Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף הלוואת בלון לרכב או הלוואה רגילה מהבנק ל5 שנים

itay798
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי קיבלתי ממימון ישיר הצעה שנראית כביכול טוב לעיניים שזה הלוואה על 120 אלף בבלון שאני מחזיר 1400 שקל בחודש!

משהו פה נראלי תמוה והנציגה אמרה לי בכל עתמאתה יכול למכור לכסות את ההלוואה וזהו

או מהבנק בלי בלון שזה יוצא בסביבות 2200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוקיי קיבלתי ממימון ישיר הצעה שנראית כביכול טוב לעיניים שזה הלוואה על 120 אלף בבלון שאני מחזיר 1400 שקל בחודש!

ומה הריבית? ואם זאת הלוואה שבה כל ההחזר החודשי יילך על הריבית, והבלון יהיה על כל הסכום של הקרן?

אל תיקח הלוואות בלון.

קח הלוואה רגילה וזהו.

ותשתדל גם לא לקחת הלוואות מגורמים חוץ בנקאיים. בעצם אל תיקח מהם כלל. אם כבר, מי שמנסה, לדבריך, להרוויח עליך בכח, זה הם.

בטוח לא כשהסתנוורת מהקופרה של חבר, ואתה מסתכל רק על ההחזר החודשי וזהו, והשאר לא מעניין.

בעצם במצב כזה אל תיקח הלוואות בכלל.

אם אתה מרוויח 11-16 נטו, תוך שנה אתה חוסך את הסכום הזה, ועוד עם עודף.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1400 שקל זה רק ריבית לחודש על 120000 ש"ח מדובר על ריבית עצומה של 14% לשנה(!)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבים הבנקים האלה. 1400 מול 2200??? מה הם חושבים לעצמם? :brickwall:

הלכתי להביא פופקורן. :popcorn:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח התקשרו אליי הבנק היום פתאום שינו גישה נתנו לי שתי אופציות..בהלוואת בלון זה פריים פלוס 2

או בהלוואה רגילה פריים פלוס1

ככה שאני לא מפסיד הרבה תאכלס

מה עדיך בין השניים?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עתיד לקבל סכום כסף אבל זקוק לכסף מיידי, קח הלוואת בלון.

כלי מימון זה טומן בחובו נוחות ממשית, אך רק בתנאי שאתה בטוח בוודאות מלאה לגבי הסכום ופרטיו, אחרת הוא עלול להפוך לחרב פיפיות מאוד לא משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הסיבה היחידה ללקיחת הלוואת בלון במקרה הנ"ל, היא רק אם סכום גדול מאוד של כסף ייכנס לחשבונו של פות"ש בזמן הקרוב, אחרת אין סיבה ממשית לקחת הלוואת בלון שגם עם ריבית גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הסיבה היחידה ללקיחת הלוואת בלון במקרה הנ"ל, היא רק אם סכום גדול מאוד של כסף ייכנס לחשבונו של פות"ש בזמן הקרוב, אחרת אין סיבה ממשית לקחת הלוואת בלון שגם עם ריבית גבוהה יותר.

ההלוואת בלון נראית לי יותר נוחה בהרבה כי זה גם החזר חודשי יותר נמוך ולא ארגיש את זה יותר מידי וגם הריבית לא כזאת גבוהה ואני עוד אוריד עוד קצת..

ואז אחרי שנה שנתיים פשוט מיכר את הרכב מחזיר את ההלוואה ועובר לרכב יותר ״נורמלי״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפספס משהו חשוב - כדאי מאד שתחזיר כל חודש לפחות את ירידת הערך השנתית הריאלית מחולקת ב12, אחרת בתום התקופה יהיה לך הפרש שתצטרך לכסות במכה אחת וזה פחות נוח כנראה.

כשאתה משלם סכום של ירידת ערך חודשית אתה משלם את העלות האמיתית של האחזקה בלי לדחות את יום הדין ל׳אחר כך׳.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההלוואת בלון נראית לי יותר נוחה בהרבה כי זה גם החזר חודשי יותר נמוך ולא ארגיש את זה יותר מידי וגם הריבית לא כזאת גבוהה ואני עוד אוריד עוד קצת..

ואז אחרי שנה שנתיים פשוט מיכר את הרכב מחזיר את ההלוואה ועובר לרכב יותר ״נורמלי״

אז כיוון שאתה רוצה לעשות שנתיים בכיף עם אוטו כזה ומבין שזה יעלה לך בערך 80 אלף שח (ירידת ערך, ריבית, טסט וביטוח בלבד, לא כולל אחזקה שוטפת), תבדוק איזו הלוואה הכי זולה לך. גם הלוואה רגילה אפשר להחזיר לפני הזמן, אמנם תשלם עמלה על פרעון מוקדם אבל יש הלוואות שבהן הסכום זניח, שווה לך לבדוק. אגב, חשבת על ליסינג מימוני? ככה אתה יודע בדיוק כמה אתה משלם ולא משנה מה קורה בסוף התקופה אתה מחזיק להם את הרכב ואין לך שום הפתעות.

עריכה אחרונה על ידי Avenger
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם משכורת יפה כזו, הייתי חוסך במשך כשנה וחצי ורוכש את הרכב ללא הלוואה.

זה מאוד מפתה אבל אל תשכח שסופו של כל בלון להתפוצץ בפנים.

קרדיט ל- Casper:

Balloon.png

מקור: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?543252-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מזכיר לי את המקרה בו אחד מחברי הפורום רכש רכב מליסינג מימוני, בשלב מסויים מישהו פגע בו וגרם לטוטלוס.

התשלום של הביטוח של הנהג הפוגע כיסה את יתרת החוב בלבד לחברת הליסינג, הנפגע נשאר בלי רכב ובלי יכולת לרכוש אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליסינג מימוני במקרה אובדן הלקוח מפסיד את המקדמה (סכום של 7000-9000 ש"ח) מעבר לזה הרכב לא היה שלו אז הוא לא מפסיד כלום מעבר למקדמה ששילם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...