחזיר את מה שנשאר מהבלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלון נותן לך סכום כסף גדול בהנחה שתוך X זמן יהיה לך את הסכום הזה כדי לסגור את ההלוואה במכה. עד שזה יקרה, אתה משלם רק ריבית על הכסף. שם נוסף להלוואה הזו זה הלוואת גישור. נותנים לך סכום כסף שמגשר על תקופה ספציפית.

זו הלוואה שבמהות שלה היא יקרה מאוד ולא משתלמת. אף אחד (כולל אותך כנראה) לא יודע מה בדיוק חבר שלך לקח.

אבל הלוואת בלון בהגדרה שלה היא יקרה ועדיף לך להימנע ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז או שהוא שיקר לי וזה לא בלון או שלא יודע..

כי ברגע שאני לוקח הלוואה רגיל של 130 k ל5 שנים זה בערך 2200 בחודש

ובבלון זה 1400 ככה

ככה שזה חוסך לי כאב ראש בהוצאות החודשיות למרות שאני יחסית עושה משכורות יפות 12-16 נטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?? אז מה נותן הבלון פה לא הבנתיי..

חבר שלי לקחת הלוואה בבלון 120 אלף ואחרי שנה זה ירד כבר ל100

אם זה ירד ל-100 זו הלוואה רגילה (או שילוב של הלוואה רגילה+בלון) היתרה בהלוואת בלון נשארת קבועה.

ככה שזה חוסך לי כאב ראש בהוצאות החודשיות למרות שאני יחסית עושה משכורות יפות 12-16 נטו

לא חוסך לך כלום. זה בסוף עולה לך יותר, כי אתה משלם יותר ריבית - וצריך להחזיר את היתרה בסוף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז או שהוא שיקר לי וזה לא בלון או שלא יודע..

כי ברגע שאני לוקח הלוואה רגיל של 130 k ל5 שנים זה בערך 2200 בחודש

ובבלון זה 1400 ככה

חבר שלי הוציא השבוע קופרה חדשה לקח בבנק הלוואה ל 96 תשלומים 8 שנים יוצא לו 2200 עם הריבית של הבנק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי הוציא השבוע קופרה חדשה לקח בבנק הלוואה ל 96 תשלומים 8 שנים יוצא לו 2200 אם הריבית של הבנק!

בן כמה הוא?

וכמה הלוואה הוא לקח

כי לי לרכב חדש לקופרה אמרו לי עד 5 שנים לא יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה הוא?

וכמה הלוואה הוא לקח

כי לי לרכב חדש לקופרה אמרו לי עד 5 שנים לא יותר

200 אלף בן 32 מוזר שאמרו לך עד 5 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...