Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרמור על מצב הכבישים/פקקים

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

. העניין הוא שניתן לפתח תח"צ יעילה.

ניתן לפתח תח״צ יעילה באיזור מסויים, לפתח תח״צ מכל חור לכל חור לא ישים ולא יקרה.

וגם אז תהיה במרדף מתמיד אחר גידול האוכלוסיה המפגר שיש לנו פה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביום שהדו"ג ינהגו "כחוק", כולכם תבכו דם.

אתם נהנים מכל "עבירה" שלנו.

וכשאני מדבר על "עבירה", אני מדבר על אלו שבתחום האפור, כמו חנייה על מדרכה וזגזוג בפקק.

לראייה:

Screenshot_20171111-172538.jpg

אם ננהג כחוק, נעצבן, אם ננהג בתחום אפור, נעצבן, אם ננהג שלא כחוק, נעצבן.

זה לא משנה מה תעשה כל עוד אתה טרף קל.

ביום שנתפוס לכם חנייה, ונעמוד אתכם בפקק, רק אז אולי תרימו את הכפפה ותגרמו לתחום האפור שלנו להיות חוקי למהדרין. חוסר הערכה מוחלטת לתרומת הדו"ג לכל דקה נוספת של בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה פקוקה כי:

- קצב הילודה כאן גבוה, ומנגד לא תואם את השטח הקטן שיש למדינה שלנו להציע.

- מכיוון שהתחבורה הציבורית ברמת מדינת עולם שלישית.

- ליסניג ליסינג וליסינג

- בועת אשראי של תשלומים נוחים והלוואות שבסוף עלולה להתפוצץ לכולם בפנים.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שהמדינה תעודד רכיבה על קטנוע/אופנוע כולנו נרגיש את זה בכביש

כמה אופציות

להוריד את הביטוח לקטנועים/אופנועים מתחת ל 300 סמק.

להוריד את המס על ציוד מגן איכותי.

להוריד את המס קניה לקטנועים/אופנועים מתחת ל 300 סמק.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שהדו"ג ינהגו "כחוק", כולכם תבכו דם.

אתם נהנים מכל "עבירה" שלנו.

וכשאני מדבר על "עבירה", אני מדבר על אלו שבתחום האפור, כמו חנייה על מדרכה וזגזוג בפקק.

לראייה:

[ATTACH=CONFIG]496531[/ATTACH]

אם ננהג כחוק, נעצבן, אם ננהג בתחום אפור, נעצבן, אם ננהג שלא כחוק, נעצבן.

זה לא משנה מה תעשה כל עוד אתה טרף קל.

ביום שנתפוס לכם חנייה, ונעמוד אתכם בפקק, רק אז אולי תרימו את הכפפה ותגרמו לתחום האפור שלנו להיות חוקי למהדרין. חוסר הערכה מוחלטת לתרומת הדו"ג לכל דקה נוספת של בבית.

לא.

אני לא "אבכה דם" מזה שתפסיק לעקוף אותי כשאני חוצה את הכביש על מעבר חציה. או מזה שלא תרכב נגד כיוון התנועה. או כל דבר אחר, שרוכבים עושים בשכנוע עצמי יוצא דופן, שהם רואים בדיוק מה קורה בכביש 100% מהזמן, לא מסכנים ולא מסתכנים. מה שכמובן לא מתיישב אפילו עם הסטטיסטיקה העגומה שמשמיעים ברדיו - 50% מתאונות האופנועים הן תאונות עצמיות.

אין לי הערכה לקומבינטוריקה, מצטער. כי היא מפרידה בין מדינה נורמטיבית, לבין רפובליקת בננות. ויש המון תחומים בהם רמאות, תחומים אפורים ועוד כל מיני טריקים יביאו לרווחים ויתרון לטווח הקצר, לפחות לחלקנו. אבל לא זו הדרך. לא אם אתה רוצה שתהייה כאן מדינה מתפקדת (שלא מרגישה כמו נפאל או וויטנאם) עוד 5 או 10 או 20 שנה.

אם העבירות של רוכבי הדו"ג היו מסתמכות באמת בזגזוג בין רכבים עומדים - לא הייתי מגיב בשרשור הזה. אבל כפי שכבר כתבתי - זה מתחיל משם, וזה מסתיים ברכיבה על מדרכה ברחובות חד סיטריים, תוך אותו התרוץ שאחרת כולם פה "יבכו דם". אגב, בדיוק כמו רוכבי אופניים, שאיתם זה מתחיל בזה שלרכב על הכביש זה מסוכן, ומגיע לזה שהם צופרים להולכי רגל על מדרכות תל אביב, כי הם לא רוצים להיות הקורבן, אבל כל השאר יכולים למות בשביל חסכון הזמן שלהם.

המדינה פקוקה כי:

המדינה פקוקה כי אף אחד לא תכנן אותה ליותר מ4 שנים קדימה, אף פעם.

את טוקיו שקמו אחרי מלחמת העולם השניה, עם התייחסות לרכבת ורכבת תחתית כעורק תנועה ראשי, המחבר בין חלקי העיר.

בתל אביב, אפילו פרויקט איילון לא תוכנן מספיק קדימה, והוא תוכנן כשכבר היה קצת יותר ברור מה המצב בכבישים כאן, ומה יהיה בעתיד הנראה לעין.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שהמדינה תעודד רכיבה על קטנוע/אופנוע כולנו נרגיש את זה בכביש

כמה אופציות

להוריד את הביטוח לקטנועים/אופנועים מתחת ל 300 סמק.

להוריד את המס על ציוד מגן איכותי.

להוריד את המס קניה לקטנועים/אופנועים מתחת ל 300 סמק.

מדוע דווקא 300 סמ"ק זה הגבול בין כלי שיש לו זכות קיום לכזה שאין לו?

מדוע לא 150? או 650?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולם זכות קיום.

הבנאדם הממוצע לא צריך כלי שיכול לנסוע 150, מספיק כלי שיכול להגיע ל 120 בקלילות.

שזה באזור ה 300 סמ"ק.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפח מנוע ומהירות ״סגירה״ זה רק חלק קטן ממה שאדם ממוצע ״צריך״...

אפשר לסוע 90 גם על כלי עם 1200 סמ״ק, בדקתי, זה עובד. מנגד יש לך בטיחות אקטיבית עדיפה, נוחות עדיפה ועוד שלל פרמטרים שהופכים אותו לכלי שעדיף לי בהרבה יותר לסוע עליו 90, מאשר על איזה יתוש מווברץ..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכבר למעלה שמו לב שהפיתרון המיידי הוא דו"ג

http://fullgaz.co.il/%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94-a1-%D7%99%D7%A8%D7%93%D7%95-%D7%91%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91/

ומה אתה יודע יבגני, על פי התיאוריה ההזוייה שלך, אפילו המדינה מעודדת אותנו להיות עבריינים (או לעבור לדו"ג כדי להוריד את העומס בכבישים)

בבקשה ציטוט נבחר:

"כשהמטרה של חברי ועדת הכספים – ח"כ משה גפני, ח"כ מיקי לוי וח"כ מיקי רוזנטל – היא הורדת עומסי התנועה הבלתי נסבלים, בעיקר במטרופולין גוש דן, על-ידי שימוש נרחב יותר בכלי רכב דו-גלגליים."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, דני, לדו"ג חתימת כביש קטנה יותר מאשר למכונית, מה שמפחית את הצפיפות בכביש גם בלי עבריינות.

אתה מטיף לעבריינות, לפחות רשמית זו אינה כוונת המחוקק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכבר למעלה שמו לב שהפיתרון המיידי הוא דו"ג

http://fullgaz.co.il/%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94-a1-%D7%99%D7%A8%D7%93%D7%95-%D7%91%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91/

ומה אתה יודע יבגני, על פי התיאוריה ההזוייה שלך, אפילו המדינה מעודדת אותנו להיות עבריינים (או לעבור לדו"ג כדי להוריד את העומס בכבישים)

בבקשה ציטוט נבחר:

"כשהמטרה של חברי ועדת הכספים – ח"כ משה גפני, ח"כ מיקי לוי וח"כ מיקי רוזנטל – היא הורדת עומסי התנועה הבלתי נסבלים, בעיקר במטרופולין גוש דן, על-ידי שימוש נרחב יותר בכלי רכב דו-גלגליים."

זה מדהים.

מדהים שלפי התמונה אתה רוכב, כלומר עברת תיאוריה, טסט, שלמת כסף, הוצאת רישיון. אפילו כנראה עסקת באיזו רכיבה מתקדמת או ספורטיבית.

אבל מעשית אתה לא יודע שום דבר על החוק במדינה הזו.

מדהים, כי אתה מייצג את הנורמה.

אין שום דבר ״הזוי״ במה שאני כותב, ואני לא מייצג ״תיאוריות״.

וכן, יכול להיות שהמדינה מעודדת עבריינות. מדהים ממש. כי זה יותר קל מלספק פתרונות אמיתיים. למעשה, לא ״יכול להיות״. עובדתית, המדינה מעודדת עבריינות. זה מה שקרה עם הבולשיט הזה של הרכיבה בשול. המשטרה הודיעה שלא תאכוף. הרוכבים פרשו את זה כאשרור לכך שרכיבה בשול היא חוקית. רק חבל שכשזה הגיע לבית המשפט, רוכב שהיה מעורב בתאונה בזמן שרכב בשול נמצא אשם בה.

...

אתה רוצה להיות עבריין? שהיה לך בכיף, באמת. לפחות אל תחרטט את עצמך או אותי או אחרים שאתה לא.

ואני חוזר ואומר בפעם הרביעית: אם העבריינות שלך הייתה מסתכמת במעבר איטי בין רכבים עומדים לפני רמזור - לא הייתי אומר מילה. אבל כל מי שחי יותר מ2 דק׳ בישראל, יודע שאין כזה דבר אופנוען שזה התמרון היחיד שלו, כדי ״לחסוך פקקים״.

ואתה יודע מה? מילא אפילו זה. נניח. תרכב אתה והחברים שלך נגד כיוון התנועה, כי זה יקטין לכם פקקים וכי אתם לא פראיירים. אבל לפחות תשמרו על אינטגרטי בסיסי עם עצמכם. ואל תספרו לעצמכם סיפורי סבתא, כאילו אתם מינימום מצילים את המדינה הזו מאבדון, בזמן שאתם כמעט ודורסים אותי או כל הולך רגל אחר, על מדרכות או מעברי חציה או תחנות אוטובוס או כל דבר אחר. כי זה - ההתעקשות להיות חראות כלפי כל הסביבה שלכם, והדרישה שינהגו בכם כאילו אתם עושים משהו טוב - היא הכי דוחה שרק אפשר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי 190 מ' על 125 קילו, הייתי שוקל קורקינט חשמלי כמו של אוריו.

עריכה: דווקא הרכבת לא היתה עמוסה מידי:[ATTACH=CONFIG]496339[/ATTACH]

שמעתי קצת רדיו אינטרנטי, גלשתי קצת באינטרנט (הי, הטאפטוק לא מרשה לצרף קבצים!).

היה נחמד.

רק הערה - זה הגובה שלי וקרוב למשקל שלי. אני נוסע על הקורקינט כבר כמה חודשים טובים ואפילו פרסמתי אותו פה בכמה שרשורים. אין שום בעיה מחינת המשקל לדגם הספציפי הזה. מוזמן לקפוץ אלי לסיבוב נסיון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע וחצי שאני נוסע ברכבת, ראיתי עוד כמה ג'לובים כמוני, נוסעים על קורקינט שכתוב עליו "INOKIM".

בינתים, התארגנתי על טרמפ כמעט קבוע מהרכבת, אבל בהחלט אשקול שוב.

(דא"ג, שמתי לב שבדרך חזרה, כל בעלי הקורקינט שחונים, כמוני, ביער חדרה, נושאים אותו לרכב ולא רוכבים עליו- בגלל דרך כורכר משובשת)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארי, כאילו שאוהבים הדו"ג מקפידים על המהירות. אבל לחטא הזה הם מוסיפים פשעים אמיתיים של נהיגה על המדרכה, נגד כיוון התנועה, באור אדום, חסימת מעברי חציה, החלפת נתיבים בלי בדיקה ובלי התראה, נסיעה בשול הימני ובשטח ההפרדה משמאל, ועוד ככל שתוכל למצוא בחנ"א

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...