Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי סקודה אוקטביה 1.4 2018 כרכב משפחתי

ozba
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התשובות.

איך אני מגיע לשרשורים בפורום של רכבים משפחתיים אמינים לטווח ארוך?

אני שוקל לקנות ב "אפס ק"מ " ולהחזיק הרבה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי הלך צילינדר ב 1.2 בגולף, מנוע tsi. בגדול הגיר זה החוליה החלשה יותר

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לחפש מנוע אטמוספרי בשילוב גיר פלנטרי . זה בדרך כלל יותר ישן, ותיק ,פשוט ואמין. אם אין אז גיר רציף. זה דורש ממך להבין בכל רכב איזה גיר/מנוע קיים ויזרוק אותך לכיוון היפניות .

לא מדד לאמינות מושלמת ( עע שמן במנועי בוקסר של סובארו) אבל זה הכיוון.

מיצובישי , מזדה וכו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ספורטג׳ או יונדאי טוסון גם צפויים לעשות את העבודה מבחינת אמינות, גירים אוטומטיים ומנועים אטמוספריים.

עד סוף השנה צפויים להגיע גרסאות מעודכנות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ( אני מניח שאתה מתכוון לקרוסאובר ) נמכר בארץ ללא אבזור בטיחות אקטיבית. וזה החסרון הגדול של הרכב הזה.

לתווך ארוך ( 10 שנים ) תקנה מליסינג 0 קילומטרים טויוטה קורולה.

או, אם קורולה לא מספיק חזקה מבחינתך, מאזדה 3 קומפורט/ פרמיום.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ( אני מניח שאתה מתכוון לקרוסאובר ) נמכר בארץ ללא אבזור בטיחות אקטיבית. וזה החסרון הגדול של הרכב הזה.

לתווך ארוך ( 10 שנים ) תקנה מליסינג 0 קילומטרים טויוטה קורולה.

או, אם קורולה לא מספיק חזקה מבחינתך, מאזדה 3 קומפורט/ פרמיום.

תודה על התשובות.

אין לי בעיה עם חזק או חלש . אני לא עושה מרוץ.

בכללי קרולה נראת לי תמיד לא נוחה ואבזור לא משהו. אני אשקול ואבדוק את זה בכל מקרה.

אם שכחתי לציין, חשוב לי גם צריכת הדלק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר להגדיר את האוקטביה כרכב אמין לטווח ארוך, גיר כפול מצמדי ומגדשי טורבו הם רכיבים שיש לדעתי סיכוי גדול יותר שיתקלקלו מאשר גיר אוטומטי רגיל (וכנראה גם יותר מגיר רציף) ומנוע אטמוספרי.

יש גם פרסומים בפורום שהאוקטביה לא אמינה גם ברכיבים נוספים.

אם אמינות היא פרמטר מרכזי בשיקולים שלך, תבחר רכב עם גיר אוטומטי רגיל ואולי רציף (שההתרשמות שלי היא שהוא יותר אמין מגיר כפול מצמדי אבל פחות אמין מגיר פלנטרי) ומנוע אטמוספרי.

בגדול כנראה גם שרכב יפני וקוראיני יהיו אמינים יותר מרכבים אירופאים (וממילא אין למיטב זכרוני רכבים אירופאים משפחתיים או ג׳יפונים בישראל עם מנועים ללא מגדשי טורבו).

לגבי יפני, NISSAN QASHQAI , סובארו ...

אני רואה שהם לא כל כך חסכוניים בדלק. למה זה ככה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחישוב גס, הליסינג לא משתלם.

נוריד את עלויות הביטוח 350+- בחודש, עלויות הדלק 1000 בחודש, והגענו ל3000 שקל בחודש.

למשך 36 חודשים זה יותר מ100 אלף שקל רק על הרכב וטיפולים כשהוא גם ככה באחריות.

יש פה הפרש של בערך 25 30 אלף שקל לטובת רכישה פרטית, ועוד לא נכנסתי לעניין רמת האבזור. אני בספק שב3 שנין רכב חדש יאלץ אותך לטפל ב30 אלף שקל ואז להצדיק את עסקת הליסינג.

עם זאת, נראה כי אתה מחפש רכב אמין לטווח ארוך, ואם כבר לקנות משהו חדש חסכוני אמין ובטיחותי, יש לך לא מעט יפניות וקוריאניות שעושות את זה. התקציב 150 אלף? אפשר למצוא קוריאניות היברידיות אולי בתקציב הזה, חדשות או משומשות קליל (סונטה ןאופטימה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחישוב גס, הליסינג לא משתלם.

נוריד את עלויות הביטוח 350+- בחודש, עלויות הדלק 1000 בחודש, והגענו ל3000 שקל בחודש.

למשך 36 חודשים זה יותר מ100 אלף שקל רק על הרכב וטיפולים כשהוא גם ככה באחריות.

יש פה הפרש של בערך 25 30 אלף שקל לטובת רכישה פרטית, ועוד לא נכנסתי לעניין רמת האבזור. אני בספק שב3 שנין רכב חדש יאלץ אותך לטפל ב30 אלף שקל ואז להצדיק את עסקת הליסינג.

עם זאת, נראה כי אתה מחפש רכב אמין לטווח ארוך, ואם כבר לקנות משהו חדש חסכוני אמין ובטיחותי, יש לך לא מעט יפניות וקוריאניות שעושות את זה. התקציב 150 אלף? אפשר למצוא קוריאניות היברידיות אולי בתקציב הזה, חדשות או משומשות קליל (סונטה ןאופטימה)

יש מדדים או אתרים באינטרנט שרואים מדד לאמינות לפי דגמים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...