Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקצו אותי בקניית רכב, אשמח לעזרה וייעוץ

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז גם אתה אומר שלא יהיה ביטול עסקה.

התייחסתי בהודעה שלי בעיקר למי שכתב לפני שצריך לבטל ( כאילו מדובר במשהו טריביאלי ).

לא צריך בנתיים לנפח את העניין מעבר לכל פרופורציה. הרי לא מכרו לו רכב שהוחזר לכביש אחרי השבתה בגלל תאונה קשה, לא עם מנוע גמור / הוחלף ללא שטר מכר וללא יכולת לעבור טסט, לא רכב מעוקל.

וכבר היו דברים כאלה בפורום, שבסופו של דבר בית משפט רחמן לחץ לפשרה שלא פיצתה את הנפגע בצורה הוגנת ולא הענישה את הנוכל בצורה שמגיעה לו.

נכון שאפשר לתבוע בסוף בתביעות קטנות את מחיר הטיפול ותיקון תקלת חשמל, אבל "עקצו אותי"?

אגב, אם באמת ברכב הזה יש שרשרת תזמון, לספר שהרכב עבר החלפת רצועת טיימינג לא מתאים לסוחר - סתם אנשים שאין להם מושג ברכב שלהם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקשיב,

לקחת את הרכב לבדיקה, שם היו צריכים לתת לך מידע על הרכב בצורה נאותה ותקינה. אם הם עשו פאשלה תאשים אותם

לגבי זה שלא לקחת את הסטוריית הטיפולים זאת בעיה שלך!!

סתם אם בא לך לשמוע סיפור על מוסך מורשה וטיפולים, אני קניתי טויוטה יאריס אומנם ישנה 2003 וכן בדקתי הסטורית טיפולים וראיתי קבלות וחתימה על ספר רכב של אדם שהולך לפי הכתוב למוסך מורשה

אחרי שהרכב עבר לפני 4 אלף ק"מ טיפול במורשה ובין היתר החליפו לו פילטר אוויר ופילטר מזגן לאחר העברת בעלות היה ריח מסריח במזגן אז שהחלפתי פילטר במזגן גיליתי לשדעתי הפילטר מקורי מהמפעל, בדקתי גם פיטלר אוויר וגם אין מצב שהוחלף לפני 4 אלף ק"מ!!

הכלתי למוסך המורשה לקבל הסבר ואמרו לי מפורשות שהרכב עבר טיפול אצלהם והחליפו את הפילטרים הללו

מה שלדעתי נעשה במוסך מורשה זה שמו את בעל הרכב בחדר המתנה ונתנו לו קפה ואז נתנו לו חשבון של טיפולים

מה אני אעשה במצב כזה אתבע את בעל הרכב? נאשים אותו? נריב עם המוסך המורשה? לא..

עשיתי לבד את הטיפולים ואז גם גילתי שאין אלקטרודות בפלאגים.. ואלוהים יודע איך הם עובדים אז כבר עשיתי את הטיפול ויישרתי קו

עצוב אבל מוסך מורשה של טויוטה שהכל רשום במחשב, בספר רכב ויש קבלות לא עשו כלום!!!!!!!

לא אומר שזה בכל מקום אבל אני מציע לך ללכת למוסך שלך לעשות יישור קו

רצועת טיימינג, בדוק עם המוסך שעשו שם את הטיפול או אם היה במוסך מורשה יהיה תיועד בכל מוסך סיטרויאן ..

ובחיאת דינק את מתחיל לריב עם בעל הרכב שנורות נשרפות.. הלוואי שכל רכב שיקנו אותו יד שניה הבעיות יהיו נורה שנשרפת

לך לחשמלאי רכב, יסדר לך את זה.. מה לעשות זה קורה

לגבי החלונות, נו מה אם קומיוטסט לא עלה על זה, איך לעזזל אתה לא עלית על זה כבר מהנסיעת מבחן !?!?!?

מאשים אותך בקניה לא נבונה.. ועוד יותר גרוע, כמו שנאמר בכל חור אפשרי, לא קונים צרפתיות!!!!!!!!

הם חיות במוסך יותר מבכביש.. תתחדש, אכלת אותה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STUM|

לגמרי בורות מהצד שלי, חד וחלק.

ראיתי אבא ובת 2 אנשים נחמדים שמספרים לי סיפורים, כמעט גם ויתרתי על בדיקה. הרכב סך הכל היה במצב קוסמטי טוב ונסע בסדר.

אבל שניה לאחר הקניה(הלכנו עם הבחורה לדואר והרכב חיכה בבית לאחר הבדיקה שעשינו בבוקר) ולאחר שהיא לא נתנה לנו לנסוע ברכב כי טענה שלא היה לה ביטוח עלינו(בפועל היה עליה ועל אבא שלה מה שאומר שגם היה עליי, אני בן 29, היא בת 25 ותקנו אותי אם אני טועה).

בסופו של דבר אכלתי את הלוקש וקניתי את הרכב.

כל הסיפור שלה היה על מנת להטעות אותנו ולגרום לנו לרכוש את הרכב, ראינו את הרכב בלוח די המון זמן. הצענו סכום שלדעתנו ישקף את המחיר של הרכב אבל לא עם בעיות כאלה ואחרות.

משהו נוסף,דיברתי איתה מהבוקר ועכשיו שלחתי לבחורה הודעות קוליות שאני מבקש ממנה הוכחה לטיימינג ולכל מה שהיא אמרה לי, היא מאיימת עליי שתפנה למשטרה על הטרדה, אתם קולטים את זה?

קודם כל יכול להיות שאין לך ביטוח כי יש ביטוח של נהג נקוב בשם זה הגיוני ואפשרי לשני נהגים..

גם אם אין ביטוח אתה יכול לעשות ביטוח ליום אחד ולספוג את ההוצאה הזאת אם אתה קונה רציני ומעוניין לבדוק את הרכב

לא יודע איך קונים רכב בלי לנהוג עליו אבל לקחת את הרכב לבדיקה.. עצוב ששם לא עלו על דברים ולא הסבירו לך

דרך אגב אחרי שעשיתם העברת בעלות היא לא חייבת לך שום דבר! אבל שום דבר!!!

גם אם עבדה עליך, גם אם ידעה החובה היא עליך לבדוק! זה שהדבר לא תקין ולא חוקי אפשר לדבר עם הקיר במידה וידעה על תקלה..

תשמע אני מכרתי קטנוע במצב מושלם בידיעה שאין שום תקלה והכל היה מטופל במוסך מורשה והבאתי קבלות והוכחות לקונה לא בגלל שרציתי להרשים, אלא באמת שיבין שאני אדם אמין מטפל והולך לפי הספר ואמרתי לו שהוא מוזמן גם לאמת את הטיפולים במוסך ואפילו לקחת לבדיקה.

בידיעה שהכל מושלם ומן הסתם תמיד טופל בזמן לאחר שבוע הלך לקונה המאושר המצבר.. התקשר ודרש החזר הוצאות כי "הטעתי" אותו שהמצבר חדש, הסברתי לו שהמצבר בן שנה ושלוש ומבחינתי זה יחסית חדש ומצבר יכול להחזיק גם יותר משנתיים.. דרש החזר הוצאות על מצבר (בקטנוע זה יקר) אמרתי לו שיחפש את החברים שלו כי אם הייתה תקלה במצבר בזמן הקניה הייתי אומר לו שהמצבר חלש וגם שבוע לאחר מכן הכלי ברשותו של הבעלים

אחרי חודש הלכה משאבת דלק, תקלה של 1500 שקל.. דרש צעק ואיים..

אמרתי לו שאני מכרתי לו כלי מושלם עם הסטוריית טיפולים אמיתית כמו שעון ואני לא חברה שנותן אחריות על הכלי

עשית העברת בעלות, הכלי שלך!

עם כל הכבוד והרצון הטוב, שמוכרים רכב על הקונה לבדוק אותו ואם יש תקלות שנובעות מבלאי סביר וקיים אין מה לעשות!

במקרה של הבחורה גם אם עבדה עליך וגם אם מכרה לך בתום לב רכב שיש בו בעיות אין מה לעשות

קנית כלי צרפתי, זה מה יש.. תחייה עם העבודה שהמוסך הולך לחגוג לך על הכיס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז'אקו

תקשיב ותקשיב טוב

משפטית אתה טועה גם אם תכתוב הודעה של עמוד וחצי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, כי סגרו את כל מוסכי פיאט/ב.מ.וו/טויוטה בכל העולם אחרי שב 30 שנה האחרונות הם עומדים רייקים!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאאאא

הם מלאים בטיפולים שוטפים של לקוחות מרוצים:-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי כוונה לפגוע באף אחת: מעניין אם בבית משפט הגנה של "לא ידעתי, לא מבינה בזה כלום" עומדת לבחורה יותר מאשר לגבר?

כלומר אם יש יותר סיכוי שהשופט יאמין לבחורה בבית המשפט.

אמא שלי למשל, מסתובבת חופשי עם פנצ'ר, ועד שלא מעירים לה הנהגים האחרים, היא לא שמה לב. :-)

כלומר, האם מבחינת השופט האדם הסביר והאשה הסבירה הם אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה אשה סבירה.

לדעת שהרכב שלך טופל במוסך מדרכה או במוסך מורשה יבואן או לא טופל בכלל לא קשור למינו של המוכר, אלא לתחמנותו.

ברור שייחסו לאשה קצת פחות הבנה בעיניני מוסך מאשר בעיניני בישול אבל כאן לפחות לפי פות"ש מדובר בנוכלות ולא בידע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא הייתה אומרת לו - וואלה לא יודעת איפה ומתי טיפלתי. לא מבינה בזה כלום. אז בסדר. כי זו האמת.

אבל היא אמרה שהיא טיפלה במוסך מורשה ועוד נקבה בשם של מוסך ספציפי (פוספלד) ואמרה שעשתה טיימינג (שעדיין לא ברור אם יש או אין) - כל אלו זה לא משפט של "לא מבינה" - אלא של הטעייה.

ג'אקו - במקרה שלך אתה לא חייב כלום לקונה.

אבל אם היה מסתבר - שבאחד הדפים ש"שכחת" לתת לו - היה רשום שישנה תקלה במשאבת הדלק ואמרו לך. אז הסיפור היה שונה.

או לחילופין - הית אומר לו - גבר טיפלתי כל החיים במוסך X - והוא מגיע למוסך והם בכלל לא מכירים את הכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יכול להיות שאין לך ביטוח כי יש ביטוח של נהג נקוב בשם זה הגיוני ואפשרי לשני נהגים..

גם אם אין ביטוח אתה יכול לעשות ביטוח ליום אחד ולספוג את ההוצאה הזאת אם אתה קונה רציני ומעוניין לבדוק את הרכב

לא יודע איך קונים רכב בלי לנהוג עליו אבל לקחת את הרכב לבדיקה.. עצוב ששם לא עלו על דברים ולא הסבירו לך

דרך אגב אחרי שעשיתם העברת בעלות היא לא חייבת לך שום דבר! אבל שום דבר!!!

גם אם עבדה עליך, גם אם ידעה החובה היא עליך לבדוק! זה שהדבר לא תקין ולא חוקי אפשר לדבר עם הקיר במידה וידעה על תקלה..

תשמע אני מכרתי קטנוע במצב מושלם בידיעה שאין שום תקלה והכל היה מטופל במוסך מורשה והבאתי קבלות והוכחות לקונה לא בגלל שרציתי להרשים, אלא באמת שיבין שאני אדם אמין מטפל והולך לפי הספר ואמרתי לו שהוא מוזמן גם לאמת את הטיפולים במוסך ואפילו לקחת לבדיקה.

בידיעה שהכל מושלם ומן הסתם תמיד טופל בזמן לאחר שבוע הלך לקונה המאושר המצבר.. התקשר ודרש החזר הוצאות כי "הטעתי" אותו שהמצבר חדש, הסברתי לו שהמצבר בן שנה ושלוש ומבחינתי זה יחסית חדש ומצבר יכול להחזיק גם יותר משנתיים.. דרש החזר הוצאות על מצבר (בקטנוע זה יקר) אמרתי לו שיחפש את החברים שלו כי אם הייתה תקלה במצבר בזמן הקניה הייתי אומר לו שהמצבר חלש וגם שבוע לאחר מכן הכלי ברשותו של הבעלים

אחרי חודש הלכה משאבת דלק, תקלה של 1500 שקל.. דרש צעק ואיים..

אמרתי לו שאני מכרתי לו כלי מושלם עם הסטוריית טיפולים אמיתית כמו שעון ואני לא חברה שנותן אחריות על הכלי

עשית העברת בעלות, הכלי שלך!

עם כל הכבוד והרצון הטוב, שמוכרים רכב על הקונה לבדוק אותו ואם יש תקלות שנובעות מבלאי סביר וקיים אין מה לעשות!

במקרה של הבחורה גם אם עבדה עליך וגם אם מכרה לך בתום לב רכב שיש בו בעיות אין מה לעשות

קנית כלי צרפתי, זה מה יש.. תחייה עם העבודה שהמוסך הולך לחגוג לך על הכיס

אתה טועה משפטית ונראה כי אין לך ידע בתחום המשפטי, חבל שתמליץ סתם דברים משפטיים לא נכונים.

תלמד משהו לחיים: אני בהחלט ועוד איך יכול לתבוע לך את הצורה ואת החיים ברגע שיש לי התכתבויות, הודעות קוליות והוכחות שבהן אמרת כך וכך וכך ולמעשה? לא היה ולא נברא.

בהחלט יכול להגיש נגדך תביעה והפלא? אני עוד אזכה כל עוד אעשה את הצעדים הנכונים הבסיסיים.

מה שכתבת עמוד וחצי, מגיע מהרגשות האישיים שלך - ברוך הבא למציאות והטיפ הטוב ביותר שתקבל כאן בפורום הוא: תהיה בן אדם, תהיה ישר, אל תתחייב לא בכתב ולא שום דבר ותציג היסטוריית טיפולים כפי שהיא, זה הכל.

מקווה שזה עזר לך ליישר קצת קו עם הדברים הוירטואליים שהמצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שישה ואוטומטיק צודקים.

אתה רק צריך להוכיח 2 דברים:

1. שרימו אותך / שיקרו לך ולא בתום לב.

2. הוכחת נזק.

את הראשון יש לך הודעות לגבות, את השני, בדיקת מוסך מורשה וקבלות על תיקונים שתביא.

אל תשכח שגם אתה צריך לנהוג בתום לב ולדרוש רק את מה שהובטח לך שתוקן. ובעלות סבירה. לא תוכל למשל להעשיר חבר במוסך ע"ח הנתבעת.

אף אחד לא מבטיח לך 100% לזכות, וגם לא שתזכה בכל הסכום (רשלנות תורמת וכו...) אבל סיכוייך יותר מטובים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. אנשים מתבלבלים לרגע וכותבים מאמוציות על תקלות שקורות אחריי חודש או כמה חודשים כמו משאבות דלק וכו' (ברור לכולם שזה בלאי סביר וזה קורה).

יש להבדיל בין 2 דברים ברורים לגמריי, האחד זה התחייבויות או הבטחות או דברים במעמד המכירה ולאחר מכן, דברים הקורים לאחר חודשים של שימוש.

אלו 2 דברים שונים לחלוטין ואנשים כאן מתבלבלים על ימין ועל שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, ובו נאמר שהרכב מעולם לא טופל במוסך כמו שצריך אלא רק תחזוקת שבר הרי תוכל לתבוע גם על הנזק הזה של ירידת ערכו.

תידרש לכך שמאות שתאמר שרכב עם היסטורית טיפולים ערכו 5%-10% מרכב ללא היסטוריה והנה עוד ראש נזק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טיפולים, תסריט אפשרי:

בשנים 2010 עד 2013 טופל במוסך של חברת ליסינג.

אחרי זה נמכר לפרטי. בדגם זה הוראת יצרן מקורית הייתה טיפול כל שנתיים או כל 30.000 ק"מ (זה שונה בהמשך אבל ב 2010 זה מה שהיה בתוקף).

קנו את הרכב מליסינג ב 2013, לפני המכירה חברת ליסינג עשו טיפול. ב 2015 טיפולו במורשה, זה הטיפול שמופיע.

ב 2017 החליטו למכור אז כבר לא עשו טיפול, דחו קצת.

הנה יש רכב "שמטופל במוסך מורשה לפי הוראות היצרן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...