Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקצו אותי בקניית רכב, אשמח לעזרה וייעוץ

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיר עשרות או מאות פסקי דין בהם נפסק פיצוי

אחד בהם בוטלה העיסקה, ובוודאי לא על נזקים שיש כאן ( ככל שיש ).

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שייקספיר כתב לפני חמש מאות שנה את המחזה 'רוב מהומה על לא מאומה' כנראה בהשראת השרשור הזה...:lol:

לא עקיצה ולא נעליים - כולה רוכש שאולי צריך להרגיש מרומה בקשר לטיפול שככול הנראה לא בוצע ברכב, ובליל של תיאוריות קונספירציה על מכון רישוי מושחת שכולן מבוססות על מצב צמיגי הרכב שהיה ידוע לרוכש בעת הקניה.

כך שהבנתי לכל היותר מגיע שווי של טיפול ברכב שמסתכם בכ- 1500 ש"ח, לא יותר - וגם זה ניכתב בלי שבכלל יש לפנינו את תגובת המוכרים.

כל ניפוח העובדות שרץ כאן רק גורם לי לרחם על המוכר ולא קשה לי להבין את הסיבות שגרמו לו לאיים בתלונה למשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני אתן עוד קצת מידע על כל הנושא:

רכב- פרטי, לא ליסינג

104,000 קמ

יד שניה

מצב קוסמטי סביר פלוס, הרכב נראה טוב ובגלל זה הבת זוג שלי נדלקה עליו ( רק חבל שיש לנו זמן לראות אותו רק בערב כי פספסנו כמה דברים אבל זה לא קריטי).

מצב הצמיגים לפי קומפיוטסט כפי שנכתב בבדיקה- צמיגים וגלגלים יבשים מאוד ,מאחור.

אני לא מחפש לתבוע את הצמיגים, בחרתי לקנות ככה את הרכב ולא הייתה לי בעיה עם זה, חבל שאתם לא קוראים את מה שאני כותב.

מה שאני מנסה לומר לגבי הצמיגים שמצבם לא תואם למצב צמיגים שיכולים לעבור טסט בצורה חלקה ואת זה אני אומר בוודאות.

ומשם אני בעצם מנסה לגלוש לנושא הבעיית החשמל שזמן מאוד קצר של שבוע וחצי לאחר הטסט הנורות האחוריות קורסות ולאחר החלפה שלהם עדיין יש את אותה הבעיה.

כלומר הטסט עבר בקומבינה עם הצמיגים ועם בעיית החשמל כי הפנסים האחוריים לא יכולים לעבוד בגלל שריפה בלתי פוסקת של הנורות.

כמו כן חלונות החשמל לא עובדים בצורה תקינה. אצלם היום וידאו ותראו על מה אני מדבר.

אני בעצם מנסה להסביר לכם שאין סיכוי שכל זה לא נאמר לי בגלל תום לב של המוכרים אלא הטעיה מכוונת על מנת שאני אקנה את הרכב ושהם ידעו על בעיית החשמל. בנוסף איך השופט יאמין לנהגת שישבה ליד החלונות כל יום ולא שמה לב לבעיה שהם לא נפתחים בצורה תקינה. לא נשמע אמין בעליל.

ונכון, הסיפור לא אולי לא כל כך יקר כלכלית

רק אחזקת הרכב שלי עולה לי כמו הסיטרואן המסכנה הזאת בשנה אבל עדיין אני לא מוכן לוותר.

הקצבנו סכום X, נאמר לנו Y, בפועל קיבלנו Z.

אז מה שאני רוצה זה בעצם לקבל את הY מינוס הZ ולקבל את הX המתאים שסיכמתי עליו עם המוכרים, פשוטו כמשמעו.

מבחינתי התביעה תהיה על סך 2 תושבות מנוע שנאמר שהוחלפו , מחר אני הולך לבדוק במוסך אם באמת התושבות חדשות.

על זה שנאמר לי שכל הטיפולים בפוספלד

על זה שלא נאמר לי שיש בעיית חשמל ברכב.

ובגדול את כל מה שרשמתי מסביב.

הכל מוקלט אצלי בכל אופן

מישהו שאל למה אני מקליט?

כל רכישת רכב שאני מגיע אליה ואני שומע פרטים אני מקליט את זה, שיהיה לי תיעוד והוכחה למקרה שירצו לקמבן אותי לאחר הקניה. לא חסר סיפורים.

בא לכם לשמוע סיפור מעניין??

לפני 4 שנים אני מגיע למקום מאוד מוכר בחיפה שמוכר רכבים.

רציתי לקנות אלפא ספיידר בת שנתיים בערך ( נראה לי), המחיר המבוקש היה 190 אלף שקל. סיכמנו פרטים סגרנו מחיר נסענו לבדיקה.

הגעתי לבדיקה הרכב יוצא פיקס, תראו מה זה מזל משמים.

בגלל 500 שקל, סך הכל 500 שקל בגלל ערך העסקה אמרתי לו שאני לא מוכן לוותר כי סיכמנו שחור על גבי לבן על מחיר והוא לא יעשה עליי סיבוב של שקל.

פספסנו בגלל הויכוח את הבנק (בינינו הייתי קונה גם בעוד 500 שקל כמובן אבל זה היה עקרון נטו).

ובנוסף נאמר לי שהרכב עמד במגרש מסויים לפני שהביאו אותו במיוחד בשבילי לחיפה ( אני בכלל מהמרכז), אבל בכל אופן, נאמר לי שמפתח הרזרבי שלו במגרש ההוא.

במקרה חבר מאוד טוב שלי עובד במגרש הזה ( מה הסיכוי) ,מגרש מאוד מוכר שהמון אנשים קונים ממנו גם רכבים במחירים מאוד גבוהים שמתקרבים למליון שקלים וככל הנראה כמה אנשים הבינו על איזה מגרש אני מדבר. ושלחתי לו את הבדיקה ואת פרטי הרכב וביקשתי ממנו שיריץ לי בדיקה ( לאחר שפספסנו את הבנק ויכלתי להגיע רק יום למחרת). מה הוא מספר לי? המפתח הרזרבה של האלפא אצלם בסוכנות.

ויותר מזה, לא להתקרב לרכב כי הוא עבר תאונה חזקה על הצד.

מה מתברר.... המכון בדיקה והמקום שניסו למכור לי את הרכב עובדים ביחד. אגב מקום מאוד מוכר אבל לא אכפיש שם של אף אחד. מה שיותר נכון זה שמאחורי המקום הזה הסתתרו 2 סוחרים.

בכל אופן, זאת הסיבה שאני מקליט.

עריכה אחרונה על ידי viper05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע אתה מעיק על השופט.

איך אתה בטוח שיד ראשונה היה פרטי?

תקלה בחשמל יכולה להיגרם מהרגע להרגע.

האם המכון עלה על התקלה בחלונות החשמליים?

מאיפוא לפתע צמח הסיפור על תושבות מנוע?

צמיגים - כיוון שאתה לא בוחן רכב אז אין לך מושג האם הצמיגים במצבם יכולים לעבור טסט או לא.

תנסה להיות יותר מפוקס תקן את מה שצריך ותגיש תביעה.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי התביעה תהיה על סך 2 תושבות מנוע שנאמר שהוחלפו - אם ישל לך את זה מוקלט/ כתוב,

על זה שנאמר לי שכל הטיפולים בפוספלד פה יהיה לך קשה מאוד להוכיח נזק אם היה טיפול במוסך אחר.

על זה שלא נאמר לי שיש בעיית חשמל ברכב. אתה כבר יודע מה הבעיה? יתכן שתגלה שהיא כזו שנוצרה בעקבות הגשמים האחרונים. לדעתי תתקשה להוכיח שהמוכר ידע על הבעיה. הרי לא הקלטת אותה אומרת "כל החשמל בסדר"

ובגדול את כל מה שרשמתי מסביב.

הכל מוקלט אצלי בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה צודק !

לשופט אין זמן, הוא לא יתן לך להלאות אותו בפרטים ולהתפזר.

לך רק על מה שיש לך מוקלט / כתוב ויכולת הוכחת נזק. כל השאר רק יסבך אותך.

זוכר את הסיפור שלי על האי עצירה בעצור שהפסדתי למרות שהיו לי כל ההוכחות שעצרתי (חבר שהעיד) ושהשוטר לא יכל בכלל לראות את פס העצירה.

אז בוא אני אמשיך את הסיפור שתבין מה זה בתי משפט: החבר שנסע אחרי היה איתי בטיול. אחרי שהשוטר עצר אותי בצד, אחרי 3 פיתולים מהשלט עצור כמו שכתבתי. החבר הגיח מהפיתול. אמרתי לשוטר, תעצור אותו הוא איתי ולא יודע את הדרך. אז השוטר עצר אותו והוא עמד מאחורי לחכות לי.

ואז.... לא תאמינו.... יצא השוטר השני מהניידת ונתן לחבר שלי דו"ח על אי עצירה בעצור. למה? כי השוטר הראשון עצר אותו בשבילי והשני חשב שעצרו אותו כי הוא לא עצר בעצור. השוטר השני לא הסכים לבטל את הדו"ח בטענה שהוא ראה שהחבר לא עצר בעצור. (להזכירכם, הוא בכלל ישב בניידת שהיתה מוחבאת מאחורי גבעה).

ומה שהכי עצוב בסיפור הזה הוא שגם החבר שלי בחר להשפט ובצדק גמור מבחינתו. ו.... ניחשתם? גם הוא הפסיד במשפט !!קיבל 500ש"ח ונקודות.

בקיצור, אני במקומך הייתי מקווה שהיא תקבל את החשבוניות עם איום לתביעה ממך ותתפשר לפני שתגיעו למשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לא סביר ששופט יפסול עסקה על סמך זה ש"אמרה שהיה הטיפול ולא היה", שזה פחות או יותר, להבנתי - כל מה שיש לך.

אבל נגיד שהוא כן יפסול את העסקה, וואלה הרווחת יצאת כלי-כלי.אממה - המשפט ימשך שנתיים, אתה תשתמש ברכב בשנתיים האלו.

היא תגיד אין בעיה, בוא נבטל את העסקה אבל אני דורשת, ובצדק, ירידת ערך של הרכב במשך השנתיים האלו.

בנוסף הורדות שימצא שמאי מטעמה (יש לך ספק?), על דפיקה פה דפיקה שם,

שריטה פה שריטה שם עזוב שזה כבר היה עוד בזמנה אבל שנתיים אחורה לך תוכיח שאין לך אחות.

אני כבר לא מדבר על מצב שבמשך השנתיים האלו, מישהו בטעות דופק לך את האוטו בחנייה, והינה, הופה, ירידת ערך.

או מישהו לא עוצר בעצור, אתה לא אשם בכלל, ובום טוטאל לוס - אתה עוד תדרש לשלם לה מכספי הביטוח, ועוד תשלם פרמייה לביטוח.

וכל זה במצב שאתה זוכה ב100% ללא אשמה תורמת.

אז עזוב אותך דחילאק, קח תאוטו, תקן אותו ושכח מהסיפור הזה, לא מדובר פה במנוע גמור

כולה בעיית חשמל קטנה, שכח מזה, תלמד להבא לוודא פרטים ויאללה תמשיך בחייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיי איזה סלט...

שים את האוטו חצי שעה בשמש....

תקשיב ידידי אתה בן 29 וקראתי כל מילה שלך.

בגיל הזה כדאי שתשקיע זמן בעבודה ובלימודים ולא בבתי

משפט.

אמרת שאתה עמוס? לי נראה שיש לך הרבה זמן לכתיבה בפורומים ולחיפוש עורכי דין.

קנית אוטו, מרגיש מרומה? זה בסדר יש דיסוננס קוגניטיבי לאחר כל רכישה.

תלמד מהמקרה שלם למוסך ותפתח יום חדש.

אתה בחור שאוהב לצאת ראש משמע עקשן, העדת בעצמך עם הסיפור של ה500 שקל. תנסה לשנות את זה ככה תישן יותר טוב ותחייה יותר שנים.

ומניסיון אם שופט יסתכל עליך הוא לא יתאהב בל מהשניה הראשונה יותר נכון בכיוון של זילות בית משפט.

ובכל אופן תתחדש ותהנה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול נראה שהבעיות לא רציניות ויש דברים שהייתה יכול לבדוק טרם הקנייה.

לדעתי עכשיו להגרר לבתי משפט זה בזבוז של כוח, כסף ובריאות.

קח את המקרה להבא, תלמד ממנו והכל יהיה בסדר.

בפחות מאלפייה אתה סוגר עניין וסע המפתחות בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להסכים עם BAR304 ועוד כמה פה.

בלטינית אומרים: CAVEAT EMPTOR (קונה, הזהר!)

סה"כ קנית רכב משומש לא חדש במיוחד עם ק"מ משמעותי, עם מספר בעיות שהיית מודע אליהן. ואחת או שתיים שלא. יש לך בעיה! כי הרכב עבר בדיקה וברגע שהוא עבר בדיקה זו יכולה להיות גושפנקא מבחינה משפטית שהרכב היה תקין - ושוב, קנית רכב משומש עם בעיות שהיית מודע לחלק מהן.

הבעיות שאתה מתאר כאן לא נשמעות אקוטיות, ולפי מה שהחברים אומרים כאן ב1000-1500 שקלים אתה פותר הכל. הייתי בחיי מספר פעם בבית משפט על דברים מהותיים (קרוב משפחה שנפטר, תביעה נגד רשות מקומית, ועוד ועוד לצערי), זה לא תהליך נעים, זה תהליך מתיש נפשית מאד, זה תהליך שעולה כסף ועצבים, וזה תהליך שגוזל ממך הרבה זמן ואנרגיות שלא יחזרו אליך.

אם אתה שואל לדעתי... קנית אוטו, הוא נוסע, עשה לו יישור קו, באותה הזדמנות תלמד אותו ואת הטיפול בו. לא קנית רכב עם בעיה מהותית. לכן אחי... סדר את הדברים ותתתתתתקדם! אומר לך באהבה וברוח טובה!

AVANTI

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות שאתה מתאר כאן לא נשמעות אקוטיות, ולפי מה שהחברים אומרים כאן ב1000-1500 שקלים אתה פותר הכל.

מה שאקוטי זה ששיקרו לו במצח נחושה, שזה מאוד מחשיד לגבי מצב הרכב בכלל.

מהבחינה הזו, לגמרי מבין את פות"ש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו בעיה משפטית: ברגע שהרכב יצא בסדר בבדיקה, והתבצעה קניה, כל מה שאחרי... יהא עליו להוכיח שיש עניין יסודי במצב הרכב שהוסתר ממנו, ולא רק צמיגים או בעיה חשמלית, או טיפול. אני גם לא נכנס לו לכיס אבל בסכומים שהוא אומר אני לא בטוח שזה שווה גם לאדם מתחתית מדרגות השכר (שזה אני למשל). העגמת הנפש הזמן והבריאות לא שווים את זה! אני מדבר מניסיון מר! יופי הוא יצא צודק אבל זה יעלה לו!

אני קניתי רכב משומש עם אחריות לשנתיים והלכתי מיידית למוסך לעשות יישור קו בכמעט 6K - למה? ככה. אני יוצא מנקודת הנחה שאין להאמין לאף אחד, ואני סומך אך ורק על עצמי. אני עושה את הטיפולים איפה שאני בוחר עם החלקים שאני קונה כי *רק ככה* אתה באמת יכול לדעת מה נעשה. לא יעזור שיבוא לך הארכיבישוף של מילאנו וישבע לך שהכל פיקס, יש דברים גם שבעלי הרכב שמוכר לך לא יודע או או לא מבין בהם וזה קורה המון. אנשים ברובם לא מבינים כלום ברכבים.

אני תמיד יוצא מנקודת הנחה שלא הכל ידוע, אני משקלל לעצמי את המצב הכללי, ואת הרזרבות שיש לי למה שצריך וזהו. נראה לי? קניתי. ומאחר ואני נוהג להחזיק רכבים זמן ממושך ורוצה לסוע בהם במצב תקין זה מה שעושים.

מה שאקוטי זה ששיקרו לו במצח נחושה, שזה מאוד מחשיד לגבי מצב הרכב בכלל.

מהבחינה הזו, לגמרי מבין את פות"ש.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצמיגים - עברתי טסט לפני שנתיים עם רכב בן 5, 110,000 ק"מ, עם ארבעה צמיגים מקוריים שבאו עם הרכב. בלי שום קומבינה. הייתי מופתע כי הייתי בטוח שהשנה יפילו אותי על הצמיגים. כמה ימים אחרי הטסט הסתכלתי על הצמיגים, ראיתי את מצבם - יבשים מאוד, ונסעתי להחליף את כל ה4.

אז זה לא בהכרח מצביע על קומבינה עם המכון טסטים, קורה שהבוחנים בטסט לא מסתכלים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיטלקי, איזה יישור קו עלה לך 6K? בדקת את הרכב לפני, או שגילית את ההפתעה לאחר מכן?

וכשאתה מגיע עם החלקים שלך למוסך, איך אתה יודע שאכן משתמשים בהם? מאפשרים לך לעמוד ליד המוסכניק לאורך כל הטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...